МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 09 октомври 2010 г.
КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 4 КЛАС ОТ ГАБРОВСКА ОБЛАСТ
МЯСТО ИМЕ КЛАС ГРАД УЧИЛИЩЕ ТЕСТ
1 Георги Бойков Христов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 44
2 Максим Драгомиров Славоев 4 Габрово НУ "Ц. Дюстабанов" 41
3 Александра Ивайлова Балканска 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 40
4 Ива Георгиева Ненова 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 38
5 Калина Стефанова Даскалова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 30
6 Мария Калоянова Кънчева 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 26
7 Габриела Иванова Мойнова 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 25
7 Димитър Георгиев Тумбалов 4 Дряново СОУ "Максим Райкович" 25
7 Йордан Валентинов Петков 4 Габрово НУ "Васил Левски" 25
8 Христина Борисова Борисова 4 Габрово ОУ "Иван Вазов" 23
9 Мартин Станиславов Тодоров 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 22
9 Радина Апостолова Друмева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 22
9 Стоян Пламенов Михайлов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 22
10 Георги Николаев Тодоров 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 20
10 Доника Иванова Нейкова 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 20
11 Алексис Евелинова Друмчева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 18
12 Радостин Виолетов Ангелов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 17
13 Милен Иванов Иванов 4 Габрово НУ "Ц. Дюстабанов" 16
13 Пенчо Бориславов Цочев 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 16
14 Виктория Христова Иванова 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 15
15 Пламен Богданов Димитров 4 Дряново СОУ "Максим Райкович" 14
16 Александра Григорова Киришева 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 13
17 Нелина Стефанова Николова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 12
18 Анжела Стоянова Стефанова 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 11
18 Жанет Велчева Ангелова 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 11
19 Валентин Валериев Димитров 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 10
19 Йоан Бисеров Нитов 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 10
19 Цвета Огнянова Тодорова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 10
20 Даниел Илиев Илиев 4 Дряново СОУ "Максим Райкович" 9
20 Деница Десимирова Георгиева 4 Габрово НУ "Васил Левски" 9
21 Ралица Иванова Чомакова 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 8
22 Алекс Стоянов Вълев 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 7
22 Виктория Даниелова Генчева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 7
22 Нона Росенова Желязкова 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 7
23 Недко Николаев Стоянов 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 6
23 Яна Пенчева Пенчева 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 6
24 Максим Калинов Илиев 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 5
24 Румен Николаев Николаев 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 5
25 Галин Еленков Иванов 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 2
25 Ивайло Ивайлов Богомилов 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 2
26 Божидар Бориславов Йорданов 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 0
26 Вероника Красимирова Христова 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 0
26 Недялко Данчев Панайотов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 0