МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 13 октомври 2012 г.
РЕЗУЛТАТИ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 3 КЛАС
МЯСТО ИМЕ КЛАС ГРАД УЧИЛИЩЕ ТЕСТ
1 Георги Йорданов Христов 3 Хасково ОУ "Св. Иван Рилски" 60
1 Мартин Даниел Копчев 3 Габрово НУ "Васил Левски" 60
1 Яна Цветанова Василева 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 60
2 Георги Велков Василев 3 Варна СОУ "Найден Геров" 57
3 Ели Минчева Мичева 3 Варна ОУ "Захари Стоянов" 55
4 Владимир Стойчев Слепцов 3 София 125 СОУ "Проф. Б. Пенев" 54
5 Борислава Божинова Божинова 3 Свищов СОУ "Николай Катранов" 53
6 Виктория Петър Петрова 3 Варна ОУ "Стефан Караджа" 50
6 Димитър Иванов Маринчев 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 50
6 Никола Иванов Иванов 3 Сливен НУ "Васил Левски" 50
6 Преслав Милков Петров 3 Варна СОУ "Найден Геров" 50
7 Васко Ивелинов Ковачев 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 48
7 Елица Ивайлова Василева 3 Варна ОУ "П. Р. Славейков" 48
7 Кирил Георгиев Ябукарски 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 48
7 Мартин Светославов Давидов 3 София 125 СОУ "Проф. Б. Пенев" 48
8 Павел Желев Желев 3 Варна ОУ "Найден Геров" 47
9 Лазар Румянов Гърбузанов 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 46
9 Мартин Галинов Гатев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 46
10 Биляна Христова Дичева 3 Варна СОУ "Найден Геров" 44
11 Александър Павлов Маринов 3 Варна СОУ "Найден Геров" 43
11 Анимир Тихомиров Георгиев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 43
12 Кристиян Стоянов Рътков 3 София ЧОУ "Света София" 42
12 Мартин Тодоров Пейчев 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 42
13 Денислав Миленов Минчев 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 40
14 Димитър Анатолиев Димитров 3 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 39
14 Константин Иванов Пеев 3 София ЧНУ "Питагор" 39
14 Криста Филипова Лазарова 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 39
15 Мина Иванова Попова 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 38
16 Стефани Мирославова Тодорова 3 София 35 СОУ 37
17 Александра Галева Папазова 3 Русе ОУ "Иван Вазов" 36
17 Даниела Спасова Костадинова 3 Айтос СОУ "Христо Ботев" 36
17 Евтим Евтимов Иванов 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 36
17 Иван Деянов Славов 3 София 125 СОУ "Проф. Б. Пенев" 36
17 Лъчезар Михайлов Жеков 3 Хасково ОУ "Христо Смирненски" 36
18 Магдалена Николаева Николова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 35
19 Велизар Станиславов Чиликов 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 34
19 Вероника Ивайлова Ченчева 3 София СОУ "Максим Горки" 34
20 Бранимир Миленов Върбанов 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 33
20 Надежда Георгиева Спасова 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 33
20 Петър Христов Дойнов 3 София 125 СОУ "Проф. Б. Пенев" 33
20 Преслав Ангелов Петров 3 Русе ОУ "Иван Вазов" 33
20 Свилен Росенов Стоянов 3 Русе ОУ "Иван Вазов" 33
20 Страхил Георгиев Георгиев 3 Варна СОУ "Найден Геров" 33
21 Александър Веселинов Георгиев 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 32
21 Божидара Станиславова Славова 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 32
21 Мартина Радославова Мартинова 3 Бургас ОУ "П. Р. Славейков" 32
21 Теодор Живков Танков 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 32
22 Георги Борянов Бинев 3 Варна СОУ "Найден Геров" 31
22 Росен Милков Спиридонов 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 31
23 Ренета Иванова Николова 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 29
24 Атанас Христов Донев 3 Варна СОУ "Найден Геров" 28
24 Виктория Красимирова Георгиева 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 28
24 Габриела Боркова Димитрова 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 28
24 Ивайло Бисеров Георгиев 3 Варна СОУ "Найден Геров" 28
24 Кристиан Огнянов Димитров 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 28
24 Симона Димитрова Драганова 3 Варна ОУ "Ангел Кънчев" 28
25 Албена Димитрова Василева 3 Варна СОУ "Найден Геров" 26
25 Инна Ивайлова Дръндева 3 Севлиево ОУ "Стефан Пешев" 26
25 Симона Станислав Тодорова 3 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 26
26 Виолета Бориславова Богданова 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 25
26 Габриела Йорданова Станимирова 3 София ЧОУ "Света София" 25
26 Димана Димитрова Ковчазова 3 Шумен ОДК 25
26 Иван Кристианов Ненов 3 Трявна СОУ "П. Р. Славейков" 25
26 Мариела Диянова Николова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 25
26 Никол Христова Караиванова 3 Габрово НУ "Васил Левски" 25
27 Анжела Антоний Антонова 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 24
27 Ева Галин Петкова 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 24
27 Марион Николаева Мичева 3 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 24
27 Никол Станиславова Славова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 24
28 Симона Стефанова Стойчева 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 22
29 Андреан Николаев Деков 3 Габрово СОУ "Отец Паисий" 21
29 Валери Пламенов Китипов 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 21
29 Владислав Радомиров Стефанов 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 21
29 Иван Станиславов Кузманов 3 Варна СОУ "Св. Климент Охридски" 21
30 Мина Тодорова Ялъмова 3 София 138 СОУ 20
30 Надежда Благоева Богоева 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 20
31 Божана Димитрова Фурнаджиева 3 Варна СОУ "Климент Охридски" 19
31 Борислава Веселинова Иванова 3 Севлиево ОУ "Стефан Пешев" 19
31 Виктория Александрова Сугарева 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 19
31 Диана Георгиева Велинова 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 19
31 Любомир Мартинов Костов 3 Варна СОУ "Найден Геров" 19
31 Магдалена Георгиева Савова 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 19
31 Траяна Траянова Транакиева 3 Варна СОУ "Найден Геров" 19
32 Боян Иванов Кацаров 3 Варна СОУ "Найден Геров" 18
32 Виктория Николаева Колева 3 Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 18
32 Никола Ивайлов Георгиев 3 София ЧНУ "Питагор" 18
32 Рами Нидал Насъредин 3 Варна СОУ "Найден Геров" 18
32 Стоил Тодоров Иванов 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 18
33 Дениел Генадиев Нанков 3 Варна СОУ "Найден Геров" 17
34 Денислав Красимиров Жеков 3 Варна ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 16
34 Димитър Руменов Николов 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 16
34 Йоана Радославова Цонева 3 Кюстендил НУ "Св. Климент Охридски" 16
34 Кристиан Красимиров Пенчев 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 16
34 Момчил Николаев Бъчваров 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 16
34 Самуил Николаев Стефанов 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 16
35 Лъчезар Калинов Гърбов 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 15
36 Дамяна Миленова Иванова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 14
36 Денис Николаев Асенов 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 14
36 Иван Георгиев Янев 3 Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 14
36 София Атанасова Маринова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 14
36 Христиана Христова Христова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 14
37 Данаил Димитров Георгиев 3 Бургас ОУ "П. Р. Славейков" 13
37 Калоян Кирилов Пеевски 3 Варна СОУ "Найден Геров" 13
37 Яна Димитрова Петрова 3 Кюстендил НУ "Климент Охридски" 13
38 Александър Александров Танев 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 12
38 Виктор Емилов Пашалов 3 Варна ОУ "Васил Априлов" 12
39 Любов Младенова Георгиева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 11
39 Никола Андрианов Николов 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 11
39 Пламен Димитров Сотиров 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 11
40 Илина Йорданова Йорданова 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 10
41 Александър Младенов Янков 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 9
41 Андон Славов Митев 3 Сливен СОУ "К. Константинов" 9
41 Мария Даниелова Мутова 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 9
41 Слави Здравков Илиев 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 9
41 Станислава Евгениева Златева 3 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 9
42 Бранимир Павлинов Митев 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 8
42 Симеон Михайлов Гърненков 3 Бургас ОУ  "Братя Миладинови" 8
43 Мартина Тодорова Маринова 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 7
43 Никола Николаев Найденов 3 София ЧСОУ "ЕСПА" 7
44 Деница Пенчева Чукова 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 6
44 Павел Петров Дудин 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 6
45 Соня Цветанова Цонева 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 4
46 Мая Даринова Пачникова 3 Варна СОУ "Найден Геров" 3
47 Даниел Атанасов Атанасов 3 Димитровград ОУ "Пенчо Славейков" 2
47 Иван Владимиров Иванов 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 2
47 Иван Ивайлов Иванов 3 Велико Търново ОУ "Бачо Киро" 2
47 Лилия Цветкова Ночева 3 София СОУ "Васил Левски" 2
47 Тинислав Тинко Андреев 3 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 2
48 Даниел Момчилов Косев 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 1
48 Ивона Георгиева Георгиева 3 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 1
48 Теодор Минков Илчев 3 Плевен НУ "Единство" 1
49 Ивален Свиленов Конов 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 0
49 Петър Красимиров Петров 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 0
49 Станислав Ивайлов Иванов 3 Дряново СОУ "Максим Райкович" 0
Забележка:
Поради специфичността на използваната музикална терминология в задача 5, всички участници получават по 2 точки на тази задача.