МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 12 октомври 2013 г.
КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ГАБРОВСКА ОБЛАСТ 4 КЛАС
ИМЕ КЛАС ГРАД УЧИЛИЩЕ ТЕСТ
1 Лазар Руменов Гърбузанов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 60
2 Мартин Даниел Копчев 4 Габрово НУ "Васил Левски" 60
3 Анимир Тихомиров Георгиев 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 50
4 Мартин Галинов Гатев 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 48
5 Яна Цветанова Василева   4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 47
6 Велислав Георгиев Бандаловски 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 43
7 Никола Мирославов Максимов 4 Габрово НУ "Васил Левски" 41
8 Симона Станислав Тодорова 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 41
9 Мина Иванова Попова 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 38
10 Никола Калинов Вълчев 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 34
11 Ева Галин Петкова 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 31
12 Павел Николаев Пенчев 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 31
13 Евгени Христов Шанов 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 30
14 Бранимир Миленов Върбанов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 29
15 Християн Христов Янакиев 4 Габрово НУ "Васил Левски" 29
16 Андреан Николаев Деков 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 28
17 Ивайло Илиянов Иванов 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 28
18 Иван Владимиров Иванов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 26
19 Антон Юлиан Нанев 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 23
20 Виктор Димитров Ангелов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 23
21 Николай Момчилов Недев 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 21
22 Никол Христова Караиванова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 20
23 Преслав-Гео Янков Колев 4 Габрово НУ "Васил Левски" 18
24 Десислава Георгиева Кметова  4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 17
25 Виктория Бисерова Кънчева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 16
26 Александър Валентинов Янкабаков 4 Габрово НУ "Васил Левски" 14
27 Робертин Георгиев Георгиев 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 14
28 Мира Мирославова Ганева 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 13
29 Стефан Иванов Арменски 4 Габрово НУ "Васил Левски" 13
30 Димитър Антонов Краев 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 9
31 Катерина Иванова Василева 4 Габрово ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” 9
32 Ивона Георгиева Георгиева 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 8
33 Надежда Яниславова Савчева 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 8
34 Десислава Мартин Матева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 7
35 Мартин Красимиров Симеонов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 6
36 Мирослава Николаева Ангелова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 5
37 Николай Пламенов Радуллов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 5
38 Ана-Мария Мартинова Дичева 4 Габрово НУ "Васил Левски" 3
39 Емил Валентинов Тодоров 4 Габрово ОУ "Христо Ботев" 1
40 Даниел Пламенов Кръстев 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 0
41 Виктор Пламенов Меразов 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 0
42 Самуил Станев 4 Габрово НУ "Васил Левски" 0
43 Християна Атанасова Атанасова  4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 0
44 Айя Илиева Инджова 4 Габрово НУ "Васил Левски" 0
45 Мария Даниелова Мутова 4 Дряново СОУ "Максим Райкович" 17
46 Мариан Христов Серафимов 4 Дряново СОУ "Максим Райкович" 13
47 Никослав Бориславов Алексиев 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 36
48 Ренета Иванова Николова 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 30
49 Александър Младенов Янков 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 25
50 Кирил Тонев Памчукиев 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 13
51 Соня Цветанова Цонева 4 Севлиево СОУ "Васил Левски" 12