Математическо състезание "Хитър Петър" - 2004 Класиране 7 клас
ИМЕ ГРАД УЧИЛИЩЕ Точки Място
1 Мирослава Георгиева Славчева София СМГ 62 1
2 Иван Георгиев Петков София СМГ 69 2
3 Светозар Златков Станков София СМГ 56 3
4 Александър Венциславов Коленков Кюстендил ПМГ 54 4
5 Радина Бочева Шейтанова София СМГ 53 5
6 Александър Радославов Пешев София СМГ 52 6
7 Станислав Запрянов Манилов София СМГ 52 6
8 Катрина Владимирова Евтимова София СМГ 48 7
9 Николай Иванчев Николов В.Търново СОУ"В.Благоева" 46 8
10 Владимир Симеонов Заков София СМГ 46 8
11 Александър Димитров Черкезов София СМГ 45 9
12 Десислава Неделчева Добрева Кюстендил ПМГ 44 10
13 Антон Любомиров Антонов Ст. Загора 2-ро ОУ 43 11
14 Гергана Ангелова Мазникова София СМГ 42 12
15 Христо Емилов Петров Шумен Школа А и Б 41 13
16 Камелия Парашкевова Луканова Плевен МГ 39 14
17 Мануела Ангелова Петлешкова Силистра ЦУТНТ 39 14
18 Богдан Мирославов Георгиев София СМГ 35 15
19 Стоян Борисов Беров Габрово 9 ОУ 29 16
20 Борис  Амилкар Еспиноза Севлиево СОУ 29 16
21 Петър Кънчев Кънчев Севлиево СОУ 28 17
22 Цветомир Гаврилов Костов Монтана ПМГ 26 18
23 Ани Пламен Георгиева Габрово 2 ОУ 26 18
24 Пресиян Янков Петров Шумен ПМГ 25 19
25 Васил Божидаров Бонев Шумен Школа А и Б 23 20
26 Десислава Пламенова Петрова Силистра ЦУТНТ 23 20
27 Ани Юлианова Яначкова Кюстендил ПМГ 22 21
28 Грета Милкова Ангелова Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 22 22
29 Десислава Валентинова Тодорова Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 19 23
30 Христо Йорданов Ковачев Севлиево СОУ 18 24
31 Ивайло Андреанов Енчев Шумен ПМГ 17 25
32 Георги Красимиров Георгиев Монтана ПМГ 16 26
33 Полина Жорова Гочева Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 16 26
34 Петя СВиленова Караколева Габрово 2 ОУ 15 27
35 Ива Андреева Андреева Козлодуй Хр. Ботев 15 27
36 Христиана Николаева Йовкова Силистра ОУ 15 27
37 Момчил Иванов Иванов Шумен Школа А и Б 14 28
38 Ружа Диянова Джанкова Шумен Школа А и Б 13 29
39 Галина Владимирова Савова Плевен СОУ 13 29
40 Християна Иванова Димова Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 12 30
41 Иван Бисеров Давидов Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 12 30
42 Дарина Мирославова Цанкова Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 12 30
43 Елиана Руменова Панкина Димитровград ОУ"Н. Вапцаров" 12 30
44 Александър Христов Христов Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 10 31
45 Деян Руменов Димитров Силистра ЦУТНТ 10 31
46 Красимира Георгиева Петкова Козлодуй Хр. Ботев 9 32
47 Антонина Димитрова Чобанова Шумен Школа А и Б 8 33
48 Михаела Александрова Георгиева Димитровград ОУ 8 33
49 Димо Шумянов Желев Шумен Школа А и Б 8 33
50 Петър Георгиев Георгиев Кюстендил ПМГ 8 33
51 Ганка Миткова Пейчева Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 8 33
52 Яни Минков Генев Димитровград ОУ"Н. Вапцаров" 7 34
53 Марияна Тодорова Цвяткова Габрово 9 ОУ 7 34
54 Яна Йорданова Геровска Кюстендил ПМГ 7 34
55 Чавдар Даниелов Арабаджиев Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 4 35
56 Веселина Петева Вълчева Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 3 36
57 Антон Стефанов Атанасов Силистра ОУ 2 37
58 Тихомира Валериева Нанева Димитровград ОУ"Н. Вапцаров" 1 38
59 Красимир Драганов Коев Севлиево СОУ 1 38
60 Златка Недялкова Димитрова Димитровград ОУ"Св. Кл.Охридски" 2 39
61 Георги Пламенов Генев Габрово 9 ОУ 0 40