МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 10 октомври 2015 г.
КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ГАБРОВСКА ОБЛАСТ В 3 КЛАС
МЯСТО ИМЕ КЛАС ГРАД УЧИЛИЩЕ ТЕСТ
1 Рая Ивова Шикова 3 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 56
2 Лора Христова Лалева 3 Габрово СОУ "Отец Паисий" 42
3 Йоана Емилиянова Джапунова 3 Габрово СОУ "Отец Паисий" 37
4 Борис Ивайлов Карабойков 3 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 35
5 Теодор Петров Любенов 3 Габрово НУ "Васил Левски" 34
6 Давид Валентинов Атанасов 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 33
7 Иван Цаниславов Влъкненски 3 Габрово ОУ "Христо Ботев" 30
7 Преслава Велиславова Василева 3 Габрово ОУ "Христо Ботев" 30
8 Симеон Нейчев Милев 3 Габрово ОУ "Христо Ботев" 24
9 Лора Руменова Илиева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 23
10 Наталия Светозарова Нечева 3 Габрово НУ "Васил Левски" 22
10 Радост Благоева Христофорова 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 22
11 Виктор Невелинов Василев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 21
11 Натали Георгиева Георгиева 3 Габрово НУ "Васил Левски" 21
12 Деница Стефанова Георгиева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 20
13 Ани Николаева Петкова 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 19
13 Радослав Колев Рачков 3 Габрово НУ "Васил Левски" 19
13 Цветана Красимирова Паралчева 3 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 19
14 Александър Свиленов Митев 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 18
14 Йоан Петров Петров 3 Габрово СОУ "Отец Паисий" 18
15 Виктор Иванов Василев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 17
15 Лора Венцеслав Стойчева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 17
15 Пламена Пламенова Денева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 17
16 Борис Марианов Петков 3 Габрово НУ "Васил Левски" 16
16 Георги Атанасов Илиев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 16
16 Ивет Радославова Колева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 16
17 Анна Мирославова Маркова 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 15
17 Валентин Петров Петров 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 15
17 Зорница Веселинова Пенчева 3 Габрово СОУ "Отец Паисий" 15
17 Йоан Ростислав Михов 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 15
17 Камелия Тодорова Тодорова 3 Габрово ОУ "Христо Ботев" 15
17 Радост Николаева Бакалова 3 Севлиево СОУ "Васил Левски" 15
17 Теодор Симеонов Колев 3 Габрово НУ "Васил Левски" 15
18 Валя Димова Пенева 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 13
19 Магдалена Петрова Чамурова 3 Габрово ОУ "Ран Босилек" 12
20 Мелиса Хикмет Салим 3 Габрово ОУ "Христо Ботев" 8
21 Даниел Деянов Георгиев 3 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 0
Забележка: Към резултата от теста на всеки състезател са добавени 15 бонус точки.