МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 10 октомври 2015 г.
КЛАСИРАНЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ ГАБРОВСКА ОБЛАСТ В 4 КЛАС
МЯСТО ИМЕ КЛАС ГРАД УЧИЛИЩЕ ТЕСТ
1 Антония Христова Николова 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 65
2 Ясен Пламенов Пенчев 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 42
3 Габриела Мирославова Христова 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 35
4 Лилия Валентинова Вълева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 34
5 Александър Любомиров Борисов 4 Габрово НУ "Васил Левски" 33
5 Ванеса Веселинова Селин 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 33
6 Денис Емилов Хубенов 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 29
6 Стефан Николаев Марков 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 29
7 Даниел Живков Желев 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 26
8 Преслава Мирославова Димова 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 23
9 Кристиян Иванов Султанов 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 22
10 Светослав Петров Цвятков 4 Габрово НУ "Васил Левски" 21
10 Христофор-Халид Божидаров Иванов 4 Габрово НУ "Васил Левски" 21
11 Андрея Момчилова Миланова 4 Габрово ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" 20
11 Даниел Добринов Добрев 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 20
12 Велизара Миленова Върбанова 4 Габрово ОУ "Ран Босилек" 19
13 Алекс Красимиров Джонжоров 4 Габрово НУ "Васил Левски" 18
14 Айсу Сунай Керим 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 17
14 Никола Рафаилов Пичиков 4 Габрово НУ "Васил Левски" 17
15 Димитър Ясенов Яранов 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 15
16 Инес Росен Метева 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 13
16 Ирина Ивова Нейкова 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 13
17 Александър Бисеров Кънчев 4 Габрово СОУ "Райчо Каролев" 9
18 Андрея Диан Попова 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 8
18 Калоян Радославов Колев 4 Габрово ОУ "Неофит Рилски" 8
18 Цветиан Димитров Чаковски 4 Габрово НУ "Васил Левски" 8
19 Веселин Веселинов Бояджиев 4 Габрово СОУ "Отец Паисий" 5
19 Димитър Диянов Атанасов 4 Габрово НУ "Васил Левски" 5
19 Емилиян Христов Тепавичаров 4 Габрово НУ "Васил Левски" 5
20 Калин Веселинов Денев 4 Габрово НУ "Васил Левски" 1
Забележка: Към резултата от теста на всеки състезател са добавени 15 бонус точки.