МАТЕМАТИЧЕСКО   СЪСТЕЗАНИЕ    "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 12 октомври 2019 г.
ТРИТЕ ИМЕНА УЧИЛИЩЕ ГРАД КЛАС ТОЧКИ  
             
1 Васил Илиев Василев Френски лицей “Виктор Юго” София 2 85 *
1 Иван Кочев 112 СУ "Стоян Заимов" София 2 85  
2 Иван Галинов Иванов ОУ "Никола Й. Вапцаров Казанлък 2 68  
3 Александър Петров Атанасов ОУ "Отец Паисий" Силистра 2 66  
3 Адам Талеб Баша ЧОУ "Света София" София 2 66  
3 Сиана Стоянова ЕСПА София 2 66  
4 Камен Иванов Пехливанов 20 ИОУ "Тодор Минков" София 2 65 *
4 Даниел Георгиев Денчев ЧОУ "Света София" София 2 65  
5 Ивайло Маринов Димитров 145 ОУ "Симеон Радев" София 2 64 *
5 Мартин Цветомиров Матов ЧОУ "Света София" София 2 64 *
5 Дамян Руменов Свободников СУ "П. К. Яворов" Варна 2 64  
5 Марио Цветомиров Нешевски 40 СУ "Луи Пастьор" София 2 64  
6 Ния Минкова Казакова 6 ОУ "Св. Никола" Стара Загора 2 61  
6 Павел Светлинов Цонев СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 2 61  
6 Борислав Ивелинов Георгиев 18 СУ "Уилям Гладстон" София 2 61  
  Ралица Николаева Везненкова СУ "Гео Милев" Варна 2 60  
  Камен Александров Топалов ЧОУ "СВЕТА СОФИЯ" София 2 59  
  Елена Иванова Илкова ЧНУ "Питагор" София 2 59  
  Мартин Любомиров Пенев ЧОУ "Света София" София 2 58  
  Камен Владимиров Митев ЧНУ "Питагор" София 2 57  
  Алекс Димитров Маринов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 56  
  Дамян Миленов Русев ЧНУ "Питагор" София 2 56  
  Момчил Божидар Брусев Френски лицей “Виктор Юго” София 2 55  
  Боян Гогов 145 ОУ София 2 55  
  Евгени Иванов Иванов 15 СУ София 2 55  
  Калоян Иванов Кънев 81 СУ София 2 55  
  Милена Милева ЕСПА София 2 55  
  Явор Александров Александров ЧОУ "Света София" София 2 55  
  Александра Александрова Тричкова ЧОУ "Света София" София 2 53  
  Александра Банджакова 145 ОУ София 2 52  
  Андреа Александрова Рангелова ЧОУ "Света София" София 2 52  
  Вероника Мечкова 10 СУ София 2 52  
  Павел Калоянов Илиев ЧОУ "Света София" София 2 52  
  Рада Станимирова Стоева ЧНУ "Питагор" София 2 52  
  Михаил Трифонов Иванов 200 ОУ"Отец Паисий" София 2 51  
  Георгия Георгиева Михалева  ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 2 51  
  Карина Манолова ЕСПА София 2 51  
  Николай Иванов Георгиев 118 СУ София 2 51  
  София Павлова Стегарева ЧОУ "Света София" София 2 51  
  Дарин Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 2 51  
  Теодор Божидар Брусев Френски лицей “Виктор Юго” София 2 50  
  Ния Динкова Парушева ОУ П. К. Яворов Сливен 2 50  
  Велик Костов Великов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 2 50  
  Емануел Габриеле Кармине VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 50  
  Теодора Станиславова Недева ОУ" Стефан Караджа" Каварна 2 50  
  Габриела Михова ЕСПА София 2 50  
  Даниел Мартин Трифонов ЧОУ "Света София" София 2 50  
  Марио Здравков Николов ЧОУ "Света София" София 2 50  
  Яна Николаева Николова ЧОУ "Света София" София 2 50  
  Филип Пенчев Камбуров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 49  
  Петър Иванов Коев ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 49  
  Йоан Стефанов Митриков ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 48  
  Алек Даниел Марак ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 48  
  Живко Живков Желев  СУ "П. Росен" Бургас 2 48  
  Марк Романович Васенев  НБУ “М. Лъкатник” Бургас 2 48  
  Йоана Тодорова Калоянова ЕСПА София 2 48  
  Станислав Ивайлов Иванов СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 2 47  
  Явор Яворов Недев СУ Св Патриарх Евтимий Пловдив 2 47  
  Пламен Тодоров Арнаудов ОУ Н. Геров Бургас 2 47  
  Иван Янков Тодоров ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 2 47  
  Александра Стойчева Данаилова ЧОУ "Света София" София 2 47  
  Димитър Бориславов Коприщенов 133 СУ София 2 46  
  Маринела Маринова Маринова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 45  
  Павел Симеонов Симеонов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 45  
  Йордан Георгиев Стефанов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 2 45  
  Лъчезар Георгиев Томов ОУ "Васил Априлов" Бургас 2 45  
  Виктория Славеева Славова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 45  
  Сибила Жекова ЕСПА София 2 45  
  Девина Данаилова Дончева СУ "Йордан Йовков" Бургас 2 44  
  Виктор Кристин Добриков ЧНУ "Питагор" София 2 44  
  Младен Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 2 44  
  Симеон Пламенов Стаменов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 43  
  Александър Деянов Донев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 43  
  Ния Николаева Узунова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 43  
  Никол Драганова ЕСПА София 2 43  
  Яна Николова Тошева ЧОУ "Света София" София 2 42  
  Максим Емилов  Цанков ЧЕУ "Малкият принц" Варна 2 42  
  Сандра Александрова Ангелова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 42  
  Йордан Димитров Иванов ЧОУ "Света София" София 2 42  
  Калоян Евгениев Тролиев ЧОУ "Света София" София 2 42  
  Сияна Петрова Лазарова ЧОУ "Света София" София 2 42  
  Анастасия Валентинова Крикуненко СУ "Васил Левски" Карлово 2 41  
  Емилиян Симеонов Колев НУ "Васил Левски" Габрово 2 41  
  Карина-Мария Атанасова Йорданова ЧОУ "Света София" София 2 41  
  Христина Манолова 125 СУ "Боян Пенев" София 2 41  
  Иван Стоянов Кисьов ЧОУ Свети Георги София 2 40  
  Никола Младенов Денев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 40  
  Михаил Костадинов Тодоров НБУ “М. Лъкатник” Бургас 2 40  
  Александра Венциславова Пенчева ЧОУ "Света София" София 2 40  
  Лилия Иванова Йонкова ЧОУ "Света София" София 2 40  
  Моника Ботева 145 ОУ София 2 40  
  Никола Василев 125 СУ "Боян Пенев" София 2 40  
  Радослав Христов ЕСПА София 2 40  
  Георги Георгиев Миков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 39  
  Деян Георгиев Стоев ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 2 39  
  Димитър Станиславов Пасков ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 39  
  Павел Зоран Костадинов СУ "П. К. Яворов" Варна 2 39  
  Елица Веселинова Николова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 39  
  Иван Гогов 107 ОУ София 2 39  
  Симеон Станимиров ЕСПА София 2 39  
  София Цветанова Цветанова ЧОУ "Света София" София 2 39  
  Владимир Валери Начев СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 38  
  Никола Ивелинов Иванов НУ П.Р.Славейков Пловдив 2 38  
  Карина Борянова Бинева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 38  
  Мартин Недков Михайлов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 38  
  Теодора Тодора Стойнова НУМСИ Бургас 2 38  
  Албена Георгиева Кисьова ЧОУ "Света София" София 2 38  
  Манол Пламенов Трифонов ЧОУ "Света София" София 2 38  
  Стоян Кирилов Димитров ЧОУ "Света София" София 2 38  
  Рая Владимирова Топалова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 37  
  Димитър Ивайлов Гергевски ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 37  
  Димитър Иванов Енев ІІ ОУ "Н. Й. Вапцаров" Варна 2 37  
  Емил Веселинов Добрев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 37  
    VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 37  
  Росита Славчева Тончеклиева ОУ "Отец Паисий" Силистра 2 37  
  Борис Ранджев 145 ОУ София 2 37  
  Виктор Теодоров Христов 128 СУ София 2 37  
  Виктория Стефанова Андреева ЧОУ "Света София" София 2 37  
  Лора Тодорова Няголова ЧОУ "Света София" София 2 37  
  Рая Аспарухова Бонева ЧОУ "Света София" София 2 37  
  Тодор Портарски 125 СУ "Боян Пенев" София 2 37  
  Христо Ботев 125 СУ "Боян Пенев" София 2 37  
  Габриел Пиер Франческо Папазоли 54 СУ "Св. Иван Рилски" София 2 36  
  Георги Йорданов Стоев ЧСУ Св. Георги София 2 36  
  Никола Бисеров Петров 104 ОУ София 2 36  
  Борис Георгиев Иванов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 2 36  
  Роман Денисович Алимов СУ "Св. Климент Охридски" Варна 2 36  
  Юлиан Николаев Дженков ОУ "Г. С. Раковски" Варна 2 36  
  Владислав Асенов Дурчев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 36  
  Искрен Стоянов 145 ОУ София 2 36  
  Ясен Димитров Цеков НУ Климент Охридски Пловдив 2 35  
  Ирена Радославова Митева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 35  
  Михаил Геогиев Койчев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 35  
  Божидар Атанасов Тодоров ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 35  
  Елена Костадинова Купенова ЧНУ "Питагор" София 2 35  
  Ивайло Красимиров Манолов ЧОУ "Света София" София 2 35  
  Калина Кърпачева 125 СУ "Боян Пенев" София 2 35  
  Камен Атанасов 31 СУЧЕМ София 2 35  
  Явор Вълчанов 145 ОУ София 2 35  
  Ивет Иванова Бенчева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 34  
  Галин Александров Драганов ЧЕУ "Малкият принц" Варна 2 34  
  Георги Яворов Янакиев СУ "Гео Милев" Варна 2 34  
  Ирена Тодорова Динкова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 34  
  Сияна Деянова Стамова ОУ Антон Страшимиров Бургас 2 34  
  Даниел Петков Казанлъклиев 55 СУ София 2 34  
  Йоан Владимир Александров ЧОУ "Света София" София 2 34  
  Диана Андреанова Кънчева СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 33  
  Йоанна Василева Станева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 33  
  Магдалена Николаева Германова ОУ Душо Хаджидеков Пловдив 2 33  
  Елица Чудомирова Енчева СУ П. Росен Бургас  2 33  
  Алиа Емил Младенова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 33  
  Димитър Веселинов Богданов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 33  
  Александър Димитров Тенчев ЧОУ "Света София" София 2 33  
  Борис Николаев Киров ЧОУ "Света София" София 2 33  
  Пламен Владимиров Григоров ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 33  
  Александра Цветанова Сариева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 32  
  Светозар Йосифов Въгларски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 32  
  Боян Искренов Иванов СУЕЕ “Св. Константин-Кирил Философ” Русе 2 32  
  Виктория Калинова Гроздева ОУ'' П.Р. Славейков'' В. Търново 2 32  
  Христо Николов Цветанов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 32  
  Ясен Константинов Буюклийски ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 32  
    ЧСУ Дружба Пловдив 2 32  
  Александър Живомиров Ивайлов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 32  
  Атанас Николаев Христов ОУ "Отец Паисий" Силистра 2 32  
  Мартин Георгиев Джендов  НБУ “М. Лъкатник” Бургас 2 32  
  Марио Стефанов Брилински  ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 2 32  
  Мая Емилова Чилева ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 32  
  Александър Теодоров Лалов ЧОУ "Света София" София 2 32  
  Борислав Хаджимарков 125 СУ "Боян Пенев" София 2 32  
  Виктор Любиша Глигоров ЧНУ "Питагор" София 2 32  
  Виктор Хари Йосифов 125 СУ "Боян Пенев" София 2 32  
  Димитър Хари Йосифов 125 СУ "Боян Пенев" София 2 32  
  Ема Михайлова 125 СУ "Боян Пенев" София 2 32  
  Лъчезар Даскалов ЕСПА София 2 32  
  Крис Деянов Желязков 128 СОУ София 2 31  
  Димитър Бориславов Стоянов ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 2 31  
  Стоян Кирилов Кирязов  ОУ "Васил Априлов" Бургас 2 31  
  Стефан Живков Гонзов СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 2 31  
  Калоян Петков Чамов ЧНУ "Питагор" София 2 31  
  Румен Владимиров Калев СУ Св Константин К.Философ Пловдив 2 30  
  Донислав Веселинов Радойчев 98 НУ Св Кирил и Методий, София София 2 30  
  Боримир Тодоров Найденов СУ" Д.Дебелянов" Варна 2 30  
  Наталия Любомирова Кирилова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 30  
  Васил Иванов Редовски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 29  
  Васил Димитров Белдовски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 29  
  Александър Юрий Марков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 29  
  Николай  Стефанов Станев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 29  
  Теодора Велизарова Попминкова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 29  
  Александър Георгиев Паскалев ОУ Васил Левски Пазарджик 2 29  
  Борислав Димитров Григоров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 29  
  Иван Станислав Пейчев VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 2 29  
  Мила Георгиева Маринова ОУ "Отец Паисий" Силистра 2 29  
  Симеон Симеонов Кънчев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 29  
  Валери Владимиров 125 СУ "Боян Пенев" София 2 29  
  Ева Игор Стефановска ЧОУ "Света София" София 2 29  
  Раян Тодоров 108 СУ София 2 29  
  Симеон Юлиан Кьосев ЧОУ "Света София" София 2 29  
  Борис Панайотов Панайотов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 28  
  Даниел Станиславов Иванов СУ "Йордан Йовков" Бургас 2 28  
  Виктор Мартин Генев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 27  
  Преслава Пламенова Пенчева СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 27  
  Владислав Костадинов Калинков ЧОУ Слънчев лъч Пловдив 2 27  
  Иван Георгиев Русев ОУ Яне Сандански Пловдив 2 27  
  Ивелин Дечков Балтаджиев  ОУ Кулата Казанлък 2 27  
  Десислава Свиленова Стоянова ОУ "Отец Паисий" Силистра 2 27  
  Максимилиан Габор Над ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 27  
  Дария Иванова Чолакова ЧОУ "Света София" София 2 27  
  Калина Пламенова Йонкова ЧОУ "Света София" София 2 27  
  Ния Кирилова Костуркова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 27  
  Валентин Иванов Матеев СУ "Васил Левски" Карлово 2 26  
  Ивона Асева Иванова СУ "Васил Левски" Карлово 2 26  
   Анна Петрова Горанова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 26  
  Росен Василев Василев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 26  
  Даниел Деянов Пенев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 26  
  Константин Стоянов Стоянов СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 26  
  Сияна Атанасова ЕСПА София 2 26  
  Михаела Ангелова Александрова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 25  
  Калин Иванов Пехливанов 20 ИОУ Тодор Минков София 2 25  
  Никола Павлинов Станев ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 2 25  
  София Николова Филчева ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 25  
  Кристина Петрова Берова ЧНУ "Питагор" София 2 25  
  Николета Такева 145 ОУ София 2 25  
  Карина Кирилова Руневска ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 24  
  Ива Красимирова Филипова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 24  
  Александър Тихомиров Димитров ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 24  
  Божидар Павлов Петков СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 24  
  Кристина Николаева Лалева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 24  
  Фатих-Мерт Фадлиев Фадлиев ОУ "Стефан Караджа" Варна 2 24  
  Аделина Дочева ЧОУ "Образователни техн." София 2 24  
  Велена Господинова Кючукова ЧНУ "Питагор" София 2 24  
  Димитър Радоев 125 СУ "Боян Пенев" София 2 24  
  София Воленова Евтимова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 24  
  Теодора Тодорова 43 ОУ София 2 24  
  Никол Стоилова Петрова СУ "Васил Левски" Карлово 2 23  
  Ивелин Христов Господинов ОУ "Патриарх Евтимий" Варна 2 23  
  Кристина Пламенова Атанасова ОУ "Черноризец Храбър" Варна 2 23  
  Магдалена Христова Рафаилова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 23  
  Крум Стоянов Тошев ЧОУ "Света София" София 2 23  
  Деница Димитрова Желязкова СУ "Васил Левски" Карлово 2 22  
  Иван Стоянов Иванов СУ "Васил Левски" Карлово 2 22  
  Васил Станимиров Колев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 22  
  Виктория Светлин Спасова НУ "Васил Левски" Габрово 2 22  
  Александра Вълкова 125 СУ "Боян Пенев" София 2 22  
  Даниел Емилов Емануилов ЧОУ "Света София" София 2 22  
  Георги Стоянов Дишкелев СУ "Васил Левски" Карлово 2 21  
  Александър Марио Данчовски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 21  
  Георги Калоянов Бошнаков СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 21  
  Александър Георгиев Искренов ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 2 21  
  Деа Димитрова Иванова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 20  
  Дебора Юлиянова Кирова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 20  
  Калоян Марианов Колев СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 20  
  Любомир Детелинов Ганчев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 20  
  Мадлен Венелин Градинарова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 20  
  Максим Димов Атанасов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 20  
  Таня Тодорова Генкова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 20  
  Ваня Георгиева Кулова СУ "Васил Левски" Карлово 2 19  
  Габриела Атанасова Стойчева СУ "Васил Левски" Карлово 2 19  
  Димитър Стоилов Петров СУ "Васил Левски" Карлово 2 19  
  Грегор Станиславов Маринов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 19  
  Памела Петкова Захариева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 19  
  Кристиян Дилянов Кънев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 19  
  Цветомира Даниелова Антонова СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 19  
  Ина Ясенова Обретенова ОУ "Черноризец Храбър" Варна 2 19  
  Петра Стефанова Владимирова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 19  
  Георги Живков Гонзов СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 2 19  
  Златомир Андреев Вълчев ОУ " Георги Бенковски" Бургас 2 19  
  Адриан Димитров Бончев 34 ОУ София 2 19  
  Александър Добромиров Дочев ЧНУ "Питагор" София 2 19  
  Екатерина Гълъбова 145 ОУ София 2 19  
  Йоана Юлиан Кьосева ЧОУ "Света София" София 2 19  
  Калина Христова Богданова ЧОУ "Света София" София 2 19  
  Карина Асенова Георгиева ЧОУ"Веда" София 2 19  
  Мила -Магдалена Димитрова ЕСПА София 2 19  
  Невена Тонева 125 СУ "Боян Пенев" София 2 19  
  Виктор Матеев Петров СУ "Васил Левски" Карлово 2 18  
  Ишуен Чен ЧНУ "Питагор" София 2 18  
  Калоян Димитров 125 СУ "Боян Пенев" София 2 18  
  Рени Радкова Грашкова СУ "Васил Левски" Карлово 2 17  
  Дара Димитрова Христова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 17  
  Белослава Александрова Димитрова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 17  
  Даяна Михайлова СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 17  
  Денислава Бориславова Петрова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 17  
  Ивона Георгиева Иванова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 17  
  Лора Дамянова Колева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 17  
  Юли Людмилов Юлиянов СУ "Отец Паисий" Габрово 2 17  
  Самуил Иванов Джоков ОУ Райна Княгиня Пловдив 2 17  
  Станимир Генов Генов 22 СЕУ “Г.С. Раковски” София 2 17  
  Дарин Тодоров Ненов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 17  
  Дария Светославова Димитрова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 17  
  Никола Димов Митев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 17  
  Саня Стефанова Ганчева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 17  
  Симеон Тонев Петров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 17  
  Павел Пламенов Драгановски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 16  
  Ванеса Венциславова Лукаева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 16  
  Весела Николаева Пашаланова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 2 16  
  Димитър Кръстев Митов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 16  
  Ивелин Станимиров Митев СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 16  
  Калина Александрова Денева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 16  
  Златин Петров Русев СУ "Йордан Йовков" Бургас 2 16  
  Борис Стефанов Йовчев ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 16  
  Александър Кенет Ръмбъл СУ "Васил Левски" Карлово 2 15  
  Елизабет - Анн Кенет Ръмбъл СУ "Васил Левски" Карлово 2 15  
  Павел Светозаров Доралийски СУ "Васил Левски" Карлово 2 15  
  Цветилена Велиславова Величкова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 15  
  Иван Станиславов Михайлов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 15  
  Никола Цветелинов Георгиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 15  
  Азалия Петрова Петрова 125 СУ "Боян Пенев" София 2 15  
  Габриела Арабаджийска 144 СУ София 2 15  
  Яна Енчева Мечкарова 125 СУ "Боян Пенев" София 2 15  
  Васил Николаев Николов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 14  
  Пламен Иванов Драганов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 14  
  Радост Мирославова Христова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 14  
  Никола Тонев Цанев СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 14  
  Нора Николай Георгиева СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 14  
  София Мартин Ангелова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 14  
  Калоян Кирилов Андонов ОУ Алеко Константинов Пловдив 2 14  
  Лора Димитрова Богоева ОУ Райна Княгиня Пловдив 2 14  
  Даниел Станислав Радев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 14  
  Димитър Петров Димитров ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 14  
  Николай Руменов Трендафилов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 2 14  
  Станислав Емилов Димитров ОУ "Йордан Йовков" Варна 2 14  
  Михаела Радостин Гамишева ОУ “Св. Княз Борис I” Бургас 2 14  
  Жаклин Латева ЕСПА София 2 14  
  Калина Йосифова Въгларска ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 13  
  Христия Христова Георгиева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 13  
  Румен Александров Кожухаров СУ Братя Миладинови Пловдив 2 13  
  Йоана Димитрова Горчева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 12  
  Христиана Дениславова Иванова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 12  
  Виктория Тихомирова Маринова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 12  
  Стоян Георгиев Цанов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 12  
  Калоян Атанасов Атанасов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 12  
  Камен Кръстев Митов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 12  
  Максим Здравков Тихолов СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 12  
  Мартин Георгиев Пенев НУ "Васил Левски" Габрово 2 12  
  Александър Михаил Генов 22 СЕУ “Г. С. Раковски” София 2 12  
  Светослав Ивайлов Пасков VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 12  
  Станислав Владимиров Вълев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 12  
  Лорейн Лазарова ЕСПА София 2 12  
  Дарио Емил Лазаров СУ "Васил Левски" Карлово 2 11  
  Цветослав Цветомиров Илиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 11  
  Красидар Павлинов Петков СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 2 11  
  Николай Нанков Кънчев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 11  
  Кристиян Димитров Георгиев ОУ Алеко Константинов Пловдив 2 11  
  Борис Кръстинов Кръстев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 11  
  Кристиян Християнов Войков ОУ "Захари Стоянов" Варна 2 11  
  Симона Георгиева Янакиева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 11  
  Мартин Костадинов Марков ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 11  
  Даниел Попов ЕСПА София 2 11  
  Михаела Пламенова Павлова ЧОУ "Света София" София 2 11  
  Натали Стойчева Сакутова СУ "Васил Левски" Карлово 2 10  
  Палома Петрославова Марковска ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 10  
  Таня Димитрова Стойкова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 2 10  
  Александър Илиян Илиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 9  
  Владимир Николаев Тодоров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 9  
  Анна Колева Христова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 9  
  Елия Генади Гутева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 9  
  Мадлен Цветомирова Ненова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 9  
  Дея Тошева Йорданова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 9  
  Никол Димитрова Русева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 2 9  
  Кристиян Тенков Николов ЧОУ "Света София" София 2 9  
  Йордан Дианов Даков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 8  
  Иван Даниелов Димитров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 8  
  Стефан Мартинов Стефанов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 8  
  Дамяна Николаева Миланова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 8  
  Мариян Мартинов Марков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 6  
  Валемир Веселин Нинов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 6  
  Божидара Генчева Генова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 6  
  Елица Теодосиева Василева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 6  
  Преслав Янев Янев ОУ "Васил Априлов" Бургас 2 6  
  Габриела Лъчезарова Георгиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 5  
  Никол Габриелова Цветкова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 2 3  
  Александра Димитрова Вакарелска ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 3  
  Антония Павелова Арнаудова СУ "Райчо Каролев" Габрово 2 3  
  Габриела Красимирова Атанасова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 3  
  Диян Петров Кръстев ОУ " Братя Миладинови" Бургас 2 3  
             
1 Мартина Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" София 3 80 *
2 Сияна Димитрова Димитрова СУ “Йоан Екзарх Български”  Шумен 3 73  
3 Емил Яворов Въжаров ЧНУ Питагор София 3 62 *
3 Йордан Емилов Стоянов НУ "Тодор Влайков"  Пирдоп 3 62 *
4 Делян-Слав Атанасов Мирев VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 3 61  
4 Даниел Христов Тодоров ЧНУ "Питагор" София 3 61  
5 Стела Камен Младенова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 57  
6 Виктор Ивелинов Имперов ОУ Васил Левски Разград  3 52  
6 Йордан Владимиров Лозанов ЧНУ "Питагор" София 3 52  
  Александър Десиславов Николов ЧСУ "Дружба" София 3 50  
  Хавиер Хавиер Билбао ЧНУ "Наука за деца" София 3 50  
  Стоян Балтов 145 ОУ "Симеон Радев" София 3 50  
  Иван Маринов Иванов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 49  
  Витомир Бисеров Карамитев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 48  
  Станислав Свиленов Андонов ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 48  
  Емилиан Симеонов Николов СУ Св Константин К.Философ Пловдив 3 47  
  Йоан Илиев Петков СОУ "Кирил и Методии" Бургас 3 47  
  Александър Росен Стефанов ЧНУ "Питагор" София 3 46  
  Боян Стефанов Стефанов ЧОУ "Света София" София 3 46  
  Невена Димитрова Василева ЧНУ "Питагор" София 3 46  
  Огнян Добрев Добрев ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 44  
  Симеон Християнов Христов ОУ "Захари Стоянов" Варна 3 43  
  Валентина Красимирова Кънева 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 42  
  Марина Любомирова Танкишева ЧОУ "Света София" София 3 42  
  Момчил Сапаревски 1 СУ София 3 42  
  Галена Огнянова Радева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 41  
  Петра Ясенова Бакърджиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 40  
  Калоян Георгиев Киков СУ Черноризец Храбър Пловдив 3 39  
  Мартин Михайлов Христов ОУ "Добри Чинтулов" Варна 3 39  
  Георги Ивов Христов ОУ " А. Г. Коджакафалията" Бургас 3 39  
  Калоян Христов Христов ЧОУ "Света София" София 3 39  
  Тодор Тодоров Коларов ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 39  
  Анна Стоянова Кръстева ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 38  
  Калоян Димитров Кънчев СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 38  
  Пламена Христова Христова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 38  
  Виктор Божидаров Габровски ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 38  
  Виктория Миленова Господинова ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 37  
  Пресиян Христов Костов СУ "П. К. Яворов" Варна 3 37  
  Стефан Лесичков 145 ОУ София 3 37  
  Камен Басам Натил 125 СОУ София 3 36  
  Константин Ангелов Бангачев ЧНУ "Питагор" София 3 36  
  Петър Александров Мурджев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 35  
  Никола Иванов Узунов СУ Черноризец Храбър Пловдив 3 35  
  Виктор Димитров Александров  ЧОУ "Света София" София 3 35  
  Димитър Михайлов 125 СУ "Боян Пенев" София 3 35  
  Ивайло Драговски 10 СУ София 3 35  
  Константин Владимиров Василев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 35  
  Михаил Велизаров Попминков ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 34  
  Анелия Валериева Филипова ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 34  
  Ива Александрова Ангелова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 34  
  Ива Веселинова Иванова VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 3 34  
  Матей Валериев Лазаров ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 34  
  Георги Димитров Димитров  ЧОУ "Света София" София 3 34  
  Стефан Василев Ленков 10 СУ София 3 34  
  Светослава Светославова Кръстева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 33  
  Денислав Ивайлов Георгиев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 33  
  Баян Антонов Елкин 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 33  
  Александър Станиславов Слоснев СУ"Климент Охридски"  Варна 3 33  
  Ивайло Христов Христов СУ "Гео Милев" Варна 3 33  
  Изабела Христова Христова ОУ "Захари Стоянов" Варна 3 33  
  Станислав Стойчев Златев НУ "Васил Левски" Варна 3 33  
  Александър Александров Рангелов  ЧОУ "Света София" София 3 33  
  Дорян Добрев 145 ОУ София 3 33  
  Ирена Светославова Нелчинова 32 СУИЧЕ София 3 33  
  Рая Илиан Ночева ЧОУ "Света София" София 3 33  
  Елена Георгиева Георгиева СУ “Йоан Екзарх Български”  Шумен 3 32  
  Йордан Стоянов Йорданов СУ "Гео Милев" Варна 3 32  
  Мартин Велинов ЕСПА София 3 32  
  Ава Стоянова Зубева 34 ОУ "Стою Шишков" София 3 31  
  Лев Юриевич Беленкий СУ "Димчо Дебелянов" Варна 3 31  
  Александра Красимирова Георгиева 120 ОУ София 3 31  
  Александър Викторов Иванов ЧНУ "Питагор" София 3 31  
  Михаил Несторов 145 ОУ София 3 31  
  Петко Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 3 31  
  Пейчин Константинов Костадинов ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 3 30  
  Боян Ангелов Бояджиев  ЧОУ "Света София" София 3 30  
  Камен Атанасов Бангачев ЧНУ "Питагор" София 3 30  
  Михаил Борисов Абаджиев  НУ "Св. Климент Охридски" Кюстендил 3 30  
  Иванина Ивайлова Митева СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 3 29  
  Кристина Кънева Кънева ОУ Васил Петлешков Пловдив 3 29  
  Владимир Василев Цаклев 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 29  
  Виктор Живков Желев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 29  
  Жаклина Живкова Жекова ОУ "Отец Паисий" Силистра 3 29  
  Калин Ангелов Донев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 29  
  Емир Исуфов Юмеров СУ  "Н.Й.Вапцаров" Айтос 3 29  
  Александър Атанасов Сяров ОУ "П. Яворов" Бургас 3 29  
  Петър Григоров 145 ОУ София 3 29  
  Теодора Кьосова 145 ОУ София 3 29  
  Димитър Георгиев Чакалов СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 28  
  Ралица Венцеслав Стойчева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 28  
  Атанас Темелков Мирчев 20 ИОУ "Тодор Минков" София 3 28  
  Жасмина Самуилова Николова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 28  
  Димитър Галинов Хайдутов ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 28  
  Магдалена Стефанова Вангелова ОУ “Св. Княз Борис I” Бургас 3 28  
  Георги Петров Петканов ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 28  
  Даниел Мирославов Зельов  ЧОУ "Света София" София 3 28  
  Рая Радославова Цонева  НУ "Св. Климент Охридски" Кюстендил 3 28  
  Иван Стаменов Иванов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 27  
  Борис Димитров Георгиев ОУ"Панайот Волов" Варна 3 27  
  Виктория Николаева Митева ОУ "Стефан Караджа" Варна 3 27  
  Карина Вълчанова Вълчанова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 27  
  Михаил Русев Русев СУ "Гео Милев" Варна 3 27  
  Петър Пейчев Пеев СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 27  
  Елена Мирославова Цанова СОУ "Кирил и Методии" Бургас 3 27  
  Николай Георгиев Николов ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 27  
  Кристин Галинова Николова СУ "Н. Й. Вапцаров" Айтос 3 27  
  Владислав Дойчинов 125 СУ "Боян Пенев" София 3 27  
  Селена Бухова 64 ОУ София 3 27  
  Моника Добромирова Кирилова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 26  
  Кристиан Пламенов Александров 35 СЕУ "Добри Войников" София 3 26  
  Игнат Игнатов Великов  Аз съм Българче Варна 3 26  
  Траян Павлов Илиев ОУ "Отец Паисий" Силистра 3 26  
  Габриела Ганчева Ефтимова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 26  
  Ивета Христова Нонева ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 26  
  Борис Кристиянов Скрински ЧОУ "Света София" София 3 26  
  Калоян Иванов Маринов ЧОУ "Света София" София 3 26  
  Максим Радославов Петков  ЧОУ "Света София" София 3 26  
  Стефан Желев 10 СУ София 3 26  
  Александър Стоянов Илиев ОУ'' П.Р. Славейков'' В. Търново 3 25  
  Калина Росенова Стоянова 47 СУ "Христо Г. Данов" София 3 25  
  Радея Пламенова Динева 6 ОУ "Св. Никола" Стара Загора 3 25  
  Владимир Валентинов Друмев ОУ "Васил Априлов" Варна 3 25  
  Мартин Тодоров Иванов ОУ "Елин Пелин" Бургас 3 25  
  Едуард Клайв Лийч ЧОУ"Бълг.школо" София 3 25  
  Естер Лазарева ЕСПА София 3 25  
  Емир Октай Рамадан СУ "Васил Левски" Севлиево 3 24  
  Дея Димитрова Найденова ЧНУ "Питагор" София 3 24  
  Рафи Октаев Рафиев СУ "Гео Милев" Варна 3 24  
  Георги Петров Гагов ЧОУ "Света София" София 3 24  
  Дея Цветелинова Съйкова ЧНУ "Питагор" София 3 24  
  Светозара Руменова Брайкова СУ "Васил Левски" Карлово 3 23  
  Константин Кирил Тодоров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 23  
  Марио Димитриос Критидис ЧСУ с немски език "Веда" София 3 23  
  Иван Ивайлов Клисуров  СУ Иван Вазов  Стара Загора 3 23  
  Веселин Веселинов Василев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 23  
  Димана Антонова Данова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 23  
  Пламен Владимиров Савов ОУ "Стефан Караджа" Варна 3 23  
  Никол Иванова Трендафилова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 23  
  Росица Георгиева Вълкова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 23  
  Елена Людмил Лалковска ЧОУ "Света София" София 3 23  
  Мария Константинова Друмева 64 ОУ София 3 23  
  Никола Василев 125 СУ "Боян Пенев" София 3 23  
  Никола Георгиев Малчев ЧНУ "Питагор" София 3 23  
  Иван Стоянов Нанкин СУ "Васил Левски" Карлово 3 22  
  Метин Хасан Акдере СУ "Васил Левски" Карлово 3 22  
  Кристиян Атанасов Гинев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 22  
  Бояна Николаева Цаневска ОУ "Захари Стоянов" Варна 3 22  
  Данаил Дечков Зуртелов ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 22  
  Ива Константинова Димитрова ОУ "Цар Симеон І" Варна 3 22  
  Рая Живкова Велева СУ П.Р.Славейков  Добрич 3 22  
  Емилияна Панова 145 ОУ София 3 22  
  Кристиян Найденов 125 СУ "Боян Пенев" София 3 22  
  Лия Стоянова ЕСПА София 3 22  
  Тома Попов 107 ОУ София 3 22  
  Александра Александрова Василева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 21  
  Екатерина Василева Кисьова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 21  
  Радина Донева 6  ОУ "Свети Никола" Стара Загора 3 21  
  Боян Недялков Стоянов СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 21  
  Кристиан Николаев Ангелов ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 21  
  Лъчезар Светослав Симеонов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 21  
  Магдалена Атанасова Райкова ОУ "Цар Симеон І" Варна 3 21  
  Петко Петков Великов ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 21  
  Мирела Александрова Стоянова ОУ "Елин Пелин" Бургас 3 21  
  Надежда Деянова Дянкова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 21  
  Иво Теодор Тодоров ЧНУ "Питагор" София 3 21  
  Катерина Илиева 125 СУ "Боян Пенев" София 3 21  
  Павел Христов Даскалов ЧОУ "Света София" София 3 21  
  Пламен Николаев Марков ЧОУ "Света София" София 3 21  
  Рая Радославова Пенева  НУ "Св. Климент Охридски" Кюстендил 3 21  
  Христо Николаев Милушев ЧНУ "Питагор" София 3 21  
  Ивайла Тодорова Кръстева СУ "Васил Левски" Карлово 3 20  
  Рая Кристиянова Тодорова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 20  
  Александър Красимиров Йосифов СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 20  
  Виктор Стоянов Стоянов НУ "Васил Левски" Габрово 3 20  
  Стоян Боянов Владимиров ОУ Кочо Честименски Пловдив 3 20  
  Никола Станимиров Костов ЧЕУ “Дорис Тенеди” София 3 20  
  Албена Пламенова Димитрова СУ "Гео Милев" Варна 3 20  
  Даная Драгомирова Петрова СУ "Гео Милев" Варна 3 20  
  София Димитрова Димитрова ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 20  
  Павел Павлов Попов ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 20  
  Никол Станиславова Попова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 19  
  Станислава Светославова Кръстева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 19  
  Александър Андреев Савов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 19  
  Валерия Анатолиева Любенова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 19  
  Васил Светлинов Каменов СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 19  
  Мартин Деанов Метев ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 19  
  Николай Валентинов Русанов СУ "Николай Катранов: Свищов 3 19  
  Анелия Петрова Гърбузова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 19  
  Кристиян Николаев Киров СУ "П. К. Яворов" Варна 3 19  
  Мирослав Димитров Николов ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 19  
  Николай Здравков Димов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 19  
  Николай Тихомиров Цветков ОУ "Добри Чинтулов" Варна 3 19  
  Александър Генадиев Георгиев СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 3 19  
  Мария Йорданова Главева  НУ "Св. Климент Охридски" Кюстендил 3 19  
  Мартина Мирчева 6 ОУ София 3 19  
  Мария Иванова Мартинова СУ "Васил Левски" Карлово 3 18  
  Красен Симеонов Генов ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 3 18  
  Нико Цветомиров Цанев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 18  
  Никола Николаев Минев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 18  
  Атанас Николаев Тодоров СУ Димитър Матевски Пловдив 3 18  
  Христиан Таньов Савовски СУ Димитър Матевски Пловдив 3 18  
  Васил Петров Радичков ОУ "Захари Стоянов" Варна 3 18  
  Николай Николаев Радев ОУ „Любен Каравелов“ Русе 3 18  
  Стоян Николаев Николов ОУ "Стефан Караджа" Варна 3 18  
  Христо Ивелинов Георгиев ОУ "Отец Паисий" Силистра 3 18  
  Ивайло Николаев Орешков ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 18  
  Емилия Диянова Милкова ЧОУ "Света София" София 3 18  
  Никола Ласерманов ЧСУ"Цар Симеон Велики" София 3 18  
  Юлияна  Стоянова  Стойкова НУ "Неделя Петкова Сопот 3 17  
  Петър Петров Анастасов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 17  
  Александър Константинов Алексиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 17  
  Елена Момчилова Петрова СУ "Отец Паисий" Габрово 3 17  
  Йоан Станиславов Христов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 17  
  Тинка Красимирова Гичева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 17  
  Петър Даниелов Милков СУ "Гео Милев" Варна 3 17  
  Димитър Василев Янакиев ОУ"Александър Георгиев-Коджакафалията" Бургас 3 17  
  Рафаил Михайлов Колибаров НБУ Бургас 3 17  
  Виктория Асенова Стойчева ЧОУ "Света София" София 3 17  
  Петя Петкова Лазарова СУ "Васил Левски" Карлово 3 16  
  Георги Петков Монджоловски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 16  
  Рая Мирославова Генева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 16  
  Теодор Георгиев Гичев  ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 16  
  Боян Георгиев Денев ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 16  
  Кристиян Николаев Костов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 16  
  Никол Николаева Костова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 16  
  Ралица Антонова Йорданова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 16  
  Златин Димов Костов СУ "Йордан Йовков" Бургас 3 16  
  Деница Събева Костадинова ОУ "Елин Пелин" Бургас 3 16  
  Дарина Красимирова Жекова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 16  
  Александра Александрова Малюк ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 16  
  Вероника Найденова 125 СУ "Боян Пенев" София 3 16  
  Йоана Георгиева Джибова  ЧОУ "Света София" София 3 16  
  Михаил Русков Русев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 16  
  Михаил Филипов Григоров ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 16  
  Моника Александрова Никова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 16  
  Александър Иванов Коев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 15  
  Виктор Ивов Николов СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 3 15  
  Виктория Бориславова Попова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 15  
  Елица Мирославова Стоянова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 15  
  Велин Славчев Панев 152 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София 3 15  
  Димитър Георгиев Павлов ОУ "Васил Априлов" Варна 3 15  
  Константин Иванов Станев СУ "П. К. Яворов" Варна 3 15  
  Кристина Мартинова Иванова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 15  
  Рая Костадинова Костадинова СУ "П. К. Яворов" Варна 3 15  
  Мартин Александров Иванов ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 15  
  Ванина Илианова Илиева 64 ОУ София 3 15  
  Виктор Людов НМУ "Л.Пипков" София 3 15  
  Дара Балканова ЕСПА София 3 15  
  Максим Стоянов 125 СУ "Боян Пенев" София 3 15  
  Пламена Стоянова Стоянова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 15  
  Ясен Светославов Спасов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 14  
  Валентин Дианов Кехайов СУ "Отец Паисий" Габрово 3 14  
  Георги Стефанов Стефанов НУ "Васил Левски" Габрово 3 14  
  Кристина Красимирова Велкова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 14  
  Мартин Тихомиров Илиев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 14  
  Вихра Викторова Виденова 11 ОУ "Елин Пелин" Перник 3 14  
  Калоян Иванов Гергиев ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 14  
  Александър Иванов Герасимов ОУ "Васил Априлов" Бургас 3 14  
  Ива Кирилова Николова ЧНУ "Питагор" София 3 14  
  Никола Ангелов Чорбаджиев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 14  
  Петър Бабушков 120 ОУ София 3 14  
  Петя Переновска 125 СУ "Боян Пенев" София 3 14  
  Габриела Георгиева Илиева СУ "Васил Левски" Карлово 3 13  
  Елизабет Яворова Борисова СУ "Васил Левски" Карлово 3 13  
  Натаниел Яворов Борисов СУ "Васил Левски" Карлово 3 13  
  Иван Цветелинов Цаков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 13  
  Мартин Теодор Марков СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 13  
  Яница Любомир Христова НУ "Васил Левски" Габрово 3 13  
  Ванина Йорданова Маврова НУ Климент Охридски Пловдив 3 13  
  Красимир Йорданов Георгиев СУ Георги Брегов Пазарджик 3 13  
  Габриела Димитрова Фитнева VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 3 13  
  Кристиян Христов Донев VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 13  
  Радослав Василев Христов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 3 13  
  Сияна Георгиева Найденова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 13  
  Христина Велкова Бакалова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 3 13  
  Мариана Владимирова Томова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 13  
  Ангелина Попова ЕСПА София 3 13  
  Камелия Игнатова 139 СУ София 3 13  
  Ирене Веселинова Колева СУ "Васил Левски" Карлово 3 12  
  Рая Стефанова Велчева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 12  
  Христо Мирославов Коцев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 12  
  Елена Георгиева Попова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 12  
  Иван   Илиянов Тодоров ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 12  
  Мария Георгиева Дойчинова СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 12  
  Шаная Страхилова Цанкова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 12  
  Пламен Кирилов Пандев ОУ "Черноризец Храбър" Варна 3 12  
  Дарина Атанасова Александрова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 12  
  Цветелин Николаев Цветков СУ "Васил Левски" Карлово 3 11  
  Преслава Николаева Найденова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 11  
  Кристиян Пламенов Гетов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 11  
  Лазар Стефанов Рачков НУ "Васил Левски" Габрово 3 11  
  Раниа Шехериар Газнави ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 11  
  Ева Петкова Бекирова СУ Димитър Матевски Пловдив 3 11  
  Ивайла Ивайлова Бурева ОУ Драган Манчов Пловдив 3 11  
  Николай Николаев Софрониев СУ "П. К. Яворов" Варна 3 11  
  Светослав Димитров Епихов ОУ " Княз Борис І" Бургас 3 11  
  Петко Пламенов Петков ОУ " Княз Борис І" Бургас 3 11  
  Стилиян Христов Тончев ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 11  
  Александра Златинова Пенева 145 ОУ София 3 11  
  Александър Димитров Димитров 125 СУ "Боян Пенев" София 3 11  
  Борис Цанков 118 СУ София 3 11  
  Иван Иванов Георгиев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 11  
  Мари Павлова Попова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 11  
  Никола Боянов Боянов ЧОУ "Света София" София 3 11  
  Християна Христова Лозева СУ "Васил Левски" Карлово 3 10  
  Лъчезара Лъчезарова Чолакова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 10  
  Алекс Рафаелов Смирнов СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 3 10  
  Благовест Тодоров Добрев ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 10  
  Ема Цветанова Цанева ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 10  
  Найден Валентинов Христов СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 10  
  Симеон Ивайлов Иванов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 10  
  Павел Драгомиров Михайлов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 3 10  
  Самуил Ивелинов Милев ОУ "Патриарх Евтимий" Варна 3 10  
  Анна-София Иванова Павлова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 10  
  Никол Соткова ЕСПА София 3 10  
  Галина Иванова Бръмбарова СУ "Васил Левски" Карлово 3 9  
  Христо Маринов Костеновски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 9  
  Преслав Пламенов Стоянов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 9  
  Надежда Атанасова Михайлова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 9  
  Никол Петрова Марчовска ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 9  
  Калоян Христов Донев ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 9  
  Джиа Георгиева Пейчева ЧСУ"Юрий Гагарин" СОК Качмия 3 9  
  Йоан Захариев Димов НУ "Васил Левски" Варна 3 9  
  Невна Миленова Артюнова ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 3 9  
  Диляна Димитрова Иванова СУ "Васил Левски" Карлово 3 8  
  Йоана Маргаритова Начева СУ "Васил Левски" Карлово 3 8  
  Яница Дамянова Мутафова СУ "Васил Левски" Карлово 3 8  
  Биляна Недкова Димитрова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 8  
  Ивелин Ивов Георгиев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 8  
  Криста Михайлова Балабанова СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 8  
  Кристо Божидар Христов ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 8  
  Христина Александрова Метева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 8  
  Василин Красенов Алексов VII СУ "Кузман Шапкарев" Благоевград 3 8  
  Гергана Петрова Паунова СУ Димитър Матевски Пловдив 3 8  
  Калоян Николов Петров ОУ Д-р Петър Берон Пловдив 3 8  
  Велислав Димитров Димитров ЧЕУ "Малкият принц" Варна 3 8  
  Георгия Ивелинова Иванова ОУ „Отец Пайсии“ Русе 3 8  
  Ема Янкова Янчева ОУ "Г. С. Раковски" Варна 3 8  
  Андриан Ангелов Тодоров ОУ " Елин Пелин" Бургас 3 8  
  Борис Вигенин 133 СУ София 3 8  
  Весела Ивелинова Качакова СУ "Св. Климент Охридски" Аксаково 3 7  
  Ния Десиславова Маринова ОУ "Захари Стоянов" Варна 3 7  
  Алекс Пламенов Лазаров СУ "Отец Паисий" Габрово 3 6  
  Александър Красимиров Стоянов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 6  
  Валентин Руменов Илиев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 6  
  Ема Емилова Михова СУ "Райчо Каролев" Габрово 3 6  
  Стойчо Стойчев Стойчев ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 6  
  Виктор Александър Драганов ЧЕУ "Малкият принц" Варна 3 6  
  Росица Герганова Неделчева СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 3 6  
  Виктор Георгиев 125 СУ "Боян Пенев" София 3 6  
  Димитър Василев Кодинов СУ "Васил Левски" Карлово 3 5  
  Радостин Димитров Рашков СУ "Васил Левски" Карлово 3 5  
  Цветелина Георгиева Петкова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 5  
  Кристиан Стелиянова Кънев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 5  
  Бранимир Бонев Робовски СУ Св Константин К.Философ Пловдив 3 5  
  Калоян Калоянов Найденов ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 5  
  Ели Евгениева Чобанова ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 5  
  Ростислав Росенов Иванчев ОУ " Елин Пелин" Бургас 3 5  
  Анет Павлова Петкова 119 СУ София 3 5  
  Елеонора Димитрова Димитрова 125 СУ "Боян Пенев" София 3 5  
  Максим Павлин Петков ЧОУ "Света София" София 3 5  
  Мартин Пламенов Димитров ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 5  
  Павел Павлов Граматиков 64 ОУ София 3 5  
  Самуил Владимиров Димитров 18 СУ София 3 5  
  Велислав Данаилов Петков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 4  
  Ивайла Христова Пеева ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 4  
  Йоана Здравкова Величкова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 3 4  
  Емил Цветелинов Цветков ОУ "Г. С. Раковски" Варна 3 4  
  Тодор Георгиев Семов ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 4  
  Николай Димитров Николаев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 3  
  Валерия Стефанова Цанкова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 3 3  
  Гергана Станимирова Стойчева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 3  
  Калоян Христов Христов ОУ "Ран Босилек" Габрово 3 3  
  Никол Николаева Томова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 3  
  Калоян Василев Цонев ОУ ВАсил Петлешков Пловдив 3 3  
  Наско Христов Рафаилов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 3 3  
  Кристиян Иванов Иванов ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 3  
  Пламен Николаев Русев ОУ "Св. Климент Охридски" Бургас 3 3  
  Ема Емилова Гарипова ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 3 3  
  Стефани Петрова Влахова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 3 0  
  Даниел Илиев Савчев НУ "Васил Левски" Габрово 3 0  
  Паула Илиянова Иванова ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 3 0  
             
1 Александър Петров Пендов СУ "Елин Пелин" Пловдив 4 80  
2 Йоан Николаев Михайлов СУ "Максим Горки" Стара Загора 4 77  
2 Марио Цветелинов Иванов  НУ "Св. Климент Охридски" Кюстендил 4 77  
3 Денислав Ивайлов Радоев 11 ОУ  "Елин Пелин" Перник 4 75  
4 Иван Тодоров Георгиев 105 СУ "Атанас Далчев" София 4 73  
5 Васил Бориславов Василев ОУ "Св.Иван Рилски" Перник 4 68  
5 Николай Станиславов Георгиев ОУ "Васил Друмев" Варна 4 68  
5 Димитър Йорданов Йорданов 16 ОУ "Райко Жинзифов" София 4 68  
6 Валентин Николаев Станчев СУ "Любен Каравелов" Димитровград 4 67  
  Божидара Венелинова Щърковска СУ "Николай Катранов: Свищов 4 66  
  Деян Георгиев ЕСПА София 4 66  
  Иван Владимиров Стоянов ОУ П. К. Яворов  Бургас 4 65  
  Бояна Емил Костуркова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 65  
  Светослав Дариел Арабов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 65  
  Александър Велчев ЕСПА София 4 65  
  Ралица Юриева Иванова СУ "Гео Милев" Варна 4 64  
  Георги Томов Георгиев ОУ Княз Александър I Пловдив 4 63  
  Йоана Мартин Нестерова ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 63  
  Мартин Ковачев 14 ОУ София 4 63  
  Антони Емилов Димитров ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 62  
  Калоян Миленов Шуманов 145 ОУ София 4 62  
  София Велинова ЕСПА София 4 62  
  Ивайло Живков Жеков ОУ "Васил Априлов Бургас 4 61  
  Николай Христов 125 СУ "Боян Пенев" София 4 61  
  Веселина Георгиева Белчева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 60  
  Цветомир Ивайлов Цандев ОУ "Г. С. Раковски" Варна 4 60  
  Борис Стойчев Данаилов  ЧОУ "Света София" София 4 60  
  Боян Георгиев Ташков ЧНУ "Питагор" София 4 60  
  Виктор Димитров Янакиев ЧОУ "Света София" София 4 60  
  Петър Симеонов Славчев ЧНУ "Питагор" София 4 60  
  Кристиян Радев Минеков ОУ Душо Хаджидеков Пловдив 4 58  
  Андреа Николаева Терзийска ЧНУ "Питагор" София 4 57  
  Александър Николов Тошев ЧОУ "Света София" София 4 56  
  Веселина Георгиева Димова СУ "Св. Климент Охридски" Варна 4 56  
  Елица Росенова Стоянова 47 СУ "Христо Г. Данов" София 4 55  
  Антон Галинов Стоянов СУ "Св. Климент Охридски" Варна 4 55  
  Петър Светославов Пенчев ОУ "Васил Друмев" Варна 4 55  
  Дамян Иванов Накев VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 4 54  
  Христо Илиан Лангаров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 54  
  Йоана Младенова 125 СУ "Боян Пенев" София 4 53  
  Христо Здравков Баларев 17 СУ София 4 53  
  Тодор Тодоров Гелин ОУ Драган Манчов Пловдив 4 52  
  Денислав Младенов Манев НУ "Васил Левски" Габрово 4 51  
  Матей Василев Василев ЧНУ Питагор София 4 51  
  Марио Павлинов Цветанов СУ "Христо Ботев" Русе 4 51  
  Михаил Мариянов Денчев ОУ "Черноризец Храбър" Варна 4 51  
  Ангел Евгениев Петков СУ"Христо Ботев" Айтос 4 51  
  Алекс Красимиров Атанасов 3 ОУ гр.Монтана Монтана 4 51  
  Юлиян Цончев 10 СУ София 4 51  
  Виктория Иванова  Петкова НБУ М. Лъкатник Бургас 4 50  
  Александър Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисий" Силистра 4 50  
  Борис Евгени Димитров ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 50  
  Дарио Тодоров Тасев ОУ"Св.Иван Рилски" Перник 4 49  
  Александър Асенов Цветков ЧСУ Дружба Пловдив 4 49  
  Вероника Руменова Димитрова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 49  
  Драгомир Александров Терзиев ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 49  
  Мина Недева ЧОУ"Св.София" София 4 49  
  Радослав Стефанов ЧОУ"Св.София" София 4 49  
  Никол Юлиянова Маринова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 48  
  Сияна Александрова Костадинова ОУ"Братя Миладинови" Бургас 4 48  
  Александър Петков Чолаков ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 4 48  
  Владимир Георгиев Герганов 145 ОУ София 4 48  
  Дамян Венциславов Янчев ЧНУ "Питагор" София 4 48  
  Кирил Кирилов Момчилов 107 ОУ София 4 48  
  Савина Венциславова Тонева ОУ Княз Александър I Пловдив 4 47  
  Теодора Иванова Илиева НУ Христо Ботев Пловдив 4 47  
  Йоан Иванов Кавалджиев ОУ "Цар Симеон І" Варна 4 47  
  Иван Миленов Иванов ОУ “Св. Княз Борис I” Бургас 4 47  
  Емилия Лопарска 145 ОУ София 4 47  
  Никола Аврамов ЕСПА София 4 47  
  Петър Димитров Цеков НУ Климент Охридски Пловдив 4 46  
  Анжелина Петкова Семизова ОУ "Цар Симеон І" Варна 4 46  
  Мария Боянова Динева ОУ " Климент Охридски" Бургас 4 46  
  Християн Събинов Събев ОУ “Васил Априлов” Бургас 4 46  
  Божидар Димитров Власов 45 ОУ Константин Величков София 4 45  
  Рая Валентинова Богданова ОУ"Васил Априлов" Бургас 4 45  
  Савомира Тодорова Тодорова НБУ “М. Лъкатник” Бургас 4 45  
  Антония Антонова 119 СУ София 4 45  
  Мария Георгиева ЕСПА София 4 45  
  Александър Христов Ненов СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 44  
  Тодор Велинов Великов СУ "Емилиян Станев" В. Търново 4 44  
  Даниел Милков Витанов СУ "Димчо Дебелянов" Варна 4 44  
  Марк Мариянов Жулев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 44  
  Юлиян Георгиев Георгиев СУ “Димчо Дебелянов” Бургас 4 44  
  Мартин Станчев Митев 125 СУ "Боян Пенев" София 4 44  
  Денис Гюнай Аптула СУ "Св. Климент Охридски" Варна 4 43  
  Преслав Вълканов Иванов СУ "Гео Милев" Варна 4 43  
  Радослава Божидарова Иванова ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 43  
  Мирослав Методиев Драганов ОУ"Елин Пелин" Бургас 4 43  
  Деян Славов 125 СУ "Боян Пенев" София 4 43  
  Недялко Димитров ЧОУ"Св.София" София 4 43  
  Денислав Мирославов Максимов 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София 4 42  
  Ивета Калинова Жекова НБУ М. Лъкатник Бургас 4 42  
  Данаил Николаев Йорданов 108 СУ София 4 42  
  Емма Икономова ЧОУ"Св.София" София 4 42  
  Преслава Радославова Кошинска ОУ Райна Княгиня Пловдив 4 41  
  Борис Деян Янев СУ "Гео Милев" Варна 4 41  
  Даниел Станиславов Златев ОУ “Пейо Яворов” Бургас 4 41  
  Борислав Гайдев ЕСПА София 4 41  
  Калоян Георгиев Балканджиев ЧНУ "Питагор" София 4 41  
  Петър Илиев ЕСПА София 4 41  
  Свилена Цонева 73 СУ София 4 41  
  Пресиян Цветан Стоянов ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 40  
  Борислав Христов Козаров ОУ Княз Александър I Пловдив 4 40  
  Атин Метхи Исмаил ОУ "Христо Смирненски" с.Тополи 4 40  
  Никола Николай Димитров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 40  
  Румена Николаева Везненкова СУ "Гео Милев" Варна 4 40  
  Симона Добромирова Гюлева СОУ "Кирил и Методии" Бургас 4 40  
  Виктория Борисова Кабакчиева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 39  
  Кристина Христова Тодорова ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 39  
  Елица Петрова Русева ОУ"Св.Иван Рилски" Перник 4 39  
  Кристиан Станиславски Стойков ОУ "Отец Паисий" Силистра 4 39  
  Никола Колев 10 СУ София 4 39  
  Рада Ангелова Динева ЧНУ "Питагор" София 4 39  
  Таня Христова Нихризова  ЧОУ "Света София" София 4 39  
  Весела Емилова Янакиева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 38  
  Лора Александрова Тинчева 61 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" София 4 38  
  Адриан Данаилов Петров VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 38  
  Александър Владимир Александров  ЧОУ "Света София" София 4 38  
  Димитър Дюлгеров ЧНУ "Питагор" София 4 38  
  Никола Емилов Райчев ОУ "Черноризец Храбър" Варна 4 37  
  Боян Георгиев 107 ОУ София 4 37  
  Ясен Владиславов Пенчев ЧНУ "Питагор" София 4 37  
  Евгени Евгениев Неделчев ОУ "Васил Априлов" Варна 4 36  
  Денислав Стоянов Петков ОУ "Елин Пелин" Бургас 4 36  
  Георги Георгиев Пеев НБУ “М. Лъкатник” Бургас 4 36  
  Деница Самуилова Попова ОУ "Елин Пелин" Бургас 4 36  
  Елена Пъшева 125 СУ "Боян Пенев" София 4 36  
  Марина Добрева Георгиева ЧНУ "Питагор" София 4 36  
  Габриела Лилянова Ангелова СУ"Иван Вазов" Плевен 4 35  
  Мария Иванова Качорина ОУ Драган Манчов Пловдив 4 35  
  Виктор Димитров Венков ЧСУ"Юрий Гагарин" СОК Качмия 4 35  
  Детелин Анастасов Гонов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 35  
  Дарина Христова Симеонова ОУ "Георги Бенковски" Бургас 4 35  
  Владимир Рафаел Тошев ОУ “Пейо Яворов” Бургас 4 35  
  Вержиния Александрова Стоянова  ЧОУ "Света София" София 4 35  
  Светла Николаева Димчева ЧНУ "Питагор" София 4 35  
  Ванеса Георгиева Микова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 34  
  Георги Александров Рунтолев СУ Паисий Хилендарски Пловдив 4 34  
  Борил Станимиров Иванов НУИ "Добри Христов" Варна 4 34  
  Никол Диянова Петрова СУ “Н. Й. Вапцаров” Бургас 4 34  
  Десислава Желязкова Димова СУ"Св.Св.Кирил и Методий" Бургас 4 34  
  Цветомир Джунджев 125 СУ "Боян Пенев" София 4 34  
  Денис Гюнай Мехмед СУ "П. К. Яворов" Варна 4 33  
  Кристиан Светомиров Близнаков VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 33  
  Диана Мартинова Пенчева Оу"Братя Миладинови" Бургас 4 33  
  Дамян Сергеев Георгиев ОУ “Васил Априлов” Бургас 4 33  
  Ерен Ахмед 119 СУ София 4 33  
  Владислав Станиславов Пеев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 32  
  Ростислава Росенова Пашова ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 32  
  Камен Ценов Аргиров 112 ОУ "Стоян Заимов" София 4 32  
  Борис Христомиров Скулев ЧЕУ "Малкият принц" Варна 4 32  
  Йоан Боянов Бонев ОУ "Св. Климент Охридски" Бургас 4 32  
  Александра Ясенова Божкова СУ "Св.Св. Кирил и Методий" Бургас 4 32  
  Борислав Дочев ЧОУ "Образователни техн." София 4 32  
  Даниела Цвяткова ЕСПА София 4 32  
  Стефания Владимирова Славкова 34 ОУ София 4 32  
  Мартин Красимиров Раков ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 31  
  Павел Мирославов Бакалов НУ "Васил Левски" Габрово 4 31  
  Пламен Стоянов Петков VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 4 31  
  Алек Миленов Милтенов 34 ОУ София 4 31  
  Божидара Николова ЕСПА София 4 31  
  Виктория Любомирова Маргаритова ЧОУ "Света София" София 4 31  
  Донислав Иванов Терзиев СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 30  
  Радостин Стоянов Христов 2 ОУ П. Р. Славейков Стара Загора 4 30  
  Алекс Дианов Калев VІІІ СУЕО "Ал. С. Пушкин" Варна 4 30  
  Валентин Красимиров Манолов ЧОУ "Света София" София 4 30  
  Христиан Ганимиров Ганчев ЧОУ "Света София" София 4 30  
  Светослав Делчев Лавчев ОУ “Братя Миладинови” Бургас 4 29  
  Димитър Атанасов Поповски ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 4 29  
  Данаил Георгиев 125 СУ "Боян Пенев" София 4 29  
  Ива Иванова 112 СУ София 4 29  
  Кристиян Атанасов Йорданов ЧОУ "Света София" София 4 29  
  Мартин Веселинов Канин ЧНУ "Питагор" София 4 29  
  Георги Мартинов Соколов ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 28  
  Ния Петрова Чамурова ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 28  
  Янислав Бориславов Петров ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 28  
  Давид Даниел Георгиев МФУ "Шарл Перо" Варна 4 28  
  Марк Петров Живков ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 4 28  
  Стефан Мерджанов ЧОУ"Св.София" София 4 28  
  Деан Йорданов Ташев ОУ Алеко Константинов Пловдив 4 27  
  Андрей Димитров Димитров 22 СЕУ София 4 27  
  Елица Бориславова Танкова  ЧОУ "Света София" София 4 27  
  Мелани Сергеева Спасенова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 26  
  Виктор Бориславов Маджарски НУ "Васил Левски" Габрово 4 26  
  Никола Николаев Везьов ОУ Алеко Константинов Пловдив 4 26  
  Виктор Ивелинов Дянков ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 26  
  Деян Михайлов Златев ІІІ ОУ "Ангел Кънчев" Варна 4 26  
  Иван Георгиев Лозанов СУ "Св. Климент Охридски" Варна 4 26  
  Павел Филипов Филев ОУ "Христо Смирненски" с.Тополи 4 26  
  Роберт Илиев Петров ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 26  
  Денис Ненков 139 ОУ София 4 26  
  Николай Николаев Петков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 25  
  Гергана Павлинова Младенова СУ"Иван Вазов" Плевен 4 25  
  Алекс Юриевич Волченко ОУ "Захари Стоянов" Варна 4 25  
  Калоян Климентов Тодоров СУ "Гео Милев" Варна 4 25  
  Теодор Василев Деспотов ОУ " Васил Априлов" Бургас 4 25  
  Виктория Костадинова Гергова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 24  
  Румина Михайлова Михайлова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 24  
  София Бориславова Ботева ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 24  
  Илиян Павлов Бахчевански СУ Св Константин К.Философ Пловдив 4 24  
  Емил Славчев Топалов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 24  
  Валентин Красимиров Стоев НБУ “М. Лъкатник” Бургас 4 24  
  Златомир Живков Петков Оу"Братя Миладинови" Бургас 4 24  
  Йоана Иванова Грозданчева ОУ "Васил Априлов Бургас 4 24  
  Елица Данаилова Божилова 150 ОУ София 4 24  
  Кристиян Галаджан 125 СУ "Боян Пенев" София 4 24  
  Магдалена Месечкова 125 СУ "Боян Пенев" София 4 24  
  Теодора Кирилова Бегова 32 СУИЧЕ София 4 24  
  Станислав Найденов Дончев СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 4 23  
  Ивелина Георгиева Попова НУ П.Р.Славейков Пловдив 4 23  
  Николета Кръстева Попова ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 23  
  Александра Димитрова Пенева ОУ "Патриарх Евтимий" Варна 4 23  
  Кристина Ангелова Ангелова ОУ "Васил Друмев" Варна 4 23  
  Алекс Антонов Вечерников ОУ “Братя Миладинови” Бургас 4 23  
  Константин Паолинов Железов СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 4 23  
  Антон Станиславов Георгиев ОУ "Любен Каравелов" Бургас 4 23  
  Десислава Андреева Вътева ОУ " Георги Бенковски" Бургас 4 23  
  Ивайла Руменова Кесерджиева ОУ"Братя Миладинови" Бургас 4 23  
  Радина Ивайлова Николаева 11 ОУ гр.Перник Перник 4 23  
  Андриан Евгениев Куртев СУ "Васил Левски" Карлово 4 22  
  Симона Ивайлова Иванова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 22  
  Марая Стоянова Павлова ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 22  
  Николай Николаев Нанев СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 22  
  Владислав Николаев Везьов ОУ Алеко Константинов Пловдив 4 22  
  Йоан Славов Мечков ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 22  
  Християна Димитрова Колева СУ Паисий Хилендарски Пловдив 4 22  
  Александър Асенов Величков ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 22  
  Димитър Росен Тодоров ОУ "Христо Смирненски" Тополи 4 22  
  Константин Юлиянов Станев ( Да НЕ са видни резултатите) ОУ "Г. С. Раковски" Варна 4 22  
  Пламен Насков Ванков ОуУ " Климент Охридски" Бургас 4 22  
  Георги Георгиев Желев ЧОУ "Света София" София 4 22  
  Георги Янев 125 СУ "Боян Пенев" София 4 22  
  Ивайло Цветелинов Влахов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 21  
  Николай Иванов Тихов НУ "Васил Левски" Габрово 4 21  
  Николета Петкова Раева СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 4 21  
  Кристиян Методиев Дойчинов ОУ"Св.Иван Рилски" Перник 4 21  
  Елица Василева Дургова ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 21  
    НУ Климент Охридски Пловдив 4 21  
  Виктория Попова ЕСПА София 4 21  
  Дария Бориславова Точевска ЧОУ "Света София" София 4 21  
  Себастиан Ричард Грант ЧОУ "Света София" София 4 21  
  Александра Невелинова Василева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 20  
  Ванеса Милен Цветанова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 20  
  Християна Генчева Илиева НУ "Васил Левски" Габрово 4 20  
  Красимира Мирославова Йосифова ОУ Княз Александър I Пловдив 4 20  
  Юлия Деянова Грънчарова ОУ "Г. С. Раковски" Варна 4 20  
  Анжелина Георгиева Колева ОУ"П.Р.Славейков" Бургас 4 20  
  Георги Яворов Георгиев ЧОУ"Свети Кл.Охридски" София 4 20  
  Иванета Георгиева Станоева СУ "Васил Левски" Карлово 4 19  
  Гергана Ценова Ценова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 19  
  Антони Руменов Илиев СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 19  
  Вяра Пламенова Пенчева СУ“Райчо Каролев“ Габрово 4 19  
  Яница Красимирова Узунова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 4 19  
  Елена Юлиянова Радулска ОУ Драган Манчов Пловдив 4 19  
  Костадин Славов Иванов СУ Св Софроний Врачански Пловдив 4 19  
  Александър Георгиев Георгиев СУ "Св. Климент Охридски" Варна 4 19  
  Теодора Теодорова Кокаланова ОУ “Св. Княз Борис I” Бургас 4 19  
  Ема Евгениева Ангелова     ЧОУ "Света София" София 4 19  
  Калоян Ангелов Матеев  ЧОУ "Света София" София 4 19  
  Никола Ангелов Димитров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 18  
  Даная Димитрова Димитрова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 18  
  Боряна Иво Сачкова VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 18  
  Виктор Десиславов Лазаров ОУ "Г. С. Раковски" Варна 4 18  
  Ния Илиянова Димчева ОУ "Патриарх Евтимий" Варна 4 18  
  Сияна Атанасова Маринова ОУ "Васил Априлов" Варна 4 18  
  Георги Иванов Георгиев СУ "Св.Св. Кирил и Методий" Бургас 4 18  
  Диана Александрова Тодорова СУ “Св. св. Кирил и Методий” Бургас 4 18  
  Светлозара Иванова Желева ОУ " Л Каравелов" Бургас 4 18  
  Александър Константинов Коларов СУ "Св.Св. Кирил и Методий" Бургас 4 18  
  Юлия Данаилова Стойкова ОУ “Св. Княз Борис I” Бургас 4 18  
  Моника Диянова Николова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 17  
  Кристиан Владимиров Калчевски ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 17  
  Петя Цветанова Спирова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 17  
  Никола Петков Русев СУ Св Патриарх Евтимий Пловдив 4 17  
  Стоян Валентинов Георгиев ОУ Княз Александър I Пловдив 4 17  
  Ивона Димитрова Георгиева VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 17  
  Мария Славин Тонева ОУ "Захари Стоянов" Варна 4 17  
  Мартин Маринов Йорданов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 4 17  
  Стоян Ганчев Стоянов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 4 17  
  Виктория Христова Бумбарова ОУ "Братя Миладинови" Бургас 4 17  
  Ясен Ангелов Недялков ОУ “Васил Априлов” Бургас 4 17  
  Борис Гърмев 120  ОУ София 4 17  
  Борис Митев Димитров 44 СУ София 4 17  
  Кристиан Николов ЕСПА София 4 17  
  Симона Яни Ташева СУ "Васил Левски" Карлово 4 16  
  Елизабет Огнянова Кръстева  ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 16  
  Емона Даниелова Казакова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 16  
  Мирослав Пламенов Димитров ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 16  
  Михаил Веселинов Василев ОУ "Черноризец Храбър" Варна 4 16  
  Магда Станимирова Николова ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 4 16  
  Дамян Бориславов Грозев ОУ " Братя Миладинови" Бургас 4 16  
  Александър Кулин 125 СУ "Боян Пенев" София 4 16  
  Даниел Вълчев 125 СУ "Боян Пенев" София 4 16  
  Мартина Златева 131 СУ София 4 16  
  Даяна Пламенова Георгиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 15  
  Миролюб Цветомиров Милчев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 15  
  Виктория Генчева Ганева ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 15  
  Миа Георгиева Николова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 4 15  
  Мира Владимирова Чалъкова ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 15  
  Габриела Мирославова Жекова ОУ "Васил Априлов Бургас 4 15  
  Теодор Мариянов Ангелов ОУ "П.Р. Славейков" Бургас 4 15  
  Кристиян Големанов 125 СУ "Боян Пенев" София 4 15  
  Ивайло Здравков Трифонов СУ "Васил Левски" Карлово 4 14  
  Стоян Здравков Дуралийски СУ "Васил Левски" Карлово 4 14  
  Виолина Мартинова Белякова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 14  
  Беата Валентин Недкова ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 14  
  Денислав Сергеев Ноев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 14  
  Иван Мирославов Станев ОУ"Стефан Пешев" Севлиево 4 14  
  Стела Илиянова Радева НУ "Васил Левски" Габрово 4 14  
  Виктор Радков Колев НУ П.Р.Славейков Пловдив 4 14  
  Габриела Маринова Паунова ОУ Васил Левски Пловдив 4 14  
  Димитър Иванов Куртев ОУ Княз Александър I Пловдив 4 14  
  Габриела Драгомирова Захариева Оу"Братя Миладинови" Бургас 4 14  
  Мирела Петрова Филипова  ЧОУ "Света София" София 4 14  
  Ивона-Мария Иванова Колева СУ "Васил Левски" Карлово 4 13  
  Мартин Иванов Арнаудов СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 13  
  Мартин Мирослав Михов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 13  
  Християн Николаев Величков ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 13  
  Никол Николаева Сотирова ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 13  
  Борис Асенов Величков ОУ "Св. св. Кирил и Методий" Варна 4 13  
  Вероника Мартинова Новакова ЧУ "Мечтатели" Варна 4 13  
  Любомир Георгиев Налбантов ОУ "Патриарх Евтимий" Варна 4 13  
  Велислава Емилова Неделчева НУМСИ Бургас 4 13  
  Мирослав Иванов Иванов НБУ Бургас 4 13  
  Никола Иванов Таралов ОУ "П. Яворов" Бургас 4 13  
  Александър Кеворкян 81 СУ София 4 13  
  Севда Георгиева Габровска  ЧОУ "Света София" София 4 13  
  Христо Андонов Божанин 39 СУ София 4 13  
  Ванеса Христова Иванова СУ "Васил Левски" Карлово 4 12  
  Християн Георгиев Божков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 12  
  Витомир Мариян Терзийски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 12  
  Венцислав Ивайлов Василев НУ "Васил Левски" Габрово 4 12  
  Ели Бориславова Маджарска НУ "Васил Левски" Габрово 4 12  
  Мартин Христов Килифарев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 12  
  Сиян Кирилов Илчев НУ Климент Охридски Пловдив 4 12  
  Габриела Ясенова Стоянова ОУ "Братя Миладинови" Бургас 4 12  
  Румен Дончев Пингелов НУ "Неделя Петкова" Сопот 4 11  
  Георги Галинов Христов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 11  
  Илиян Калинов Йорданов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 11  
  Елица Любчова Василева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 11  
  Александър Мартин Петров  ОУ"Ран Босилек" Габрово 4 11  
  Виктор Христов Досев СУ "Васил Левски" Севлиево 4 11  
  Йоан Лазаров Лазаров ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 11  
  Станислав Момчилов Йосифов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 11  
  Мартин Стефанов Петров ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 11  
  Даниел Мартинов Атанасов ОУ "Захари Стоянов" Варна 4 11  
  Никола Димитров Бончев ОУ "Добри Чинтулов" Варна 4 11  
  Максим Борисов Николов ОУ “Братя Миладинови” Бургас 4 11  
  Божин Събинов Събев ОУ “Васил Априлов” Бургас 4 11  
  Михаил Ангелов Караджов 10 СУ София 4 11  
  Дениз Селчук Дуран СУ"Отец Паисий" Габрово 4 10  
  Ивана Пламенова Денева ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 10  
  Мина Тотева Сутева СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 10  
  Толия Косева Цанева СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 4 10  
  Дарина Тодорова Генева ОУ Княз Александър I Пловдив 4 10  
  Даниел Калоянов Данаилов ОУ "Добри Чинтулов" Варна 4 10  
  Кристиян Николаев Костадинов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 4 10  
  Виктор Хаджиев 31 СУЧЕМ София 4 10  
  Иван Данаилов Димов СУ "Васил Левски" Карлово 4 9  
  Мартин Мартинов Василев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 9  
  Симеон Павлов Симеонов ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 9  
  Доротея Пламенова Пенева ОУ"Братя Миладинови" Бургас 4 9  
  Йордан Димитров Минчев НУ "Неделя Петкова" Сопот 4 8  
  Константин Андонов Андонов СУ "Васил Левски" Карлово 4 8  
  Божидара Радославова Атанасова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 8  
  Марина Калинова Георгиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 8  
  Андреа Даниел Дионисиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 8  
  Георги Емил Георгиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 8  
  Емил Ненов 125 СУ "Боян Пенев" София 4 8  
  Добри Йорданов Василев Ливанско у-ще София 4 7  
  Александър Янков Пунчев СУ "Васил Левски" Карлово 4 6  
  Благовест Мартинов Тунев СУ"Отец Паисий" Габрово 4 6  
  Иво Ивов Валентинов ОУ"Св.Иван Рилски" Перник 4 6  
  Елеонора Благоева Гаргова ОУ Драган Манчов Пловдив 4 6  
  Галя Пламенова Павлова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 4 5  
  Ивана Мария Стефанова СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 5  
  Даниел Петров Георгиев СУ "Васил Левски" Карлово 4 3  
  Теодор Петков Гърдев СУ "Васил Левски" Карлово 4 3  
  Диляна Цветомир Михова СУ "Райчо Каролев" Габрово 4 3  
  Веселин Веселинов Койнарчев НУ Климент Охридски Пловдив 4 3  
  Кристиан Димитров Колев ОУ Кочо Честименски Пловдив 4 3  
  Давид Венциславов Орлоев ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Св. Влас 4 3  
             
1 Ивана Радославова Иванова СМГ "Паисий Хилендарски"  София 5 58  
2 Андрей Здравков Стефанов ПЧМГ София 5 55  
3 Максим Живков Танков ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 5 52  
3 Дариан Ганев 125 СУ "Боян Пенев"  София 5 52  
3 Мария Касия Людмилова Петрова ПЧМГ София 5 52  
4 Йоана Светославова Борисова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 50  
4 Виктория Тихомирова Данчева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 50  
4 Йордан Кръстев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 50  
5 Явор Василев Станчев  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 49  
6 Ангел Ангелов Динев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 48  
6 Страшимир Георгиев Тодоров СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 48  
  Красимир Делчев Тухчиев СМГ "Паисий Хилендарски"  София 5 46  
  Александра Тихомирова Тотева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 46  
  Камен Събев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 46  
  Кристина Красимирова Симеонова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 45  
  Павел Ивайлов Василев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 45  
  Давид Лившиц СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 45  
  Преслав Александров Ламбов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 45  
  Огнян Иванов Велев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 44  
  Георги Илиянов Манолов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 43  
  Велина Николаева Велева ПЧМГ София 5 43  
  Михаел-Теодор Миленов Тодоров ПЧМГ София 5 43  
  Алекс Мартинов Киричев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 42  
  Добрил Добрилов Генчев ОУ "П. Р. Славейков" Варна 5 42  
  Мария Ивова Недкова ЧОУ "Света София" София 5 42  
  Виктор Каваклийски СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 41  
  Димитър Тихомиров Данчев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 41  
  Теа Пламенова Тодорова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 41  
  Деян Иванов Калапишев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 40  
  Кристиян Георгиев Иванов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 40  
  Мариана Софиева Димитрова  ППМГ Д. Чинтулов Сливен 5 39  
  Ева Радославова Градева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 39  
  Иван Георгиев Стефанов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 39  
  Константин Николаев Белоперкин МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 39  
  Никола Боянов Томов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 5 39  
  Александър Атанасов Бангачев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 39  
  Дамян Будинов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 39  
  Ева Милен Михайлова ПЧМГ София 5 39  
  Симеон Ангелов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 39  
  Цветелина Иванова Бакалова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 39  
  Виктор Димов Точев ЧСУ Дружба Пловдив 5 38  
  Симона Свиленова Чернева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 38  
  Гергана Иванова Бедрова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 38  
  Мартин Николаев Василевски МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 37  
  Божидар Георгиев Развигоров СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 37  
  Виолета Динева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 37  
  Владимир Руменов Котев ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 37  
  Мартин Дилиянов Панев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 37  
  Невена Цветанова Гачевска СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 37  
  Радослав Тихомиров Тотев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 37  
  Денис Георгиев Петров ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 36  
  Аделина Цветкова Доровска ПЧМГ София 5 36  
  Даниел Николаев Гетов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 36  
  Мария Илиева Крайчев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 36  
  Калин Евгениев Кукурешков СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 36  
  Мария Ганева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 36  
  Мария Руменова Манева ПЧМГ София 5 36  
  Радост Димитрова Ангелова ПЧМГ София 5 36  
  Христина Иванова Бакалова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 36  
  Георги Пенчев Пенчев ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 35  
  Мила Теодорова Бороджиева СМГ "Паисий Хилендарски"  София 5 35  
  Галин Божидаров Генов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 35  
  Венцислав Венциславов Динков  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 35  
  Борис Георгиев Марков СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 35  
  Мартин Мартинов Цветанов ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 34  
  Александър Михайлов Ангелов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 34  
  Алина Красимирова Боянова ПЧМГ София 5 34  
  Даниел Рачев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 34  
  Ева Иво Николова ПЧМГ София 5 34  
  Филип Анжело Милев ПЧМГ София 5 34  
  Божидар Димитров Ангелов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 33  
  Теодор Андреев Андреев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 33  
  Иво Ивайлов Маринов  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 33  
  Владимир Евгениев Градинаров ПЧМГ София 5 33  
  Ванеса Тихомир Петкова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 32  
  Георги Минчев Калбаков СМГ "Паисий Хилендарски"  София 5 32  
  Даниел Даниелов Донев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 32  
  Мартин Диянов Димитров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 32  
  Емилия Евгениева Димова  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 32  
  Румен Димитров Сребков ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 32  
  Борислава Йорданова Данчева ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 32  
  Виктория Николаева Маринова ПЧМГ София 5 32  
  Димитър Любомиров Шуманов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 32  
  Иван Миленов Глушков ПЧМГ София 5 32  
  Кристиян Добромиров Велковски ПЧМГ София 5 32  
  Марин Недков СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 32  
  Николай Петров Митанкин СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 32  
  София Димитрова Неделева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 32  
  Теодора Максимова Христова ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 31  
  Александър Ангелов Кънев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31  
  Мартин Светославов Димитров ОУ "Захари Стоянов" Варна 5 31  
  Николай Иванков Иванов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31  
  Максим Пламенов Минев ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 31  
  Рафаил Викторов Камбуров ПЧМГ София 5 31  
  Филип Благовест Минев ПЧМГ София 5 31  
  Никола Павлинов Цанев ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 30  
  Станислава Георгиева Петрова  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 30  
  Емил Светланов Ангелов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 30  
  Никола Стефанов Новаков ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 30  
  Стоян Йорданов Милев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 30  
  Цветелина Христова Христова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 30  
  Мартин Иванов Димов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 29  
  Калоян Атанасов Станчев ОУ'' Бачо Киро'' В. Търново 5 29  
  Йоан Димитров Димитров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 29  
  Андреян Иванов Панов ПЧМГ София 5 29  
  Димитър Даниелов Здравков ПЧМГ София 5 29  
  Марин Неделчев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 29  
  Никол Ивайлова Тодорова ПЧМГ София 5 29  
  Искрен Христов Нинов МГ Гео Милев Плевен 5 28  
  Далия Метхи Исмаил МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 28  
  Ралица Несторова Грънчарова  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 28  
  Аспарух Златев Георгиев  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 28  
  Ясен Ясенов Янев  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 28  
  Александър Башир Номан СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 28  
  Бисер Дойчинов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 28  
  Борис Димитров Ангелов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 28  
  Кристиана Тодорова Тодорова ПЧМГ София 5 28  
  Лора Стоянова Петкова ПЧМГ София 5 28  
  Михаела Даниел Дончева ПЧМГ София 5 28  
  Симеон Петринин СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 28  
  Марин Георгиев Пенков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 27  
  Владислав Красимиров Кръстев МГ Гео Милев Плевен 5 27  
  Ралица Руменова Николова ОУ "Черноризец Храбър" Варна 5 27  
  Георги Ганчев Тодоров СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 27  
  Давид Сукияс Кираджибашян ЧОУ "Света София" София 5 27  
  Деница Миленова Несторова ЧОУ "Света София" София 5 27  
  Калоян Иванов Дишков ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Карлово 5 26  
  Царинка Василева Стойчова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 26  
  Добромир Бориславов Добрев ОУ "В. Левски" Плачковци 5 26  
  Михаил Митков Каменов ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 26  
  Надежда Светлинова Койчева ОУ "Отец Паисий" Силистра 5 26  
  Калина Цветелинова Малинова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 26  
  Кристиян Димитров Гюров ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 25  
  Борис Бабев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 25  
  Филип Недялков СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 25  
  Красимир Руменов Пехливанов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 24  
  Божидар Десиславов Станев МГ Гео Милев Плевен 5 24  
  Мартин Бориславов Стоянов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 24  
  Филип Василев Евгениев ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 24  
  Матея Цветлинов Кръстев ЧОУ "Света София" София 5 24  
  Виктор Антонов Благов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 24  
  Дорина Романова Дюлгерова ОУ "П. Р. Славейков" Варна 5 24  
  Калоян Веселинов Неделчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 24  
  Николай Стефанов Генчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 24  
  Самуил Добрев Тъпчев ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 24  
  Лора Димитрова Желева ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 24  
  Анита Александрова Карапенева ПЧМГ София 5 24  
  Антон Петров Кирков СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 24  
  Карина Стоянова 125 СУ "Боян Пенев" София 5 24  
  Красимир Проданов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 24  
  Момчил Якимов ЧОУ"Британика" София 5 24  
  Теодор Стоянов Кънев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 24  
  Петър Георгиев Янев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 23  
  Елена Добромирова Захариева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 23  
  Георги Николаев Петков ОУ "Захари Стоянов" Варна 5 23  
  Стамен Кирилов Кирязов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 23  
  Денислав Ивелинов Димов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 23  
  Габриела Георгиева Благоева ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 23  
  Елена Петрова Леви ЧОУ "Света София" София 5 23  
  Огнян Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 23  
  Стефан Михайлов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 23  
  Андреа Александрова Гарибова ПЧМГ София 5 22  
  Радослав Панев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 22  
  Евгений  Сергеевич Шкуратов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 5 21  
  Евгений Александрович Кашкин МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 21  
  Людмила Стефанова Цонева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 21  
  Светломир Николаев Гетев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 21  
  Яница Стефанова Стефанова ОУ "Захари Стоянов" Варна 5 21  
  Емил Асенов Христов  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 21  
  Велислав Николов 144 СУ София 5 21  
  Виктория Илиева 125 СУ "Боян Пенев" София 5 21  
  Деспина Симеонова Русимова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 21  
  Дилян Дилов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 21  
  Добри  Добрев Стефанов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 21  
  Зорница Еленкова 22 СЕУ София 5 21  
  Калин Любенов Иванов ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 21  
  Ема Димитрова. Димитрова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 20  
  Моника Цветанова Минева ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 5 20  
  Рики Ридван Исмаил СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 5 20  
  Ана Стаматова Папаринова  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 20  
  Борис Тошев СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 20  
  Никола Ивайлов Ценов ПЧМГ София 5 20  
  Вяра Маркова Запрева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 19  
  Йоана Драгомирова Маринова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 19  
  Емилиян Емилов Тончев СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 5 19  
  Велизар Радославов Цикловски ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 19  
  Мая Николова  Баналиева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 19  
  Михаил Стоянов Михайлов ОУ "П. Р. Славейков" Варна 5 19  
  Мартин Пламенов Димитров ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 19  
  Ангелина Радостинова Цветанова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 19  
  Виктория Евгениева Димитрова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 19  
  Дария Мартинова Василева ЧОУ "Света София" София 5 19  
  Ивайла Копоева ЕСПА София 5 19  
  Николай Антонов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 19  
  Селина Алейтин 125 СУ "Боян Пенев" София 5 19  
  Тина Пенева ЕСПА София 5 19  
  Катерина Георгиева Янева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 18  
  Мария Ангелова Шербетова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 18  
  Надежда Костадинова Пеева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 18  
  Никола Бориславов Иванов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 18  
  Александър Станиславов Петков ОУ,,Христо Ботев" Габрово 5 18  
  Дамян Валентинов Димов ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 5 18  
  Даниел Димитров Гатев ОУ " Георги Бенковски" Бургас 5 18  
  Боян Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 18  
  Денислав Бориславов Борисов ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 18  
  Диана Владимирова Нечева ПЧМГ София 5 18  
  Ивона Бисерова Миланова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 18  
  Лъчезар Иванов 125 СУ "Боян Пенев" София 5 18  
  Николай Стойков 125 СУ "Боян Пенев" София 5 18  
  Симеон Прокопов Прокопов  ЧОУ "Света София" София 5 18  
  Мадлен Николаева Рогачева СУ "Васил Левски" Карлово 5 17  
  Илияна Василева Франгова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 17  
  Илияна Илиева Малева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 17  
  Влади Владимиров Кунчев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 17  
  Любомир Маринов Груев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 17  
  Цветомир Иванов Цветков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 17  
  Мирела Николаева Николова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 17  
  Радослав Векослав Иванов ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 5 17  
  Матей Пенев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 17  
  Дария Иванова Пулева СУ "Васил Левски" Карлово 5 16  
  Марина Ангелова Зайкова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 16  
  Мария Радославова Василева ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 16  
  Павел Добринов Пенчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 16  
  Мария Андреева Чурусинова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 16  
  Мартин Емануилов Димитров ОУ " Братя Миладинови" Бургас 5 16  
  Георги Илиев 10 СУ София 5 16  
  Виктор Мирославов Маринов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Елинор Ивайлова Гетова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Мартин Атанасов Каракиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Светланна Вардани Хачатрян  ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Цветан Красимиров Мантовски ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Цветелина Бориславова Петрова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 15  
  Николай Радославов Иванов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 15  
  Яница Мирославова Якимова СУ "Петко Рачев Славейков" Трявна 5 15  
  Асен Мирославов Миланов ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 15  
  Велизар Владимиров Асенов ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 15  
  Димитър Ропанов ЕСПА София 5 15  
  Михаела Живкова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 15  
  Нора Георгиева 125 СУ "Боян Пенев" София 5 15  
  Даниел Красимиров Спасов СУ "Васил Левски" Карлово 5 14  
  Илия Костадинов Самаров ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 14  
  Дария Мирославова Константинова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 14  
  Калоян Василев Йотов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 14  
  Карина Петьдва Василева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 14  
  Патрисия Ивайлова Стоянова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 14  
  Габриела Гришева Фиковска МГ Гео Милев Плевен 5 14  
  Момчил Ивайлов Килев ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 14  
  Светлин Бориславов Ботев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 5 14  
  Филип Викторов Атанасов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 14  
  Димитър Костадинов Костадинов СУ Св Константин К.Философ Пловдив 5 14  
  Катерина Кръстева 125 СУ "Боян Пенев" София 5 14  
  Максим Марио Николов ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 14  
  Миа Милен Димитрова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 14  
  Деница Дончева Георгиева СУ "Васил Левски" Карлово 5 13  
  Цветелина Георгиева Тодорова СУ "Васил Левски" Карлово 5 13  
  Мирослав Ненчев Цветанов  ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 13  
  Свободан Бисеров Сергиев ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 13  
  Виктория Стефанова Стефанова СУ "Васил Левски" Севлиево 5 13  
  Дея Ивайлова Раднева СУ "Райчо Каролев" Габрово 5 13  
  Наталия Димитрова Любенова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 5 13  
  Стефан Пламенов Стефанов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 13  
  Христина Христова Татолова МГ Гео Милев Плевен 5 13  
  Станимир Иванов Тодоров ОУ "Христо Ботев" Варна 5 13  
  Христия Стефанова Топузова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 13  
  Искрен Гюров 125 СУ "Боян Пенев" София 5 13  
  Катерина Серева СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 13  
  Николай Ивайлов Яновски ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 13  
  Симона Занова 144 СУ София 5 13  
  Дарина Стоянова Лапчева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 12  
  Костадин Герасимов Праматаров ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 12  
  Петър Николаев Петров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 12  
  Борис Момчилов Савянов ОУ "Св. Патриарх Евтимий" В. Търново 5 12  
  Върбан Върбанов Теофанов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 12  
  Димитър Деянов Георгиев ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 5 12  
  Йоана Красимирова Кирилова СУ "Васил Левски" Севлиево 5 12  
  Теодора Даниелова Петрова ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 5 12  
  Тереза Иванова Иванова ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 12  
  Даниел Щилиянов Котов ОУ "Г. С. Раковски" Варна 5 12  
  Благой Иванов Горанов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 11  
  Мартин Николаев Николов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 11  
  Борислав Антоанов Петков ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 11  
  Рая Венциславова Митева ОУ Елин Пелин Пловдив 5 11  
  Калоян Красимиров Тодоров ПЧМГ София 5 11  
  Благомир Николаев Витанов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 10  
  Енесмустафа Сюлейман Хаджи ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 10  
  Георги Иванов Цветков ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 10  
  Сияна Владимирова Никова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас 5 10  
  Виктория Миткова ЕСПА София 5 10  
  Николета Ивайлова. Йорданова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 9  
  Преслава Николаева Никифорова ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 9  
  Александър Антонов Огнянов ПМГ "Христо Смирненски" Перник 5 9  
  Самуил Драгнев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 9  
  Борис Ангелов Медарев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 8  
  Виктор Антонов Запрянов VІІ СУ "Найден Геров" Варна 5 8  
  Лисалоте Пейтърова Бонсма ПЧМГ София 5 7  
  Яница Ясенова Тодорова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 7  
  Иван Георгиев Пирпиров ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 6  
  Тодор Георгиев Самаров ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 6  
  Изабела Лъчезарова Георгиева  ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 6  
  Кристиана Калинова Стоянова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 6  
  Момчил Момчилов Капитанов ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ Габрово 5 6  
  Дарина Валентинова Драганова ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 5 6  
  Емма Емилова Бояджиева ОУ "Христо Ботев" Варна 5 5  
  Весела Мартинова Илиева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 4  
  Траяна Велчева Велчева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 3  
  Цанка Тодорова Цанова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 3  
  Пламен Христов Сираков СУ Св Патриарх Евтимий Пловдив 5 3  
  Катерина Евгениева Николова  ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 5 0  
             
1 Валентин Найденов Митев  ППМГ "Акад. Н. Обрешков"  Бургас 6 75  
2 Димана Мирославова Праматарова МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 72  
3 Сара Красимирова Илиева ПЧМГ София 6 69 *
3 Анелия Бориславова Коприщенова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 69  
4 Сияна Любомирова Павлова ПЧМГ София 6 66  
5 Виктор Аврамски СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 65  
5 Николай Любомиров Любенов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 65  
5 Христо Стоянов Христов ППМГ "Гео Милев" Ст. Загора 6 65  
6 Лъчезар Ралчев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 62  
  Ивайло Василев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 61  
  Калоян Тодоров Стефанов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 61  
  Сияна Цветелинова Съйкова ПЧМГ София 6 61  
  Валентин Николаев Филипов МГ "Гео Милев" Плевен 6 60  
  Ясен Миленов Ангелов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 60  
  Звездемир Николаев Пенев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 58  
  Борис Миленов Тодоров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 55  
  Йоан Климентов Кирилов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 55  
  Самуил Станимиров Райков ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 55  
  Никола Николаев Несторов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 53  
  Алек Феликс Ангелов ЧОУ "Света София" София 6 53  
  Елена Андонова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 53  
  Калина Железчева СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 53  
  Александър Велизаров Стоянов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 52  
  Елиoнора Кирилова Иванова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 52  
  Тодор Георгиев Караджов ПЧМГ София 6 52  
  Калоян Красимиров Панов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 51  
  Стефания Миленова Милева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 51  
  Симеон Валентинов Сиромахов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 51  
  Джем Бюлент Мехмедов ППМГ  Н. Обрешков  Казанлък 6 50  
  Яница Георгиева Никова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 50  
  Габриела Докова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 50  
  Мила Михайлова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 50  
  Ахмед Ахмедов Бакиев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 49  
  Теодор Спасов Златанов ОУ'' Бачо Киро'' В. Търново 6 49  
  Йоан Дарин Денев МФУ "Шарл Перо" Варна 6 48  
  Стефан Георгиев Лозанов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 48  
  Петя Станимирова Манолова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 48  
  Иван Русев 125 СУ "Боян Пенев" София 6 48  
  Стефан Ивов Радославов ЧОУ "Света София" София 6 48  
  Камелия Тодорова Дянкова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 47  
  Карина Красимирова Кръстева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 47  
  Огнян Бойков Огнянов ЧОУ"Св.София" София 6 47  
  Васил Стоянов Стойков МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 46  
  Виктор Свиленов Станоев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 46  
  Константина Галинова Генкова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 46  
  Владимира Владимирова Георгиева  СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 46  
  Денис Росенов Карабашев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 46  
  Деница Тонева Петрова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 45  
  Стела Красимирова Иванова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 45  
  Александър Николов Арабаджиев ПЧМГ София 6 45  
  Мартин Тихомиров Тодоров МГ Гео Милев Плевен 6 44  
  Лора Николаева Германова МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 44  
  Александра Петрова Димитрова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 44  
  Преслав Чавдаров Иванов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 44  
  Антоанета Тодорова Стойнова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 44  
  Боряна Димитрова Манолова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 44  
  Николай Иванов Радев ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 43  
  Йоана Ранджева СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 43  
  Константин Константинов Стойчев ПЧМГ София 6 43  
  Боян Велизаров Руженов ЧОУ "Света София" София 6 42  
  Габриела Владимирова Радева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 41  
  Елена Боянова Стефова ЧОУ "Света София" София 6 41  
  Мила Мирославова Пашова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 40  
  Борис Джурков СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 40  
  Антон Кремов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 39  
  Момчил Стаменов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 39  
  Дара Томова Георгиева МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 38  
  Калоян Ивайло Василев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 38  
  Натали Георгиева Георгиева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 38  
  Петър Петров Вълков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 38  
  Румяна Георгиева Лазарова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 38  
  Мария Невенова Бончева ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 38  
  Теодора Иаванова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 38  
  Виктор Калоянов Ванев МГ Гео Милев Плевен 6 37  
  Веселина Петрова Вълкова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 37  
  Антон Янков 125 СУ "Боян Пенев" София 6 37  
  Данаил Мирославов Славчев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 37  
  Никола Антонов Баков 81 СУ София 6 36  
  Христо Иванов Терзиев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 35  
  Сотир Христов Козаров МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 35  
  Рени Руменова Иванова СМГ "Паисий Хилендарски"  София 6 35  
  Александър Веселинов Христов ЧОУ "Света София" София 6 35  
  Андрей Христов Христов ПЧМГ София 6 35  
  Геро Руменов Тодоров ПМГ "Проф. Емануил Иванов" Кюстендил 6 35  
  Мартин Димитров Янков ПЧМГ София 6 35  
  Виктория Илианова Пламенова 107 ОУ Хан Крум София 6 34  
  Илия Светославов Петков ППМГ  Н. Обрешков  Казанлък 6 34  
  Магдалена Христова Христова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 34  
  Петър Николаев Димотикалиев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 34  
  Борис Димитров Пенджуров  ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 34  
  Михаил Бошов 125 СУ "Боян Пенев" София 6 34  
  Ясен Деянов Цветков ЧОУ "Света София" София 6 34  
  Добромир Христов Досев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 33  
  Ангел Минчев Марински МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 33  
  Теодора Светломирова Желязкова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 33  
  Павел Иванов Милушев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 32  
  Пресиян Ивайлов Георгиев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 32  
  Никола Иванов Божков ОУ "Св. Патриарх Евтимий" В. Търново 6 32  
  Николай Николаев Тонков МГ Гео Милев Плевен 6 32  
  Велислав Теодоров Джелепов МГ Акад. Кирил Попов Пловдив 6 32  
  Боян Петров Цончев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 32  
  Симона Пламенова Петрова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 32  
  Сава Дима Събев ПЧМГ София 6 32  
  Виктория Светославова Георгиева ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 6 31  
  Калина Василева Гергова ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 6 31  
  Теоман Мехмед Ахмед МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 31  
  Биляна Георгиева Николова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 31  
  Димитър Николаев Атанасов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 31  
  Кристин Спасова Костадинова ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 31  
  Вичеслав Николов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 31  
  Мария Петрова Петрова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 30  
  Момчил Станиславов Найденов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 30  
  Андрея Загорска ЧСУ"Артис" София 6 30  
  Константин Джорджев 125 СУ "Боян Пенев" София 6 30  
  Петър Мирчев Попов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 29  
  Христина Йонкова ванова ППМГ  Н. Обрешков  Казанлък 6 29  
  Пламен Тодоров Тодоров ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 29  
  Богдан Добромиров Георгиев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 29  
  Валентина Александрова Николова СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 29  
  Елисавета Владимирова Григорова ПЧМГ София 6 29  
  Мартин Златев Златев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 28  
  Георги Киряков Янчев   ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 28  
  Теодор Георгиев Тонев ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 28  
  Андреа Маркова ЕСПА София 6 28  
  Вяра Христоскова 125 СУ "Боян Пенев" София 6 28  
  Кристина Георгиева Камeнова  МГ Гео Милев Плевен 6 27  
  Виктор Пламенов Филчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 27  
  Деница Василева 125 СУ "Боян Пенев" София 6 27  
  Мартин Портарски 125 СУ "Боян Пенев" София 6 26  
  Ян Илиянов Йорданов ПЧМГ София 6 26  
  Валери Бориславов Стоянов ППМГ " акад.Никола Обрешков"  Бургас  6 25  
  Богдан Любомиров Наков ПЧМГ София 6 25  
  Йоан Маринов ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 6 24  
  Андрей Петров Петров ОУ "Никола Йонков Вапцаров" Ботевград 6 24  
  Михаил Илиянов Михалев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово