МАТЕМАТИЧЕСКО   СЪСТЕЗАНИЕ    "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 10 октомври 2020 г.
           
           
ТРИТЕ ИМЕНА УЧИЛИЩЕ ГРАД КЛАС ТОЧКИ
           
  Бургас - ОУ "Братя Миладинови"        
1 Лъчезар Георгиев Томов ОУ "Васил Априлов" Бургас 2 85
6 Габриела Желязкова Томова НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 2 58
4 Даниел Дамянов Колев ОУ " Братя Миладинови" Бургас 3 71
6 Сияна Деянова Стамова ОУ "Антон Страшимиров" Бургас 3 68
5 Стоян Бориславов Балтов   НБУ "Михаил Лъкатник" Бургас 4 74
4 Петко Валериев Лазаров ППМГ " Акад. Никола Обрешков" Бургас 8 65
           
  Варна - МГ "Д-р Петър Берон"        
4 Иван Маринов Иванов ОУ „Петко Р. Славейков“ Варна 4 76
2 Веселин Николаев Маркович МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 81
3 Добромир Добромиров Ангелов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 74
           
  Пловдив - Ваня Палчина        
5 Божидар Тодоров Маджаров СУ "Димитър Матевски" Пловдив 3 69
1 Демира Георгиева Недева МГ "Акад. Кирил Попов" Пловдив 8 85
           
  Ст. Загора - Любен Любенов        
4 Денис Николаев Сираков ППМГ "Добри Чинтулов" Сливен 7 54
           
  София - ДАНИС        
4 Елица Росенова Стоянова СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 65
           
  София - 125 -то СУ        
2 Теодор Методиев Лалов 131 СУ "Климент Тимирязев" София 2 71
3 Кирил Стоичков ЕСПА София 2 67
4 Адриан Ву Нгуен ЕСПА София 2 66
5 Антон Асенов Антов ЧНУ "Питагор" София 2 60
1 Ивайло Маринов Димитров 145 ОУ "Симеон Радев" София 3 85
2 Лилия Иванова Йонкова ЧОУ "Св. София" София 3 77
3 Александър Праматаров НУКК София 3 75
3 Марио Нешевски 40 СУ "Луи Пастьор" София 3 75
4 Даниел Георгиев Денчев ЧОУ "Св. София" София 3 71
5 Николай Иванов Георгиев 118 СУ "Акад. Людмил Стоянов" София 3 69
6 Иван Стамболийски 43 ОУ "Христо Смирненски" София 3 68
1 Александър Десиславов Николов ЧСУ "Дружба" София 4 85
2 Мартина Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" София 4 82
3 Дея Димитрова Найденова ЧНУ "Питагор" София 4 77
3 Дорян Добрев 145 ОУ "Симеон Радев" София 4 77
4 Ивайло Огнянов Андонов 5 ОУ "Иван Вазов" София 4 76
4 Ивайло Христинов Димитров 55 СУ "Петко Каравелов" София 4 76
4 Стефан Иванов Лесичков 145 ОУ "Симеон Радев" София 4 76
6 Момчил Сапаревски 1 СУ " Пенчо П. Славейков" София 4 72
1 Йоана Младенова 125 СУ "Боян Пенев" София 5 75
1 Цветомир Джунджев 125 СУ "Боян Пенев" София 5 75
2 Николай Христов  СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 72
3 Калоян Костов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 69
5 Данаил Николаев Йорданов СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 64
6 Александра Тодорова Лилова ПЧМГ София 5 62
6 Михаела Бояджийска СМГ "Паисий Хилендарски" София 5 62
1 Виктория Тихомирова Данчева СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 78
1 Мария Касия Людмилова Петрова ПЧМГ София 6 78
2 Борис Ангелов СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 71
2 Красимир Делчев Тухчиев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 71
3 Димитър Тихомиров Данчев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 63
4 Андрей Здравков Стефанов ПЧМГ София 6 62
5 Орлин Вълков СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 60
6 Александър Атанасов Бангачев СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 57
6 Вероника Пантева СМГ "Паисий Хилендарски" София 6 57
1 Сара Красимирова Илиева ПЧМГ София 7 65
2 Денис Карабашев СМГ "Паисий Хилендарски" София 7 59
3 Сияна Любомирова Павлова  ПЧМГ София 7 55
5 Анелия Коприщенова СМГ "Паисий Хилендарски" София 7 52
6 Габриела Докова СМГ "Паисий Хилендарски" София 7 49
3 Лазар Иванов Тодоров СМГ "Паисий Хилендарски" София 8 74
5 Калоян Кирилов СМГ "Паисий Хилендарски" София 8 64
6 Николай Дренчев СМГ  "Паисий Хилендарски" София 8 60
           
  Червен цвят - диплом и медал        
  Син цвят - диплом