МАТЕМАТИЧЕСКО   СЪСТЕЗАНИЕ    "ХИТЪР ПЕТЪР"
ГАБРОВО, 8 октомври 2022 г.
           
ТРИТЕ ИМЕНА УЧИЛИЩЕ ГРАД КЛАС ТОЧКИ
           
  Червен цвят - диплом и медал        
  Син цвят - диплом        
           
1 Николай Темелков Халачев 131 СУ София 2 76
2 Филип Василев 109 ОУ София 2 75
3 Адриан Борислав Домусчиев ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 66
4 Виктор Николаев Нейчев ЧОУ "Питагор" София 2 64
5 Алекс Диянов Минков СУ “Любен Каравелов” Несебър 2 63
6 Виктория Кирилова 145 ОУ София 2 62
  Андрей Маринов Якимов ЧОУ "Питагор" София 2 61
  Лъчезар Зафиров 125 СУ София 2 61
  Боряна Василева Мерджанова ЧОУ"Св.София" София 2 59
  Зорница Стоянова Джевизова ЧОУ"Св.София" София 2 59
  Тома Бориславов Кашчиев ЧОУ"Св.София" София 2 59
  Християн Литков 163 ОУ София 2 59
  Мая Христова Тодорова ЧОУ "Питагор" София 2 58
  Петър Петров Бурунсузов ЧОУ "Питагор" София 2 58
  Боян Василев Василев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 57
  Ваня Цанкова Стойкова ЧОУ"Св.София" София 2 57
  Елеонора Цветкова АУ Klass София 2 57
  Христо Георгиев Карталов  ОУ " Димитър Талев " Пловдив 2 56
  Тиана Белчева 145 ОУ София 2 56
  Божидар Светлинов Наков  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 55
  Мария Ивова Радославова ЧОУ"Св.София" София 2 54
  Марк Юлианов Пекунов ЧОУ "Питагор" София 2 54
  Мартин Мишел Мишев ЧОУ"Св.София" София 2 54
  Атанас Владиславов Кочовски ОУ "Отец Паисий" Кнежа 2 53
  Ивайла Геновска 125 СУ София 2 53
  Димитър Сариев 131 СУ София 2 52
  Теодор Юлиан Минков ЧОУ"Св.София" София 2 52
  Михаил Тодоров Попов ОУ "Иван Вазов"   Габрово 2 51
  Елица Александрова Стоянова ЧОУ"Св.София" София 2 51
  Кристиян Петков Георгиев ЧОУ"Св.София" София 2 51
  София Светослав Шаркова ЧОУ"Св.София" София 2 51
  Юлиан Анев Анев 25 ОУ София 2 51
  Георги Галинов Галчев ЧОУ"Св.София" София 2 50
  Филип Илиев Крайчев 138 СУЗИЕ София 2 50
  Елизабет Иванова Китенова  ОУ "Васил Априлов"  Бургас 2 49
  Александра Богданова Георгиева ЧОУ"Св.София" София 2 49
  Елена петър Илиева ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 49
  Елеонора Владиславова Гюрчева ЧОУ "Питагор" София 2 49
  Магдалена Милкова Изамска ЧОУ"Св.София" София 2 49
  Александър Кирилов Дамяновски  ОУ "Отец Паисий" Кнежа 2 48
  Габриела Мариянова Дичева ЧОУ"Св.София" София 2 48
  Даниел Илиянов Илиев ЧОУ "Питагор" София 2 48
  Методи Георгиев Караджов ЧОУ"Св.София" София 2 48
  Димитър Петров Златев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 47
  Валери Александров Цеков ЧОУ"Св.София" София 2 47
  Георги Димитров 144 СУ София 2 47
  Катрин Бойчева Ланджова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 47
  Боряна Андреева Атанасова    ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 46
  Боряна Иванова Бояджиева ЧОУ "Питагор" София 2 46
  Мартин Емилов Шопов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 46
  Мартин Иванов Манолов ЧОУ"Св.София" София 2 46
  Роуз Петър Тодорова ЧОУ"Св.София" София 2 46
  Явор Емилов Гарипов ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 46
  Адам Панайотов 126 ОУ София 2 45
  Габриела Хаджилазова 31 СУЧЕМ София 2 45
  Лъчезар Яворов Петков ЧОУ "Питагор" София 2 45
  Моника Кирилова Кирилова ЧОУ "Питагор" София 2 45
  Симеон Пенев ЧОУ"Св.София" София 2 45
  Сияна Любомирова Илиева ЧОУ"Св.София" София 2 45
  Адриана Александрова Герджева ЧОУ"Св.София" София 2 44
  Борис Димитър Хаджийски ЧОУ"Св.София" София 2 44
  Кубрат Калин Василев ЧОУ"Св.София" София 2 44
  Георги Андонов Златев ЧОУ"Св.София" София 2 43
  Пресиян Иванов Гутов ЧОУ"Св.София" София 2 43
  Александър Димитров 54 СУ София 2 42
  Боряна Стоянова Станкова 131 СУ София 2 42
  Ирен Александрова Александрова ЧОУ"Св.София" София 2 42
  Никола Димитров Максимов ЧОУ "Питагор" София 2 42
  Рени Петрова Иванова ЧОУ "Питагор" София 2 42
  Диана Емилова Петкова ЧОУ"Бълг.школо" София 2 41
  Преслав Смилен Смилов  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 41
  Теодора Иванова Иванова СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 40
  Албена Калоянова Канева ЧОУ"Св.София" София 2 40
  Кристиан Желев 18 СУ София 2 40
  Никола Янев Янев  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 40
  Антон Анатоли Трифонов ОУ "Васил Левски" Габрово 2 39
  Александър Кристоф Кот ЧОУ"Св.София" София 2 39
  Деа Димитрова Димитрова ЧОУ "Питагор" София 2 39
  Калоян Людмилов Неделчев СУ" Отец Паисий" Габрово 2 38
  Пламен Петков Найденов СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 38
  Теодор Аврамов Суванджиев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 38
  Теодора Стоянова Стоянова ОУ "Христо Ботев" Добрич 2 38
  Златомир Станиславов Райчев ОУ "Св. Климент Охридски"  Бургас 2 38
  Виктория Людмилова Ламбова ЧОУ"Св.София" София 2 38
  Теодор Николай Тодоров ЧОУ "Питагор" София 2 38
  Иван Боянов Кирчев СУ "Христо Ботев" Нова Загора 2 37
  Браян Искрен Вълев ЧОУ "Питагор" София 2 37
  Георги Христов Христов 2 СУ София 2 37
  Деян Паунов 125 СУ София 2 37
  Ния Ангелова 145 ОУ София 2 37
  Стефан Емилов Стойчев 41 ОУ Св. Патриарх Евтимий София 2 37
  Дафина-София Христова Лазарова ЧОУ"Св.София" София 2 36
  Марко Керемски 125 СУ София 2 36
  Матей Малинов 10 СУ София 2 36
  Никола Александров Костадинов ЧОУ "Питагор" София 2 36
  Тея Атанасова Балевска ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 36
  Иван Михаил Башев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 35
  Ивет Пламенова Христова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 35
  Адриана Светославова Налбантова 2 СУ София 2 35
  Виктор Калинов Боевски ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 35
  Габриела Мечкарова 125 СУ София 2 35
  Денис Георгиев Куков ЧОУ"Св.София" София 2 35
  Момчил Александров Костадинов ЧОУ "Питагор" София 2 35
  Момчил Илиев Тодоров ЧОУ"Св.София" София 2 35
  Теодора Кирилова Тошева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 34
  Ноа Фарадинова Фарадинова ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 34
  Емма Илиянова Сайванска  ОУ "Отец Паисий" Кнежа 2 34
  Наталия Драгомирова Бекярова ОУ"Елин Пелин" Бургас  2 34
  Кристин Валериева Крумова ОУ "Братя Миладинови" Бургас 2 34
  Борислав Георгиев 125 СУ София 2 34
  Дария Иванова Кръстева ЧОУ "Питагор" София 2 34
  Иван Владимиров Богдански 17 СУ Дамян Груев София 2 34
  Константин Николаев Даскалов ЧОУ "Питагор" София 2 34
  Моника Николаева Гетова ЧОУ"Св.София" София 2 34
  Огнян Валентинов Цветанов ЧОУ"Д.Тенеди" София 2 34
  Ния виделинова Пеева ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 33
  Илия Георгиев Попов ЧОУ "Питагор" София 2 33
  Стефан Дойчинов Илиев 122 ОУ София 2 33
  Деян Пламенов Петров ОУ,,Христо Ботев" Габрово 2 32
  Вая Деянова Ганева ОУ "Отец Паисий"  Силистра 2 32
  Захари Яворов Иванов ОУ "Отец Паисий"  Силистра 2 32
  Георги Николов Анастасов СУ Св. Патриарх Евтимий Пловдив 2 32
  Михаела Танева Иванова ОУ "Васил Априлов"  Бургас 2 32
  Виктор Неофитов 125 СУ София 2 32
  Вяра Иванова Янкова ЧОУ "Питагор" София 2 32
  Давид Василев Мидилев ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 32
  Илиан Мариянов Колев 30 СУ "Братя Миладинови" София 2 32
  Йоан Александров Блажев ЧОУ"Св.София" София 2 32
  Ирина Кръстева Иванова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 32
  Мария Цонева 145 ОУ София 2 32
  София Георгиева Желязкова 22 СЕУ "Г.С. Раковски" София 2 32
  Борил Орлинов Енчев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 31
  Катерина Ивайлова Ангелова СУ" Отец Паисий" Габрово 2 31
  Кристиян Борислав Георгиев 20 ОУ София 2 31
  Кристиян Мирославов Милев ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 31
  Максим Калоянов Митев ЧОУ "Питагор" София 2 31
  Петър Христов Миляков 119 СУ София 2 31
  Светлозар Свиленов Димчевски ЧОУ"Св.София" София 2 31
  Борис Първанов Димитров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 30
  Крум Теодор Стефанов СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 30
  Никола Д Анджело ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 30
  Александър Илиев Илиев ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 30
  Еншуан  Дзин ЧОУ "Питагор" София 2 30
  Алекс Владиславов Диков ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 29
  Денислав Христов Найденов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 29
  Дея Генадиева Кънева ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 29
  Георги Христов Стоянов ЧОУ "Питагор" София 2 29
  Димитър Митрев 125 СУ София 2 29
  Иван Иванов Логинов ЧСУ"Дружба" София 2 29
  Йордан Накев   София 2 29
  Мартина Мартинова Колева ЧОУ "Питагор" София 2 29
  Радина Яворова Стефанова ЧОУ"Св.София" София 2 29
  Симеон Стефанов Цветанов 18 СУ София 2 29
  Боян Недков Желязков СУ" Отец Паисий" Габрово 2 28
  Елица Николаева Василева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 28
  Иван Тихомиров Тотев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 28
  Петър Александров Горнаков ОУ "Братя Миладинови" Бургас 2 28
  Антон Кирилов Темелков ЧОУ "Питагор" София 2 28
  Борис Янков 2 СУ София 2 28
  Кристина Христова Гурванова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 28
  Пламен Александров Богдев ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 28
  Борис Стаменов Стоянов ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 27
  Николина Светлин Владимирова ЧОУ "Питагор" София 2 27
  Орлин  Димитров Цурев ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 27
  Иван Янев Даскалов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 26
  Далия Василева Колева ОУ "Васил Левски" Габрово 2 26
  Мишел Павлинова Павлова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 2 26
  Габриела Христова Бумбарова ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 2 26
  Арая Манолова 26 ОУ София 2 26
  Кристиян Петков 125 СУ София 2 26
  Милан Дечков Додов ЧОУ"Св.София" София 2 26
  Ибрахим Изир Гьов ОУ "Иван Вазов" с.Буково 2 25
  Виктор Илиянов Йорданов ЧОУ "Питагор" София 2 25
  Елена Петрова 125 СУ София 2 25
  Михаил Крумов Марков ЧСУ"Дружба" София 2 25
  Борис Ростиславов Петков СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 24
  Мариана Георгиева Манчева  СОУ "Св. Климент Охридски Пловдив  2 24
  Иван Георгиев 125 СУ София 2 24
  Иван Миленов Илиев 2 СУ София 2 24
  Мина Пламенова Мирчева ЧОУ"Св.София" София 2 24
  Теа-Мария Пламенова Айнаджиева ЧОУ"Св.София" София 2 24
  Тодор Миленов Манов ЧОУ"Св.София" София 2 24
  Ангел Иванов Стоилков  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 23
  Деан Асан Имамов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 23
  Ивана Иванова Герова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 23
  Йоана Бориславова Маринова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 23
  Владислав Иванов Димитров ОУ "Иван Вазов"   Габрово 2 23
  Денислав Станимиров Илков ОУ "Братя Миладинови" Бургас 2 23
  Божидар Ивайлов Господинов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 23
  Ирина Бисерова Здравкова 101 СУ БАЧО КИРО София 2 23
  Румяна Петкова 40 СУ София 2 23
  Димитър Димитров Шиндов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 22
  Анна Пенева 2 СУ София 2 22
  Виктор Коленичев 125 СУ София 2 22
  Деа Аспарух Пилософ ЧОУ "Питагор" София 2 22
  Ксения Щърбанова 81 СУ София 2 22
  Александър Стоянов Брожденов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 21
  Димитър Михайлов Янев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 21
  Йосиф Йосифов Лагадов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 21
  Кристиян Искренов Донев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 21
  Алекс Симеонов Андреев ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 21
  Андрей Петров Георгиев ЧОУ "Питагор" София 2 21
  Николай Ивайлов Кънчев 30 СОУ "Братя Миладинови" София 2 21
  Теодор Тодор Андреев ЧОУ"Св.София" София 2 21
  Симеон Тодоров Иванов ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 20
  Бейза Севгин Юмер  НУ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ  Пловдив  2 20
  Тодор Спасимиров Василев ОУ " Кочо Честеменски " Пловдив 2 20
  Дария Стоянова Първанова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 19
  Цветизара Георгиева Павлова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 19
  Габриела Георгиева Павловска ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 19
  Деа Даниел Илиева ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 19
  Диана Ивелинова Екимова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 19
  Константин Цветомиров Гутинов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 19
  Магдалена Красимирова Георгиева СУ" Отец Паисий" Габрово 2 19
  Теодора Христова Енчева СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 19
  Даниела Веселинова Милушева ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 19
  Богдан Пойдовски 125 СУ София 2 19
  Никола Калоянов Кавръков  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 19
  Теодор Ламбев 125 СУ София 2 19
  Илия Светославов Аладинов ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 18
  Владимир Калоянов Вълев 163 ОУ София 2 18
  Иван Даниелов Димитров СУ "Христо Ботев" Нова Загора 2 17
  Теодор Валентинов Николов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 17
  Екатерина Генадиева Драганова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 17
  Георги Стоянов Атанасов СУ "Св. К-Кирил Философ“  Пловдив 2 17
  Борислав Александров Благоев 41 ОУ ОУ Св. Патриарх Евтимий София 2 17
  Евгени Даниелов Данаилов 105 СУ София 2 17
  Никол Венцислав Каракостова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 17
  Тома Ангов 145 ОУ София 2 17
  Йордан Георгиев Костов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 16
  Каролина Тони Льонкова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 16
  Ванеса Живкова Балушева ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 16
  Зария Христова Парушева ОУ "Братя Миладинови" Бургас 2 16
  Красимир Ивов Ставрев ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 16
  Ясмин Иванова Атипова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 15
  Теодор Миленов Тихов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 15
  Алина Стоянова 125 СУ София 2 15
  Ая Найденова 125 СУ София 2 15
  Борис Николов 51 СУ София 2 15
  Даниел Георгиев Ангелов 5 ОУ Иван Вазов София 2 15
  Калоян Любенов ЧСУ"Дружба" София 2 15
  Карина Георгиева Илиева 125 СУ София 2 15
  Симеон Кирилов 10 СУ София 2 15
  Анастасия Симеонова Плачкова ОУ "Иван Вазов"   Габрово 2 14
  Манол Христов Христов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 14
  Берат Гюлдюрян Нехат ОУ "Отец Паисий"  Силистра 2 14
  Алина Терзийска 145 ОУ София 2 14
  Ангел Илиев Янев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 13
  Радостин Николaeв Вълев СУ "Христо Ботев" Нова Загора 2 13
  Мериам Салим Ел Бенаисати ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 13
  Емил Иванов Деведжиев ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 13
  Преслава Иванова Дамянова ОУ "Отец Паисий" Кнежа 2 13
  Атанас Павлов Табов 125 СУ София 2 13
  Виктор Омюр Оздемир    ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 2 13
  Ирина Михайлова 125 СУ София 2 13
  Кристиян Светославов Николов ЧОУ Азбуки София 2 13
  Божидар Илиев Пенков  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 12
  Даниел Александров Николов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 12
  Михаела Христова Башева ОУ,,Христо Ботев" Габрово 2 12
  Надежда Василева Василева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 12
  Яна Колева 125 СУ София 2 12
  Кирил Димитров Тропчев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 11
  Петър Пенев Пенев 26 СУ "Йордан Йовков" София 2 11
  Йоанна Иванова Рунтева  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 10
  Кристиана Симеонова Стойкова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 10
  Нихал Шерифова Кьойбашиева  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 10
  Мартина Красен Дойкова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 10
  Никола Емилиян Илиев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 10
  Мартин Хубенов 125 СУ София 2 10
  Дилян Емилиянов Зарков ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 9
  Мартин Ивайлов Кирилов СУ" Отец Паисий" Габрово 2 9
  Мартин Иванов Кулев. ОУ,,Христо Ботев" Габрово 2 9
  Ева Георгиева Кирова ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 9
  Мария Ивайлова Георгиева ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 9
  Жасмина Живкова Грозева ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 2 9
  Теа Данаилова Тодорова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 8
  Даная Пламенова Пеева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 8
  Мартин Кръстев Кръстев ОУ "Васил Левски" Габрово 2 8
  Христо Стоянов Христов СУ "Райчо Каролев"  Габрово 2 8
  Наталия Емилова Стоянова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 2 8
  Белла Илиева 125 СУ София 2 8
  Деа Атанасова 125 СУ София 2 8
  Божидара Бранимирова Пенкова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 7
  Борис Мирослав Марков ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 7
  Мартин Тихомиров Алексиев СУ" Отец Паисий" Габрово 2 7
  Витан Николаев Иванов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 2 6
  Мартин Маринов Нейчев ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 6
  Никола Николаев Петров ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 6
  Преслав Николаев Георгиев ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 6
  Карина Кирилова Георгиева 125 СУ София 2 6
  Красимир Георгиев Додунчев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 5
  Мария Павлинова Микова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 2 5
  Александър Николаев Драгиев СУ" Отец Паисий" Габрово 2 5
  Виктория Валентинова Георгиева ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 3
  Георги Галинов Иванов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 2 3
  Далия Бейсим Исмет ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 3
  Ана Трифонова 125 СУ София 2 3
  Нермин Иванова Атипова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 2 2
  Елица Пламенова Петкова ОУ,,Христо Ботев" Габрово 2 0
  Александра  Николова Георгиева ОУ "Иван Вазов" Силистра 2 0
           
1 Сава Деянов Троански ОУ”Проф. Иван Батаклиев” Пазарджик 3 80
2 Александър Красенов Маслянков ОУ "Бачо Киро" В. Търново 3 77
3 Максим Михаилов Иванов ЧОУ"Св.София" София 3 72
4 Валентин Николаев Ташев ЧОУ "Питагор" София 3 67
5 Кая Звезделинова Веселинова ОУ "Екзарх Антим Първи" Пловдив  3 66
5 Никола Димитров Калпакчиев ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 66
6 Кристиян Георгиев Ангелов  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 65
6 София Яворова Русинова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 65
  Нико Галинов Пападопов ОУ Душо Хаджидеков Пловдив 3 64
  Михаил Димитров Димитров ОУ "Св. Княз Борис I" Бургас 3 64
  Емил Събин Филев ЧОУ"Св.София" София 3 64
  Калоян Светославов Толев ЧОУ"Св.София" София 3 63
  Кирил Асенов Станоев ЧОУ "Питагор" София 3 63
  Йордан Евгениев Митев ОУ "Братя Миладинови" Бургас 3 61
  Боряна Любомирова Костадинова 6-то ОУ "Граф Игнатиев" София 3 61
  Антони Антониев Билев ЧОУ"Св.София" София 3 60
  Иван-Велизар Иванов Иванов ЧОУ "Питагор" София 3 60
  Михаил Венциславов Башев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 57
  София Костадинова Димитрова ОУ Алеко Константинов Пловдив 3 57
  Владимир Георгиев Балджиев ЧОУ"Св.София" София 3 56
  Мирослав Мирославов Трендафилов ЧОУ"Св.София" София 3 55
  Петър Иванов Ромунов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 54
  Мартин Чалъков ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 54
  Моника Арсова Димова    ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 54
  Мирослав Димитров Сребков СУ "Св. Св. Килил и Методий" Бургас 3 53
  Иван Митев 145 ОУ София 3 53
  Ян Тодоров Лилов ЧОУ "Питагор" София 3 53
  Даниел Георгиев Колев ЧОУ"Св.София" София 3 52
  Йоана Любомирова Вълкова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 52
  Мартин Здравков Дончев   ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 52
  Огнян Милиянов Арсов 55 СУ "Петко Каравелов" София 3 52
  Дариа Торстен Хьон ЧОУ "Питагор" София 3 51
  Симеон Радославов Алексиев ОУ "Св. Княз Борис I"  Бургас  3 48
  Ния Тодорова Тодорова НУ"гр.Враца София 3 48
  Виктор Петров Иванов ЧОУ "Питагор" София 3 47
  Юлияна Боянова Димитрова ЧОУ"Св.София" София 3 47
  Калина Иванова Владимирова ЧОУ"Св.София" София 3 46
  Лора Радославова Михайлова ЧОУ"Св.София" София 3 45
  Мирослав Тодоров Попов ЧОУ "Питагор" София 3 45
  Кристиян Николаев Цветков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 44
  Никола Валентинов Каменов ЧОУ "Питагор" София 3 44
  Филип Ивайлов Николов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 44
  Рангел Рангелов Генчев  ОУ "Княз Александър I" Пловдив  3 43
  Никола Антонов Русев ЧОУ "Питагор" София 3 43
  Валентин Великов Казаков СУ "Максим Горки" Стара Загора 3 42
  Анна Журион Желязкова СУ "Св. Патриарх Евтимий" Пловдив 3 42
  Елисавета Теодосиева Ганчева ЧОУ "Питагор" София 3 42
  Кристиан Мартинов Христов ЧОУ "Питагор" София 3 42
  Никола Георгиев Николов ЧОУ"Св.София" София 3 42
  Самуил Гергиев Байков 105 СУ София 3 42
  Дарин Христов Димитров ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 41
  Боян Монев НУ"София" София 3 41
  Драгомир Красимиров Костенаров 39 СУ София 3 41
  Елина Владиславова Митева  ЧОУ"Св.София" София 3 41
  Момчил Петков Михайлов 79 ОУ София 3 41
  Иван Чавдаров Стойков ЧОУ "Питагор" София 3 40
  Максим Христов Спасов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 40
  Калоян Ивайлов Николов ЧОУ"Св.София" София 3 39
  Адриан Александров Иванов 131 СУ София 3 38
  Васил Йорданов Василев 105 СУ София 3 38
  Добромир Галинов Бъчваров ОУ "Мати Болгария" Казанлък 3 37
  Александра Самуилова Събчева СУ "Васил Левски" Севлиево 3 37
  Мария Момчилова Киринова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 37
  Стефан Калоянов Бойновски ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 37
  Георги Боянов Минев ОУ "Драган Манчов" Пловдив 3 37
  Карина Василева Маврова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 37
  Ралица Стефанова 10 СУ София 3 37
  Светлана Любомирова Чолакова ЧОУ"Св.София" София 3 37
  Сияна Красимирова Божанова 119 СУ София 3 37
  София Теодорова Георгиева ЧОУ "Питагор" София 3 37
  Стефан Дилянов Билчев ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 3 37
  Анна Даниелова Задурян ЧОУ "Питагор" София 3 36
  София Иванова Богева ЧОУ"Св.София" София 3 36
  Боян Маринов 79 ОУ София 3 35
  Николета Димитрова Колева ОУ "Панайот Хитов" Сливен 3 34
  Ема Мирославова Велинова 79 ОУ София 3 34
  Иудзе  Лиу ЧОУ "Питагор" София 3 34
  Борис Ангелов Венков ЧОУ"Св.София" София 3 33
  Едоардо Валерио  105 СУ София 3 33
  Ния Христова Бояджиева ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 3 33
  Елена Недялкова Попова ОУ "Никола Вапцаров" с.Копривлен 3 32
  Алек Евгениев Милев 55 СУ Петко Каравелов София 3 32
  Йоана Асенова Халачева ОУ "Св. Климент Охридски" Добринище 3 31
  Виктор Тодоров ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 31
  Дара Стефанова Петрова ОУ “Княз Александър Първи” Пловдив 3 31
  Димитър Владимиров Георгиев ЧОУ "Питагор" София 3 31
  София Бориславова Никова ЧОУ"Св.София" София 3 31
  Павел Ладислав Хероут 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 30
  Николай Илков Георгиев СУ "Железник" Стара Загора 3 30
  Здравко Евтимов Килифарев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 30
  Катерина Максимова Христова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 30
  Преслава Бисерова Иванова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 30
  Елиа Николаева Караиванова ОУ Княз Александър I Пловдив 3 30
  Иван Маринов Петров  ОУ"Яне Сандански" Пловдив  3 30
  Ева Сергеева Георгиева ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 3 30
  Венцислав Константинов Петров ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 30
  Даниел Бойчев Бойчев   ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 30
  Кристиан Ивелинов Иванов ЧОУ"Св.София" София 3 30
  Михаил Георгиев Георгиев ЧОУ "Питагор" София 3 30
  Янислава Георгиева Арабаджиева ОУ"Елин Пелин" Бургас 3 29
  Любомир Любомиров Чолаков ЧОУ"Св.София" София 3 29
  Магдалена Николаева Христова ЧОУ"Св.София" София 3 29
  Никола Димитров 34 ОУ София 3 29
  Теодора Красимирова Костадинова ЧОУ "Питагор" София 3 29
  Флориан Елвин Гури ЧОУ"Св.София" София 3 29
  Теодор Веселин Бонев ОУ "Мати Болгария" Казанлък 3 28
  Калоян Мариянов Митев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 28
  Габриела Владимирова Апостолова ЧОУ"Св.София" София 3 28
  Стефан Пенчев 125 СУ София 3 28
  Петър Стефанов Влаев НУ "Димитър Благоев" Стара Загора 3 27
  Ирен Христова Ванцова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 27
  Камен Светлинов Каменов СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 27
  Габриела Бойчева Бойчева ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 27
  Калина Ангелова Иванова 39 СУ София 3 27
  Константин Светославов Огнянов ЧОУ"Св.София" София 3 27
  Сиана Свилен Тонева ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 3 27
  Симона Янкова 144 СУ София 3 27
  Сияна Стоянова Савова ЧОУ"Св.София" София 3 27
  Диян Станиславов Иванов ОУ "Кулата" Казанлък  3 26
  Калоян Станимиров Добрев СУ" Отец Паисий" Габрово 3 26
  Мария Стоянова Бакърджиева СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 26
  Никол Николаева Ковачка ОУ "Христо Ботев" Габрово 3 26
  Мартин Яворов Кубатов  ОУ "Княз Александър I" Пловдив  3 26
  Лора Мартинова Маринова ОУ " Антон Страшимиров" Варна 3 26
  Максим Росен Лумбарски ЧОУ "Питагор" София 3 26
  Мартин Митрушев 125 СУ София 3 26
  Павел Мирославов Маринов 39 СУ София 3 26
  Николай Бориславов Йолов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 25
  Йоан Георгиев Пенков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 25
  Вихрен Емилов Вълканов ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 3 25
  Калина Мартинова Енева ЧОУ"Св.София" София 3 25
  Теодор Давидов 10 СУ София 3 25
  Крум Радославов Бакалов 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 24
  Цветозар Ивайлов Банков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 24
  Николай Маринов Близнашки ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 24
  Андрей Ивайло Иванов ОУ,,Христо Ботев" Габрово 3 24
  Максим Георгиев Джонов СУ “Пейо Кр. Яворов” Пловдив 3 24
  Стефан Тодоров Буюклиев  105 СУ София 3 24
  Никола Красимиров Кънев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 23
  Биляна Димитрова Найденова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 3 23
  Калоян Чавдаров Стойков ЧОУ "Питагор" София 3 23
  Константин Георгиев Иванов ЧОУ "Питагор" София 3 23
  Лора Димитрова Поптодорова ЧОУ"Св.София" София 3 23
  Пея Иванова Григорова 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 3 22
  Никола Бориславов Цачев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 22
  Виктор Ангелов Спасов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 22
  Александър Василев Факелов  НУ"Кл. Охридкси" Пловдив  3 22
  Йоан Чавдаров Плосков НУ" Климент Охридски" Пловдив  3 22
  Петър Георгиев Тодоров ОУ "Климент Охридски" Пловдив 3 22
  Нара Методиева Атанасова ЧОУ"Св.София" София 3 22
  Мариела Йорданова Маринова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 21
  Александър Николаев Миков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 21
  Божидара Богданова Бойнова НУ "Васил Левски" Габрово 3 21
  Георги Тодоров Димитров ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 21
  Кристиян Илиянов Белев СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 21
  Мария Стоянова Богданова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 21
  Радослав Мирославов Нечев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 21
  София Митко Пенева ОУ "Отец Паисий"  Силистра 3 21
  Борис Нешев Нешев ОУ Княз Александър I Пловдив 3 21
  Деница Гювийска 39 СУ София 3 21
  Мила Иванова Димитрова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 3 21
  Емир Рушанов Хаджиев ОбУ“Св.Климент Охридски“ с. Дебрен 3 20
  Джорджина Яворова Петрова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 3 20
  Марая Иванова Русинова  ОУ "Райна Княгиня" Пловдив  3 20
  Марая Тодорова Паскалева Монтесори клас Тайната градина Пловдив 3 20
  Анна Константинова Дюлгерова ЧОУ"Св.София" София 3 20
  Иван Димитров 128 СУ София 3 20
  Лара Евгениева Милева 55 СУ Петко Каравелов София 3 20
  Анна Валентинова Ноева СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 19
  Ивон Павлова Пенева СУ "Васил Левски" Севлиево 3 19
  Елена Николаева Николова ОУ "Отец Паисий" Кнежа 3 19
  ХХХ ОУ “Димитър Талев“ Пловдив 3 19
  Катрин Иванов Драгнев ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 3 19
  Александър Братанов ЧОУ"Орфей" София 3 19
  София Радослав Денева 18 СУ "Уилям Гладстон" София 3 19
  Виктория Христова Лалева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 18
  Иван Иванов Арсенов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 18
  Йоан Свиленов Цонев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 18
  Матей Емилов Богданов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 18
  Боян Георгиев Кирилов ОУ "Отец Паисий"  Силистра 3 18
  Радост Дафчова Табакова НУ „Климент Охридски“ Пловдив 3 18
  Божидар Атанасов 137 ОУ София 3 18
  Калина Венциславова Николова 18 СУ София 3 18
  Виктория Георгиева Кондева 105 СУ София 3 17
  Дея Владимирова Крахтова ЧОУ "Питагор" София 3 17
  Боромир Румен Георгиев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 16
  Денислав Николаев Янев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 16
  Момчил Симеонов Бороджиев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 16
  Станислава Стелиянова Колева ОУ "Отец Паисий"  Силистра 3 16
  Радослава Нинова Нинова ОУ "Отец Паисий" Кнежа 3 16
  Анастасия-Мария Елинова Йорданова Св Софроний Врачански Пловдив 3 16
  Димана Мартинова Христова 18 СУ София 3 16
  Екатерина Йорданова Николова ЧОУ"Св.София" София 3 16
  Ивет Евтимова 125 СУ София 3 16
  Виктория Тодорова Камбурова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 15
  Елена Георгиева Аянова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 15
  Даная Драгомирова Маринова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 3 15
  Блага Делянова Неделчева  НУ "Климент Охридски" Пловдив  3 14
  Христиан Ангелов Ангелов 39 СУ София 3 14
    ОУ "Н. Вапцаров" с. Копривлен 3 13
  Христо Петров Събев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 13
  Елина Пламенова Пеева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 3 13
  Никол Мирославова Василева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 13
  Симона Тихомир Станева СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 13
  Християн Стефанов Иванов ОУ,,Христо Ботев" Габрово 3 13
  Андрей Евгени Димитров ОУ,,Христо Ботев" Габрово 3 12
  Антония Бориславова Деянова ЧОУ "Питагор" София 3 12
  Йова Соколова Люсиенова 18 СУ София 3 12
  Йоан Дончев Дончев  СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 11
  Кристиян Юлиянов Петров СУ "Райчо Каролев"  Габрово 3 11
  Калоян Куманов Червенков ОУ Алеко Константинов Пловдив  3 11
  Ана Бориславова Никова ЧОУ"Св.София" София 3 11
  Кира Савина ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 3 10
  Михаела Миленова Стефанова ОУ "Христо Ботев" Габрово 3 10
  Виктория Александрова Данчева ОУ "Отец Паисий" Кнежа 3 10
  Валентина Георгиева Грънчарова ЧОУ "Питагор" София 3 10
  Елена Лъчезарова Банева ОУ "Н. Вапцаров" с. Копривлен 3 9
  Ивайло Иванов Ганев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 9
  Лилияна Мирославова Мастагаркова  НУ "Климент Охридски" Пловдив  3 9
  Ивон Пламенова Младенова 7 СУ София 3 9
  Инна Мариянова Ботева ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 3 8
  Мая Георгиева Йорданова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 8
  Анх Виет Чан ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 6
  Николай Стефанов Коларов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 6
  Даная Мартинова Карловска ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 3
  Павел Димитров Христов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 3
  Любомир Християнов Лалев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 0
           
1 Христо Георгиев Димитров ОУ Христо Смирненски Пазарджик 4 65
2 Адриан Ву Нгуен ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 64
3 Даниел Стоянов Петров ОУ "Васил Петлешков"  Пловдив 4 62
3 Асен Лъчезаров Илиев 73 СУ София 4 62
4 Теодор Методиев Лалов 131 СУ София 4 60
5 Стефан Тодоров Цвятков ОУ "П. Р. Славейков" Бургас 4 56
5 Сандрина Ивайлова Панайотова 126 ОУ София 4 56
6 Вячеслав Иванов Рупски ОУ "Виктория и Кр Тютюнджян" Пловдив 4 55
6 Яков Бранко Младеновски 81 СУ София 4 55
  Иво Живков Митрев ОУ Кочо Честеменски Пловдив 4 53
  Калин Страхилов Руйчев 17 СУ София 4 52
  Ивайло Красимиров Колев  ОУ "Васил Априлов"  Бургас  4 51
  Алек Ангелин Мичев НУ Петко Р. Славейков Пловдив 4 48
  Кристиян Николаев Костадинов ОУ "Васил Априлов"  Бургас 4 48
  Александър александров Райков ЧОУ"Ерих Кестнер" София 4 47
  Дарина Петкова 125 СУ София 4 47
  Божидар Болеславов Стойков 35 СУ София 4 46
  Николай Иванов Симов ОУ"В.и К. Тютюнджан  Пловдив  4 45
  Ангел Викторов Раев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 44
  Александър Дилянов Дочев ОУ "Отец Паисий" Кнежа 4 43
  Любомир Мирославов Цанов СУ "Св. Св. Килил и Методий" Бургас 4 43
  Венета Цомпова 131 СУ София 4 43
  Владимир Теодоров Милчелиев 8-мо СУ "Васил Левски" София 4 42
  Петър Владимиров Петков  СУ " П. Кр. Яворов" Пловдив 4 42
  Матей Ивов Миронов СУ Иван Вазов Поморие 4 42
  Йоана Илиянова Янчева СУ "Св. Св. Килил и Методий" Бургас 4 42
  Боян Станиславов Найденов ОУ "Братя Миладинови" Бургас 4 41
  Борис Огнянов Астарджиев ЧОУ "Питагор" София 4 41
  Мартин Светозаров Атанасов ОУ  "Стоян Михайловски" Пловдив 4 40
  Александър Дончев 38 ОУ София 4 40
  Ан-Мари Витанова ЧОУ"Св.Георги" София 4 40
  Антон Асенов Антов ЧОУ "Питагор" София 4 40
  Илияна Чавдарова Славчова ЧОУ "Питагор" София 4 40
  Мирослав Овалов 8 СУ София 4 40
  Николай Валентинов Николов НСУ София София 4 40
  Даниел Владимиров Коловски ОУ "Христо Ботев" Мездра 4 39
  Гергана Мирославова Станчева ЧОУ "Питагор" София 4 39
  Иван Андреев Любенов ЧОУ "Питагор" София 4 39
  Калоян Сопотски 144 СУ София 4 39
  Мирослав Владимиров Димитров ЧОУ "Питагор" София 4 38
  Ралица Василева 109 ОУ София 4 38
  Цветозар Атанасов Бангачев ЧОУ "Питагор" София 4 38
  Илиян Александров Христов ОУ "Отец Паисий" Кнежа 4 37
  Ева Илиева 125 СУ София 4 37
  Кристиян Николов Арабаджиев 20 ОУ София 4 37
  Стела Стефанова Дянкова   ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 37
  Александрина Георгиева 125 СУ София 4 36
  Боян Александров Петров ЧОУ "Питагор" София 4 36
  Лориан Радославова Янкова ЧОУ "Питагор" София 4 36
  Петър Петков Тугов ОУ "Райна Княгиня" Пловдив 4 35
  Стилян Георгиев Каишев  НУ Климент Охридски  Пловдив  4 35
  Боряна Боянова Стефова ЧОУ"Св.София" София 4 35
  Пламен Ивайлов Аврамов ОУ "П. Р. Славейков" Бургас 4 34
  Рада Мирославова Кирова ЧОУ"Питагор" София 4 34
  Маргарита Илиева Пенева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 33
  Даниел Христов Вановски ОУ "Отец Паисий" Кнежа 4 33
  Георги Пламенов Киров СУ "Петко Росен" Бургас 4 33
  Виктория Добрева Георгиева ЧОУ "Питагор" София 4 33
  Калин Иванов Пехливанов 20 ОУ София 4 33
  Кристиан Красимир Антов  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 33
  Лина Захариева Трайкова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 4 33
  Стефан Николаев Кандур НБУ “Михаил Лъкатник” Бургас 4 32
  Александър Георгиев Владимиров ЧОУ "Питагор" София 4 32
  Андрей Калинов 131 СУ София 4 32
  Ивайло Стефанов Петров 81 СУ София 4 32
  Матей Василев Димов ЧОУ"Св.София" София 4 32
  Теослав Руменов Кисьов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 31
  Кристиан Мирославов Найденов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 31
  Дария Валентинова Коларова СУ Константин -Кирил Философ Пловдив  4 31
  Георги Владимиров Ралчев ЧОУ "Питагор" София 4 31
  Йоан Петров Свиеркоски Попов  ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 31
  Мартин Димитров Цолов 32 СУИЧЕ "Св.Климент Охридски" София 4 31
  Ния Росенова Улинска 12 СУ София 4 31
  Владимир Даскалов 125 СУ София 4 30
  Иван Радославов Йорданов ЧОУ"Св.София" София 4 30
  Калина Трендафилова 163 ОУ София 4 30
  Виктория Зефирова Кафкова  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 4 29
  Костадин Илиев Сораджиев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 29
  Габриел Венциславов Ванков ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 29
  Крис Ивайлов Иванов  СУ П. Кр. Яворов  Пловдив  4 29
  Емилиaн Драгомиров Драганов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 29
  Мартин Пламенов Петков 45 ОУ София 4 29
  Емануил Джонатан Едгар ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 28
  Стефан Тихомиров Тотев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 28
  Саня Иванова Хинова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 28
  Яна Цветанова Лобутова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 28
  Мариана Василева Иванова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 27
  Петър Томаш Иванов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 27
  Ая Жансет Аян 131 СУ София 4 27
  Пламена Веселинова Стоянова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 26
  Димитър Иванов Трифонов ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 26
  Йоана Драгомирова Тодорова ОУ "Васил Априлов"  Бургас 4 26
  Аделина Петкова 145 ОУ София 4 26
  Виктор Войнов 125 СУ София 4 26
  Димитър Владиславов Арнаудов ЧОУ"Св.София" София 4 26
  Никола Атанасов Механдов ЧОУ"Св.София" София 4 26
  Стефан Пламен Лазаров  ЧОУ"Св.София" София 4 26
  Гергана Андреева Шишманова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 25
  Христо Светославов Радев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 25
  Йоана Георгиева Узунова НУ П.Р.Славейков Пловдив  4 25
  Полина Георгиева Събева НУ ,,Любен Каравелов" Съединение 4 25
  ХХХ ОУ Елин Пелин Пловдив 4 25
  Георги Калоянов Матеев СУ “Любен Каравелов” Несебър 4 25
  Александър Иванов Маринов ЧОУ "Питагор" София 4 25
  Никол Костадинова 125 СУ София 4 25
  Никол Николова ЧСУ"Св.Георги" София 4 25
  Рада Иванова Хадживеликова ЧОУ "Питагор" София 4 25
  Давид Джонатан Едгар ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 24
  Мирослав Минчев Марински ОУ Стоян Михайловски Пловдив 4 24
  Виктор Миленов Манов ЧОУ"Св.София" София 4 24
  Лилия Константинова Петкова ЧОУ"Св.София" София 4 24
  Соня Илиева Маринова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 4 24
  Виктор Венциславов Василев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 23
  Драгомир Христоя Иванов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 23
  Боян Бориславов Дойчинов 17 СУ София 4 23
  Михаел Даниел Гергов ЧОУ"Св.София" София 4 23
  Стела Тодорова Буюклиева 105 СУ София 4 23
  Филип Николаев Станчев 20 ОУ София 4 23
  Йоанна Мирославова Стоянова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 22
  Стефания Николаева Тетевенска ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 22
  Борис Николаев Димитров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 22
  Виктор Василев Чилов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 22
  Симеон Пламенов Христов ОУ "Ран Босилек" Габрово 4 22
  Симеон Цветомиров Иванов СУ"Васил Левски" Севлиево 4 22
  1900511-1   Силистра 4 22
  Пламена Любенова Минковска ОУ "Отец Паисий" Кнежа 4 22
  Антон Георгиев Балканджиев ЧОУ "Питагор" София 4 22
  Борислав Паунов 125 СУ София 4 22
  Калин Николаев Маринов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 21
  Ина Любомирова Миланова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 21
  Мартин Иванов Иванов  СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 21
  Теодор Красимиров Куцаров СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 21
  Здравко Антонов Грозданов  ОУ "Стоян Михайловски" Пловдив  4 21
  Деа Георгиева Панайотова ОУ "Александър Георгиев - Коджакафалията" Бургас 4 21
  Антани Маюков 125 СУ София 4 21
  Даниел Станиславов Либерман ЧОУ"Св.София" София 4 21
  Иван Кръстев Кръстев ЧОУ"Св.София" София 4 21
  Ния Тихомирова Игнатова 8 СУ София 4 21
  Михаил Калинов Калинов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 20
  Бояна Стефанова Руканова 4 ОУ "Кирил Христов" Стара Загора 4 20
  Александър Джонатан Едгар  ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 20
  СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 20
  Моника Николаева Кръстева  СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 20
  Надежда Тодорова Попова ОУ "Иван Вазов"   Габрово 4 20
    ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 20
  Никола Станимиров Ненов СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 20
  Атилла Демирел Матем ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 20
  Албена Велкова Гергинова СУ "Димчо Дебелянов"  Бургас 4 20
  Антоний Соколов 126 ОУ София 4 20
  Вероника Иво Николова ЧОУ "Питагор" София 4 20
  Карина Петрова Райкова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 20
  Мартин Данаилов Христов 30 Соу София 4 20
  Дария Емилова Станева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 19
  Любомира Георгиева Григорова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Марково 4 19
  Иван Тодоров Бояров ОУ "Георги Бенковски"  Бургас 4 19
  Никола Найденов Митев ОУ "Братя Миладинови" Бургас 4 19
  Йоана Георгиева Костадинова ОУ "Любен Каравелов" Бургас 4 19
  Велин Трифонов 125 СУ София 4 19
  Виктор Николаев Димитров 119 СУ София 4 19
  Веселин Костадинов Гаджев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 18
  Никола Антонов Атанасов 4 ОУ "Кирил Христов" Стара Загора 4 18
  Ивайло Мирославов Коцев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 18
  Милен Ивайлов Стефанов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 18
  Преслав Василев Иванов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 18
  Лидия Цанкова Пешева ОУ "Христо Ботев" Мездра 4 18
  Даниел Момчилов Кушев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 18
  Йоан Велиславов Велчев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 18
  Стелян Мартинов Колев ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 18
  Татяна Лазарова Лазарова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 18
    ЧОУ"Св.София" София 4 18
  Виктория Христова Гурванова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 4 18
  Георги Йорданов Генов ЧОУ "Питагор" София 4 18
  Елица Ивова Радославова ЧОУ"Св.София" София 4 18
  Зара Йотова 145 ОУ София 4 18
  Кристиян Миленов Николов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 17
  Валенсия Боянова Иванова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 17
  Симона Христова Христова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 17
  Дарин Георгиев Донков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 17
  Валентин Пламенов Петров ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 17
  Никола Атанасов Николов ОУ,,Христо Ботев" Габрово 4 17
  Радина Ангелова Николова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 17
  Александър Стефанов Стефанов 34 ОУ София 4 17
  Богдан Дюришич ЧОУ"Св.София" София 4 17
  Божана Сариева 131 СУ София 4 17
  Мартин Калоянов Димитров ЧОУ"Св.София" София 4 17
  Веселин Георгиев Костов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 16
  Марая Георгиева Стоянова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 16
  Дариян Драгомиров Белоев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 16
  Йоанна Красимир Мирчева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 16
  Норвин Пламенов Петров ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 16
  Петър Иванов Синигеров ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 16
  Константин Красимиров Божков ОУ "Братя Миладинови" Бургас 4 16
  Борис Петков 81 СУ София 4 16
  Димитър Недков 125 СУ София 4 16
  Ема Ивайлова Братоева ЧОУ"Св.София" София 4 16
  Симеон Калинов Йорданов ЧОУ "Питагор" София 4 16
  Теодор Георгиев Гогов ЧОУ "Питагор" София 4 16
  Теодор Данаил Зафиров ЧОУ "Питагор" София 4 16
  Преслава Георгиева Желева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 15
  Дея Лъчезорова Иванова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 15
  Цветан Миленов Йорданов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 15
  Стефани Георгиева Стаменова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 15
  Бориса Ивайлова Борисова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 15
  Борис Красимиров Джонжоров НУ,,Васил Левски" Габрово 4 15
  Никол Тодорова Симеонова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 15
  Ростислав Петров Андреев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 15
  Ива Атанасова Иванова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 15
  Васил Живков Попов 145 ОУ София 4 15
  Дария Георгиева 125 СУ София 4 15
  Моника Александрова Петкова 38 ОУ София 4 15
  Елица Цветелинова Михайлова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 14
  Моника Мариан Маринова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 14
  Божидар Деянов Кънчев СУ"Васил Левски" Севлиево 4 14
  Любомир Лазаров Койчев СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 14
  Самуил Недков Желязков СУ" Отец Паисий" Габрово 4 14
  Теодор Костадинов Иванов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 14
  Кристина Владиславова Комаревска ОУ "Отец Паисий" Кнежа 4 14
  Виктор Павлов Павлов  ОУ " Д-р Петър Берон" Пловдив  4 14
  Виктор Делов 76 ОУ София 4 14
  Георги Георгиев Николов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 4 14
  Йоан Стоянов 125 СУ София 4 14
  Калина Валентинова Цветкова ЧОУ"Св.София" София 4 14
  Лилиан Тихомирова Вълева 143 ОУ София 4 14
  Троян Троянов Петров ЧОУ "Питагор" София 4 14
  Рая Красимирова Кичукова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 13
  Гая Станиславова Георгиева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 13
  Александър Атанасов Петков ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 13
  Сияна Дилян Димова ОУ "Ран Босилек" Габрово 4 13
  Стела Илкова Тошкова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 13
  Данайа Тодорова Стаматова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 13
  Росина Калинова Куманова ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 4 13
  Адриан Александров Хвалев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 12
  Ана Милчева Милчева  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 4 12
  Моника Георгиева Иванова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 12
  Никола Стоянов Маринов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 12
  Борис Светославов Корназов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 12
  Калин Кристиянов Коев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 12
  Красимир Красимиров Куцаров СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 12
  Даниел Димитров Желев ОУ "П. Р. Славейков" Бургас 4 12
  Аспасия Костадинос Тасопулу  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 4 11
  Михаела Михайлова Нейкова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 11
  Александра Димитрова Ганева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 11
    СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 11
  Стела Кирилова Янкова СУ "Маклсим Райкович" Дряново 4 11
  Яна Негослав Събева СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 4 11
  Тамара Ценкова Маркова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 11
  Мартин Димитров Георгиев ОУ "П. Р. Славейков" Бургас 4 11
  Ангел Боянов Ангелов ЧОУ "Д-р Петър Берон" София 4 11
  Филип Николаев Ботев 126 ОУ София 4 10
  Радина Адрианова Петрова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 9
  Борис Ивайлов Иванов ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 9
  Делиа Стефанова Георгиева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 9
  Захари Яворов Гатев  СУ "Райчо Каролев"  Габрово 4 9
  Кубрат Димитров 125 СУ София 4 9
  Деян Николаев Хараланов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 8
  Кристияна Божидарова Берова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 8
  Деляна Петрова Петрова СУ" Отец Паисий" Габрово 4 8
  Павел Калоянов Христов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 8
  Борис Йорданов Станчев ЧОУ "Д-р Петър Берон" София 4 8
  Рая Стефанова Павлова ЧОУ"Св.София" София 4 8
  Катрин Светославова Георгиева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 7
  Божидар Деянов Дойнов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 7
  Денис Радославов Рачев СУ" Отец Паисий" Габрово 4 7
  Никола Красимиров Екимов ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 7
  Елия Деянова Ганева ОУ "Отец Паисий"  Силистра 4 7
  Виктория Велчева 125 СУ София 4 7
  Иван Валериев Колев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 6
  Марина Бориславова Борисова НУ,,Васил Левски" Габрово 4 6
  Синем Тунджах Мехмед ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 4 6
  Виктор Евгениев Меков 105 СУ София 4 6
  Матеа Тихомирова Косева 4 ОУ "Кирил Христов" Стара Загора 4 5
  Ивет Добромирова Василева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 4 5
  Божидар Орлин Спасов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 5
  Димитър Мартинов Марков ОУ "Неофит Рилски" Габрово 4 2
           
1 Даниел Георгиев Денчев ЧОУ"Св.София" София 5 71
2 Филип Недялков Недялков ПЧМГ София 5 66
3 Калея Даниелова Михова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 62
4 Иванета Николова Николова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 61
4 Вероника Мечкова СМГ София 5 61
5 Димитър  Станиславов  Пасков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 60
5 Камен Иванов Пехливанов СМГ София 5 60
6 Даниел Дамянов Колев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 59
  Габриел Гавазки СМГ София 5 58
  Ивайло Маринов Димитров СМГ София 5 58
  Десислава Руменова Стойкова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 56
  Дамян Руменов Свободников МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 54
  Мати Джон Джеймисън ПЧМГ София 5 54
  Алек Даниел Марак МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 53
  Явор Монов 125 СУ София 5 53
  Данаил Мирославов  Денков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 52
  Божидар Тодоров Маджаров МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 51
  Иван Росенов Карчев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 51
  Никола Васков Ангелов МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 50
  Дарина Георгиева Трендафилова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 49
  Теодор Петров Костадинов ПЧМГ София 5 49
  Филип Пенчев Камбуров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 48
  Стоян Кирилов Кирязов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 48
  Сияна Деянова Стамова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 48
  Марк Романович Васенев ОУ "Братя Миладинови" Бургас 5 48
  Боян Гогов СМГ София 5 48
  Валери Владимиров 125 СУ София 5 48
  Виктор Кристин Добриков ПЧМГ София 5 47
  Кристиан Атанасов 125 СУ София 5 47
  Георги Яворов Янакиев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 46
  Максим Мирослав Кючуков ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 46
  Васил Василев Фр.лицеи София 5 46
  Георги Владимиров Първанов ПЧМГ София 5 46
  Емилиян Симеонов Колев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 45
  Калоян Николаев Ангелов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 45
  Иван Кочев СМГ София 5 45
  Пресиян Деянов Андреев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 44
  Димитър Бориславов Стоянов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 44
  Димитър Петров Димитров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 43
  Сияна Танкова Станилова МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 43
  Александра Петрова Димитрова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургс 5 43
  Анджела Димчо Стоянова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 43
  Георгия Георгиева Михалева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 43
  Ема Михайлова 125 СУ София 5 43
  Лилия Иванова Йонкова ЧОУ"Св.София" София 5 43
  Александър Ивайлов Павлов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 42
  Калина Кърпачева СМГ София 5 42
  Михаил Иванов СМГ София 5 42
  Николай Петров 125 СУ София 5 42
  Велик Костов Великов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 41
  Виктория Василева Костадинова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 41
  Жасмина Михайлова Михайлова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 41
  Виктор Христов СМГ София 5 41
  Невена Тонева 125 СУ София 5 41
  Теодора Георгиева Георгиева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 40
  Александър Стаев Кайряков ОУ Алеко Константинов Пловдив 5 40
  Александър Димитров Ангелов ПЧМГ София 5 40
  Камен Владимиров Митев ПЧМГ София 5 40
  Радослав Пламенов Павлов ЧОУ"Св.София" София 5 40
  Филип Тодоров СМГ София 5 40
  Богомил Милков Димитров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 39
  Николай Иванов Георгиев СМГ София 5 39
  Самуил Стефанов Димитров ПЧМГ София 5 39
  Александър Йорданов Аспарухов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 38
  Димана Николаева Николова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 38
  Васил Стоянов Иванов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 38
  Полина Павловна Курчакова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 38
  Адам Талеб Баша ЧОУ"Св.София" София 5 38
  Дамян Миленов Русев ПЧМГ София 5 38
  Станислав Ивайлов Иванов ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 37
  Алек Сурен Гелгелян МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 37
  Петър Иванов Коев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 37
  Миглена Ивайлова Василева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 37
  Иво Радостинов Касъров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 37
  Георги Стоянов Димов ПЧМГ София 5 37
  Гергана Тихомирова Тотева ПЧМГ София 5 37
  Христо Суванджиев СМГ София 5 37
  Димитър Веселинов Богданов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 36
  Никола Маладенов Денев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 36
  Радина Десиславова Кръстева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 36
  Анна Томова Паскалева 6 ОУ "Свети Никола" Стара Загора 5 36
  Ема Атанасова Тодорова ПЧМГ София 5 36
  Валери Пламенов Атанасов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 35
  Йордан  Георгиев Стафанов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 35
  Михаил Георгиев Койчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 35
  Христо Георгиев Енчев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 35
  Георги Стоянов Митов МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 35
  Апостол Ивелинов Фотев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 35
  Анна Георгиева  Георгиева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 35
  Яна Николаева Николова ЧОУ"Св.София" София 5 35
  Явор Яворов Недев  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 34
  Даниел Петков Казанлъклиев 55 СУ София 5 34
  Дамян Дилян Попов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 33
  Иван Иванов Сирмов  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 33
  Павел Светлинов Цонев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 33
  Симеон Григоров 125 СУ София 5 33
  Валерия Стелиянова Бенева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 32
  Павел Божидаров Стаматов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 32
  Михаил Костадинов Тодоров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 32
  Иван Янков Тодоров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 32
  Любомир Добромиров Янев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 32
  Александра Венциславова Пенчева СМГ София 5 32
  Деян Шентов 125 СУ София 5 32
  Рада Станимирова Стоева ПЧМГ София 5 32
  Адриана Валентинова Русева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31
  Калоян Георгиев Георгиев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31
  Мирослав Светлозаров Дичев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31
  Преслав Христов Величков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 31
  Ния Минкова Казакова ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 5 31
  Даниел Деянов Пенев ОУ "Неофит Рилски" Габрово 5 31
  Максим Симеонов Андреев ОУ "Иван Вазов" Силистра 5 31
  Антония Иванова Татарева  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 31
  Мартин Живков Харизанов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 31
  Жени Николаева Велева ПЧМГ София 5 31
  Мария Антонова Шолева ЧОУ"Св.София" София 5 31
  Георги Даниел Димов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 30
  Зара Теодорова Тодорова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 30
  Никола Георгиев Разсадов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 30
  Теодор Ивайлов Цветков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 30
  Деа Димитрова Иванова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 30
  Александър Бориславов Борисов ЧОУ "Питагор" София 5 30
  Боян Петков Ушев ПЧМГ София 5 30
  Иванджелин Станиславова Ботева ПЧМГ София 5 30
  Камен Желязков Атанасов СМГ София 5 30
  Младен Иванов 125 СУ София 5 30
  Сияна Испирдонова Михайлова ЧОУ "Питагор" София 5 30
  Ивелин Христов Господинов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 29
  Кристиян Красимиров Александров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 29
  Роман Денисович Алимов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 29
  Пресиян Стефанов Стефанов ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 5 29
  Дарина Диянова Русева ОУ "Иван Вазов" Силистра 5 29
  Ивет Никита Накова ОУ "Отец Паисий" Кнежа 5 29
  София Живкова Пампорова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 29
  Виктория Станиславова Ботева ПЧМГ София 5 29
  Георги Йорданов Стоев ЧОУ"Св.София" София 5 29
  Димитър Стоилов Жотев ПЧМГ София 5 29
  Леа Емилова Лечева ЧОУ "Питагор" София 5 29
  Яна Николова Тошева ПЧМГ София 5 29
  Борис Георгиев Иванов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 28
  Калоян Борисов Чакалов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 28
  Александър Позо Кърсердарев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 28
  Йоан Стефанов Митриков ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 28
  Александра Стефанова Стефанова 4 ОУ "Кирил Христов" Стара Загора 5 27
  Алекс Димитров Маринов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 27
  Симеон Пламенов Стаменов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 27
  Александра Бориславова Анева  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 27
  Боян Емилов Павлов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 27
  Виктор Константинов Касъров ПЧМГ София 5 27
  Емилия Миленовна 125 СУ София 5 27
  Кристина Петрова Берова ПЧМГ София 5 27
  Теодор Михайлов Карачоджуков МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 26
  Йоана Димитрова Горчева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 26
  Мила Ивайлова Лисаева МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 26
  Йоана Щилиянова Щилиянова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 26
  Владимир Симеон Юлзари ЧОУ"Св.София" София 5 26
  Николай Светославов Величков ПЧМГ София 5 26
  Стоян Пламенов Новаков ПЧМГ София 5 26
  Анна Петрова Горанова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 25
  Десислава Светлинова Нейкова МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 5 25
  Надя Миленова Гуджукова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 25
  Александра Бангачева СМГ София 5 25
  Даниел Велев Белниколовски ЧОУ Светлина София 5 25
  Енислав Николаев Колев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 24
  Ивет Иванова Бенчева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 24
  Айлин Тихомирова Памукчиева ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 24
  Александър Деянов Донев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 24
  Георги Георгиев Петров СУ "Васил Левски"  Севлиево 5 24
  Александър Ангелов Петров ПЧМГ София 5 24
  Васил Ивайлов Конярски ПЧМГ София 5 24
  Димитър Захариев Лилянов ПЧМГ София 5 24
  Изабел Анатоли Грудова ПЧМГ София 5 24
  Мартин Миленов Миланов СМГ София 5 24
  Милена Красимирова Милева ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 5 24
  Явор Деянов Цветков ПЧМГ София 5 24
  Петър Георгиев Радков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 23
  Асен Петков Найденов ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 23
  Георги Иванов Лазев ОУ"Васил Петлешков"  Пловдив 5 23
  Кристиана Стоянова Димитрова МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  5 23
  Божидар Калинов 125 СУ София 5 23
  Вилиана Димитрова 128 СУ София 5 23
  Даниел Тихомиров Жилевски ЧОУ Светлина София 5 23
  Ишуен  Чен ПЧМГ София 5 23
  Магдалена Николова Борисова ПЧМГ София 5 23
  Александра Цветанова Сариева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 22
  Васил Иванов Редовски  ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 22
  Петя Иванова Кунчева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 22
  Георги Станиславов Ноев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 22
  Емил Светославов Перчемлиев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 22
  Калоян Мирославов Матев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 22
  Екбер Р. Куру ОУ "Братя Миладинови" Бургас 5 22
  Ивайло Вълков Арбалов ПЧМГ София 5 22
  Камен Александров Топалов ЧОУ"Св.София" София 5 22
  Никола Цветанов Ненчев ПЧМГ София 5 22
  Самуил Венциславов Андонов СМГ София 5 22
  Сирма Стойкова Недялкова ЧОУ "Питагор" София 5 22
  Александра Асенова Генчева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 21
  Радосвета Ивова Живкова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 21
  Димитър Кръстев Митов ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 21
  Биляна Десиславова Владимирова ПЧМГ София 5 21
  Габриела Арабаджийска 125 СУ София 5 21
  Росен Василев Василев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 20
  Калоян Кирилов  Андонов  ОУ Княз Александър 1 Пловдив  5 20
  Георги Иванов Кавръков ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 20
  Адриан Димитров Бончев ПЧМГ София 5 20
  Виктория Пламенова Попова ПЧМГ София 5 20
  Лилия Евгениева Николова ЧОУ "Питагор" София 5 20
  Симеон Боянов Найденов ЧОУ"Св.София" София 5 20
  Цветилена Велиславова Величкова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 19
  Малина Маратовна Харизова ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 19
  Весела М. Фератова ОУ "Отец Паисий" Кнежа 5 19
  Александър Георгиев Брандиски  ОУ "Алеко Константинов " Пловдив  5 19
  Мария Ангелова Запрянова ОУ "Стоян Михайловски" Пловдив  5 19
  Жулиета Атанасова Колева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 19
  Далия Тодорова Нейкова ПЧМГ София 5 19
  Ирина Стефанова 125 СУ София 5 19
  Стелияна Николаева Копринкова 107 ОУ София 5 19
  Кристина Тодорова Павлова  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 5 18
  Мартин Николаев Йончев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 18
  Камен Кръстев Митов ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 18
  Ани Маринова 125 СУ София 5 18
  Иван Благоев Лилянов ЧОУ "Питагор" София 5 18
  Мaя Станимирова Георгиева ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 5 18
  Александър Атанасов Софтов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 17
  Кристиян Бисеров Караджов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 17
  Васил Димитров Белдовски  ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 17
  Павел Пламенов Драгановски ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 17
  Михаела Станиславова Борисова ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 17
  Мартин Живков Дервенов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 17
  Васил Галинов Димитров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 17
  Васил Димитров Пенев ПЧМГ София 5 17
  Константин Благовестов Маламов ПЧМГ София 5 17
  Манол Пламенов Трифонов ЧОУ"Св.София" София 5 17
  Петър Крум Симеонов ЧОУ "Питагор" София 5 17
  Рая Светославова Цветанска ПЧМГ София 5 17
  Мария Иванова Герова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 16
  Николай Димитров Маринов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 16
  Катрин Захариева Василева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 16
  Илвена Калоянова Крумова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 16
  Никол  Николаева Георгиева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 16
  Mихаил Пламенов Михалев  ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 16
  Димитър Галинов Димитров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 5 16
  Иван Иванов Хъшев ОУ "Братя Миладинови" Бургас 5 16
  Ванеса Венцислав Гоцева ПЧМГ София 5 16
  Демир Гюл 125 СУ София 5 16
  Магдалена Стоилова 125 СУ София 5 16
  Никола Митков Димитров 143 ОУ София 5 16
  Симона Асенова Келчева ЧОУ"Св.София" София 5 16
  Сандра Александрова Ангелова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 15
  Божидара Иванова Зафирова ОУ "Н. Вапцаров" с. Копривлен 5 15
  Димитър Василев Христов ЧОУ"Св.София" София 5 15
  Ема Стефанова 125 СУ София 5 15
  Мария Красимирова Христова ОУ "Н. Вапцаров" с. Копривлен 5 14
  Самира Валентинова Кацарова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 14
  Ерен Ибраим Нафузчи  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 13
  Александра Казале 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 5 13
  Владимир Петров Костадинов ПЧМГ София 5 13
  Дария Иванова Чолакова ЧОУ"Св.София" София 5 13
  Атанас Петров Атанасов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 12
  Николай Георгиев Андонов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 12
  Габриела Красимирова Атанасова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 5 12
  Маринела Маринова Маринова ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 12
  Илия Петров Боюклиев ПЧМГ София 5 12
  Атанас Костадинов Гаджев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 11
  Ива Иванова Линдарева  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 11
  Катрин Георгиева Николова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 11
  Радослав Иванов Рунтев  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 11
  Ивона Георгиева Иванова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 5 11
  Едуард Елвин Гури ЧОУ"Св.София" София 5 11
  Милен Миленов Петров ЧОУ "Питагор" София 5 11
  Мария Цветанова Лукановска  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 10
  Красиан Кристианов Василев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 10
  Християн Станимиров Митев СУ "Васил Левски"  Севлиево 5 10
  Васил Велизар Гавраилов ЧОУ "Питагор" София 5 10
  Борислава Бориславова Панева  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 9
  Виолета Кирилова Хаджиангелова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 9
  Александър Илиян Илиев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 9
  Мартин Цветанов Иванов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 9
  Валемир Веселин Нинов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 9
  Велина Цветанова Славчева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 8
  Димитър Иванов Горанов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 8
  Зорница Стоянова Маркова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 8
  Радослав Крумов Мингов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 8
  Йордан Недялков Гидиков 6 ОУ "Свети Никола" Стара Загора 5 8
  Николай Ивайлов Живков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 8
  Борис Росен Гарванов ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 5 8
  Виктор Любомиров Ламбов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 5 7
  Никола Костадинов Дърпатов  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 7
  Катина Илиева Малева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 6
  Кристиан Стоянов Шопов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 6
  Божидара Генчева Генова ОУ "Ран Босилек" Габрово 5 6
  Преслава Пламенова Гергова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 5
  Наталия Николаева Христова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 5 4
  Иван Иванов Радев СУ "Райчо Каролев"  Габрово 5 4
  Георги Иванов Горанов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 5 3
  Румен Руменов Данаилов ОУ,,Христо Ботев" Габрово 5 2
  Атанас Михайлов 125 СУ София 5 2
  Ибарахим Смаилов Кичуков  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 0
  Никол Крумова Джаникова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 5 0
           
1 Бижо Бижев Бижев СМГ София 6 85
2 Мартин Стефанов Чавдаров СМГ София 6 75
2 Мартина Красимирова Илиева ПЧМГ София 6 75
3 Максим Пенев СМГ София 6 73
4 Александър Десиславов Николов СМГ София 6 72
5 Даниел Христов Тодоров ПЧМГ София 6 71
5 Кирил Зулямски СМГ София 6 71
6 Янилия Теодор Терпо ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 70
  Ивайло Христинов Димитров СМГ София 6 67
  Александър Росен Стефанов ПЧМГ София 6 65
  Йордан Емилов Стоянов СМГ София 6 64
  Емил Кожухаров СМГ София 6 62
  Георги Кирилов Палчоров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 61
  Гергана Георгиева Мермеклиева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 61
  Матей Радославов Любенов СМГ София 6 61
  Мартин Маринов Цанков СМГ София 6 60
  Делян-Слав Атанасов Мирев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 57
  Камен Натил СМГ София 6 56
  Борис Любомиров Захов СМГ София 6 54
  Рая Илиан Ночева СМГ София 6 54
  Ангел Добринов Ангелов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 53
  Яни Мишев Мишев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 53
  Борис Любенов Иванов ПЧМГ София 6 53
  Борис Николов Георгиев ПЧМГ София 6 53
  Георги Минчев Георгиев СМГ София 6 53
  Димитър Георгиев Чакалов ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 52
  Димитър Митанкин СМГ София 6 52
  Йоан Вълков СМГ София 6 52
  Камен Бангачев СМГ София 6 52
  Стела Камен Младенова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 51
  Стоян Бориславов Балтов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 51
  Боян Йорданов Велчев СМГ София 6 51
  Руишуан Шън СМГ София 6 51
  Филип Петров Василев СМГ София 6 51
  Лев Юриевич Беленкий МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 50
  Никола Нанов Петров МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 50
  Марина Любомирова Танкишева ЧОУ"Св.София" София 6 50
  Мартин Стефанов Златарев ЧОУ"Св.София" София 6 50
  Кристин Галинова Николова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 49
  Виктор Анев Анев СМГ София 6 49
  Георги Проданов СМГ София 6 49
  Калоян Гешев 125 СУ София 6 49
  Роман Михов СМГ София 6 49
  Валентина Красимирова Кънева ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 48
  Мария Живкова Желязкова ПЧМГ София 6 48
  Ная Теодора Пашкунова СМГ София 6 48
  Никола Мановски СМГ София 6 48
  Никола Яръмов СМГ София 6 48
  Николай Николов СМГ София 6 48
  Димитър Светославов Керманов ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 47
  Александър Викторов Иванов СМГ София 6 47
  Иван Маринов Иванов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 46
  Георги Веселинов Георгиев ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 45
  Пейчин Константинов Костадинов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 44
  Михаил Нестор Несторов ПЧМГ София 6 44
  Петър Александров Мурджев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 43
  Кристина Симеонова Големинова СМГ София 6 43
  Мартин Владимиров Висулчев СМГ София 6 43
  Павел Великов Казаков ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 42
  Михаил Велизаров Попминков ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 42
  Преслав Илиев СМГ София 6 42
  Даниел Красимиров Парушев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 41
  Мирела Александрова Стоянова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 41
  Алекс Арсов Димов ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 6 41
  Дарина Митева СМГ София 6 41
  Константин Ивайлов Велков ЧОУ "Св. Климент Охридски" София 6 41
  Продан Ерджан Емурлов ПЧМГ София 6 41
  Златин Димов Костов  ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 40
  Калоян Христов СМГ София 6 40
  Хавиер Хавиер Билбао ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 6 40
  Росина Димитрова Денева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 39
  Теодора Кирилова Стоянова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 38
  Ангелина Петрова Попова ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 6 38
  Антоний Диян Лалев ПЧМГ София 6 38
  Ивайло Андонов СМГ София 6 38
  Йоана Георгиева Джибова СМГ София 6 38
  Румен Руменов Асенов ПЧМГ София 6 38
  Теодора Кьосова 145 ОУ София 6 38
  Божидар Благославов Йочев ПЧМГ София 6 37
  Емилиана Панова СМГ София 6 37
  Виктор Живков Желев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 36
  Кристиян Христов Донев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 36
  Атанас Мирчев СМГ София 6 36
  Илля Андрийович Ивановский ПЧМГ София 6 36
  Константин Бангачев СМГ София 6 36
  Самуил Методиев Николов ПЧМГ София 6 36
  Теодор Стоянов СМГ София 6 36
  Мария Николова Мичева ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 35
  Михаела Иванова Янчева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 35
  Адриана Ангел Сотирова СМГ София 6 35
  Александър Станиславов Георгиев СМГ София 6 35
  Дорян Добрев СМГ София 6 35
  Мария Трифонова 125 СУ София 6 35
  Мартин Светославов Велинов   ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 6 35
  Светлин Станимиров Атанасов ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 6 34
  Денис Алексеевич Швенк ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 34
  Мая Николаева Дончева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 34
  Мирослав Николаев Нейчев ПЧМГ София 6 34
  Теодор Красимиров Николаев ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 33
  Ралица Райкова Съботинова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 33
  Виктор Венциславов Хаджибеев ПЧМГ София 6 33
  Пламена Христова Христова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 32
  Стефани Веселинова Нинова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 32
  Александър Веселинов Николов ОУ "Иван Вазов" Силистра 6 32
  Ивет Ангелова Арабаджиева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 32
  Ерик Ангелов Георгиев СМГ София 6 32
  Пресиян Христов Костов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 31
  Симона Иванова Казакова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 31
  Дея Илиева СМГ София 6 31
  Димитър Мартин Димитров ПЧМГ София 6 31
  Никола Людмилов Ласерманов ПЧМГ София 6 31
  Момчил Сапаревски СМГ София 6 30
  Анелия Валериева Филипова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 29
  Петър Мартинов Донев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 29
  Славена Вячеславова Паслар ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 29
  Благовеста Петрова Калъчева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 29
  Станислав Свиленов Андонов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 28
  Ивайло Тихомиров Косев ППМГ "Гео Милев" Стара Загора 6 28
  Витомир Калинов Василев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 28
  Никола Ивайлов Динев ОУ "Отец Паисий"  Силистра 6 28
  Рая Живкова Велева СУ "П. Р. Славейков" Добрич 6 28
  Ива Кирилова Николова ПЧМГ София 6 28
  Николета Петкова 32 СУИЧЕ София 6 28
  Виктория Николаева Митева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 6 27
  Адриана Тамахкярова 8 СУ София 6 27
  Борислав Фиданов 125 СУ София 6 27
  Изън Ван ПЧМГ София 6 27
  Николай Свиленов Донев СМГ София 6 27
  Саид Мустафа Даргут ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 26
  Кирил Петров Петров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 26
  Виктория Асенова Стойчева ЧОУ"Св.София" София 6 26
  Илкай Демирел Матем  ОУ "Отец Паисий"  Силистра 6 25
  Стоян Николаев Костадинов ПЧМГ София 6 25
  Владимир Пламенов Енчев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 24
  Николай Николаев Ненов СМГ София 6 24
   Любов Ц. Василева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 23
  Андрей Владимиров Цанков ПЧМГ София 6 23
  Рая Иванова Витанова  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 6 21
  Самуил Владимиров Кеков ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 21
  Теодор Христов Вановски ОУ "Отец Паисий" Кнежа 6 21
  Анна Методиева СМГ София 6 21
  Тодор Любенов Добрев СМГ София 6 20
  Светослава Светославова Кръстева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 19
  Александра Бориславова Йоновска ОУ "Отец Паисий" Кнежа 6 19
  Ема Пеновски ОУ "Отец Паисий" Кнежа 6 19
  Никола Станиславов Желев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 19
  1900511- 2   Силистра 6 18
  Георги Петков Пулев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 18
  Михаела Райчева Кехайова ПЧМГ София 6 18
  Станислава Светославова Кръстева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 16
  Йоана Здравкова Величкова СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 6 16
  Зейнеп Мустафа Узун ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 15
  Огнян Иванов Стоилков ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 15
  Жасмин Живкова Петрова ОУ "Отец Паисий"  Силистра 6 15
  Анастасия Богданова Занева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 14
  Георги Костадинов Божов  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 6 14
  Божидар Пламенов Петков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 14
  Хана Дилян Димова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 6 14
  Александър Георгиев Гендов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 6 14
  Кирил Кръстев Катранджиев ОУ"Св. Климент Охридски" с. Борово 6 13
  Владислав Константинов Тошев ОУ "Отец Паисий" Кнежа 6 13
  Борислав Георгиев 125 СУ София 6 13
  Никол Станиславова Попова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 12
  Лукман Даниелов Григоров ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 6 12
  Иван Георгиев Найденов ОУ"Св. Климент Охридски" с. Борово 6 11
  Божидара Радославова Димитрова  ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 6 11
  Каан Танер Шабан ОУ "Отец Паисий"  Силистра 6 11
  Георги Йорданов Калънов ОУ"Св. Климент Охридски" с. Борово 6 10
  Никола Илиев Обидимски ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 10
  Стивън Пламенов Петров ОУ "Неофит Рилски" Габрово 6 10
  Константин Пламенов Станев СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 6 9
  Адина Денис Чолакова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 6 6
  Белял Неждетов Куртев ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 6 6
  Христо Ивелинов Георгиев ОУ "Отец Паисий"  Силистра 6 6
  Валерия Стефанова Цанкова СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 6 3
           
1 Божидар Александров Сакарев ПЧМГ София 7 57
2 Александър Петров Пендов  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  7 53
3 Иван Тодоров Георгиев СМГ София 7 51
4 Светослав Дариел Арабов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 7 48
4 Кристиян Радев Минеков МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  7 48
4 Кирил Кирилов Момчилов СМГ София 7 48
5 Иван Танев Иванов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 47
6 Денислав Младенов Манев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 7 46
  Дарина Спартак Маринова ПЧМГ София 7 43
  Калоян Захариев Костов СМГ София 7 43
  Дамян Иванов Накев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 7 42
  Йордан Цоканов СМГ София 7 42
  Андрей Росенов Раденков ПЧМГ София 7 40
  Николай Христов СМГ София 7 39
  Георги Томов Георгиев  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  7 38
  Дамян Сергеев Георгиев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 36
  Ива Радославова Маринова СМГ София 7 35
  Карина Стефанова 125 СУ София 7 35
  Христо Баларев СМГ София 7 35
  Недялко Димитров СМГ София 7 34
  Димитър Йорданов Йорданов СМГ София 7 32
  Йоана Пламенова Младенова 125 СУ София 7 32
  Ралица Юриева Иванова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 7 31
  Мартин Мирков Костадинов ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 31
  Радина Ивайлова Николаева ПМГ гр.Перник Перник 7 31
  Симеон Ангелов Ангелов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 30
  Георги Георгиев Ралчев ПЧМГ София 7 30
  Мият Дюришич ЧОУ"Св.София" София 7 30
  Ростислава Росенова Пашова ОУ,,Христо Ботев" Габрово 7 29
  Георги Стоянов Димитров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 29
  Йоана Стоянова Димитрова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 29
  Рая Валентинова Богданова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 29
  Явор Николаев Кременаров МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив  7 28
  Симона Михайлова Стоименова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 28
  Даниел Милков Витанов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 7 27
  Радослав Илков Островски ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 27
  Иван Владимиров Стоянов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 27
  Илияна Дамянова 105 СУ София 7 27
  Денис Шабан Бялк ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 26
  Виктория Николаева Пехливанова  МГ "Акад. Кирил Попов " Пловдив 7 25
  Теодор Марианов Ангелов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 25
  Виктория Христова Бумбарова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 25
  Армина Яворова Костадинова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 25
  Виктор Георгиев Генов ПЧМГ София 7 24
  Георги Ангелов Станков ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 23
  Кристина Петкова Цуцуманова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 23
  Сашо Николаев Илиев ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 23
  Александър Николов Тошев ПЧМГ София 7 22
  Петър Петров Илиев ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 7 22
  Едита Иванова Зайкова ОУ"Св. Климент Охридски" с. Борово 7 21
  Светлозара Аделиноива Андреева ОУ,,Христо Ботев" Габрово 7 21
  Надежда Цветкова АУ Klass София 7 21
  София Светославова Велинова   ЧСУ с РЧЕО ЕСПА София 7 21
  Габриела Георгиева Караатанасова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 20
  Михаела Дениславова Пенчева ОУ "Неофит Рилски" Габрово 7 20
  Павел Мирославов Бакалов ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 7 20
  Стефан Драгомиров Добрински ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 20
  Илиян Джурелов СМГ София 7 20
  Виктория Генчева Ганева ОУ,,Христо Ботев" Габрово 7 19
  Делян Иванов Тодоров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 7 19
  Тихомир Ивайлов Плешков ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 19
  Владислав Станиславов Пеев ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 18
  Ванеса Милен Цветанова ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 7 18
  Златомир Пламенов Златев ОУ "Отец Паисий"  Силистра 7 18
  Симона Добромирова Гюлева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас  7 18
  Анелия Пламенова Пенчева ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 18
  Борян Георгиев Йорданов ПЧМГ София 7 18
  Марина Добрева Георгиева ПЧМГ София 7 18
  Християн Георгиев Божков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 17
  Даяна Пламенова Георгиева ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 17
    СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 7 17
  Момчил Николов Момчилов ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 17
  Александър  Виденов Киневирски ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 16
  Радостин Орлинов Тотев ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" Габрово 7 15
  Елизабета Казале 2 ОУ "П.Р. Славейков" Стара Загора 7 14
  Патрисия Красимирова Николова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 14
  Валерия Даринова Валериева ОУ "Отец Паисий" Кнежа 7 14
  Наталия Костадинова Шурелова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 14
  Атанас Пламенов Конаров ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 7 14
  Христиан Ганимиров Ганчев  ЧОУ"Св.София" София 7 14
  Богдан Николаев Партулов ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 13
  Ралица  Костадинова Стоянова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 7 13
  Мариян Цветомиров Ралков ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 13
  Стефан Божидаров Шарланджиев  II ОУ "Гоце Делчев" Гоце Делчев 7 12
  Никола Ангелов Димитров ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 12
  Кирил Стефанов Георгиев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 7 12
  Веселин Недялков Арбов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 11
  Маргарита Мирославова Кенарова ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 10
    СУ"Петко Рачев Славейков" Трявна 7 9
  Алиса Кирилова Фьодорова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 7 8
  Румен Христов Ванцов ОУ" Никола Й. Вапцаров" Ботевград 7 8
  Тервел Костадинов Гълъбов ПЧМГ София 7 8
  Андреа Даниелова Памукова ОУ "Неофит Рилски" Габрово 7 5
  Елена Ангелова Камбурова  I ОУ "Св.Св. Кирил и Методий" Гоце Делчев 7 3
           
1 Мария-Касия Людмилова Петрова ПЧМГ София 8 61
2 Андрей Здравков Стефанов ПЧМГ София 8 59
3 Иванимира Красимирова Неделчева СМГ София 8 58
4 Даниел Николаев Гетов СМГ София 8 51
5 Мая Янева Минкова СУ “Любен Каравелов” Несебър 8 49
5 Красимир Тухчиев СМГ София 8 49
6 Димитър Тихомиров Данчев СМГ София 8 47
  Ясен Ясенов Янев ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 8 45
  Виктория Тихомирова Данчеа СМГ София 8 45
  Александър Атанасов Бангачев ПЧМГ София 8 43
  Анна Томова Янакиева ПЧМГ София 8 43
  Божидар Развигоров НПМГ София 8 43
  Даниел Рачев СМГ София 8 43
  Алекс Мартинов Киричев МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 41
  Камен Събев СМГ София 8 41
  Камил Шарипов Илмирович  МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 40
  Венцислав Венциславов Динков ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 8 40
  Александра Тотева СМГ София 8 39
  Андреа Александрова Гарибова ПЧМГ София 8 38
  Васил Драмбазов СМГ София 8 38
  Костадин Василев Аратлъков НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 37
  Кристина Красимирова Симеонова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 35
  Филип Анжело Милев ПЧМГ София 8 34
  Ванеса Рачкова СМГ София 8 33
  Евгений Сергеевич Шкуртов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 30
  Кирил Димитров Кирилов ПМГ "Св. Климент Охридски" Силистра 8 30
  Аделина Цветкова Доровска ПЧМГ София 8 30
  Ева Иво Николова ПЧМГ София 8 30
  Николай Митанкин СМГ София 8 30
  Християн Маргаритов Маргаритов МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 29
  Виктория Илиева СМГ София 8 28
  Благой Иванов Горанов НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 27
  Стоян Пламенов Петров  ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 8 27
  Велина Николаева Велева ПЧМГ София 8 27
  Михаил Маринов СМГ София 8 27
  Мартин Константинов СМГ София 8 26
  Румен Димитров Сребков ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 8 24
  Никол Илиева гр. Враца София 8 24
  Ралица  Руменова Николова МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 23
  Енесмустафа Сюлейман Хаджи ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 22
  Ели Станимирова Стоянова ГПЧЕ "Ромен Ролан" Стара Загора 8 22
  Емиля Дианова Димитрова ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 8 22
  Юлиана Юриева Катрева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 21
  Мария Андреева Чурусинова ППМГ “Академик Никола Обрешков” Бургас 8 21
  Айлин Мехмедова Аличова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 20
  Костадин Герасимов Праматаров ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 20
  Вяра Маркова Запрева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 19
  Георгия Апостолова Щуркова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 18
  Надежда Костадинова Пеева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 18
  Венелина Ибраимова Молаадемова НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 17
  Дария Евгениева Генчева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 16
  Борислава Георгиева Чипилева НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 16
  Анастасия Николаос Кокори НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 15
  Нанси Любомирова Мутафова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 15
  Ясмина Росенова Хаджиева ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 15
  Атанас Кирилов Литаров НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 14
  Мария Ангелова Шербетова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 14
  Иван Филипов Филипов 125 СУ София 8 14
  Илиана Василева Франгова ПМГ "Яне Сандански" Гоце Делчев 8 13
  Юри Юриев Манов НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 13
  Димитрина Николаева Романска НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 12
  Калояна Венциславова Кайнакчиева ПЧМГ София 8 11
  Ивана Петрова Дакова НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 10
  Никол Николаос Кокори НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 9
  Лиляна Димитрова Добрева МГ "Д-р Петър Берон" Варна 8 7
  Василена Мирославова Драгиева ПЧМГ София 8 6
  Гергана Яворова Делибашева НПГ "Димитър Талев" Гоце Делчев 8 3