ВЕЛИКДЕНСКО  МАТЕМАТИЧЕСКО   СЪСТЕЗАНИЕ  
ГАБРОВО, 27 април 2024 г.
           
ТРИТЕ ИМЕНА УЧИЛИЩЕ ГРАД КЛАС ТОЧКИ
1 Александър Иванов Петров НУ "Васил Левски" Габрово 1 70
2 Ния Адриан Дженкова  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 64
3 Божидар Йонков Паунов НУ "Васил Левски" Габрово 1 55
3 Ения Бориславова Галунова  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 55
  Ева Боянова Бръчкова НУ "Васил Левски" Габрово 1 54
  Калоян Иванов Халкин  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 47
  Иван Ивелинов Екимов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 46
  Кристиян Димитров Попов ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 45
  Петър Георгиев Георгиев НУ "Васил Левски" Габрово 1 42
  Боряна Деянова Николова НУ "Васил Левски" Габрово 1 39
  Калина Стоянова Аланджийска СУ "П.Р. Славейков" Трявна 1 36
  Радослав Ранди Димов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 1 34
  Дима Самуилова Йонкова ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 33
  Кристиян Даниелов Лазаров  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 33
  Борил Калоянов Иванов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 30
  Ирен  Ивелинова Вълева НУ "Васил Левски" Габрово 1 29
  Павел Христов Иванов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 27
  Венизар Венциславов Филипов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 26
  Кубрат Бориславов Пейковски  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 26
  Мартин Ивайлов Василев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 25
  Милена Иванова Чобанова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 24
  Йоан Генади Гутев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 23
  Симона Тихомирова Цонева НУ "Васил Левски" Габрово 1 22
  Даниел Галин Денчев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 21
  Никол Христова Василева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 1 21
  Християн Станиславов Бъчваров СУ" Отец Паисий" Габрово 1 21
  Ивет Александрова Ченкова  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 19
  Микаела Йонкова Йонкова НУ "Васил Левски" Габрово 1 18
  Максимилиан Тихомиров Владимиров  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 16
  Теодор Драгомир Ангелов  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 16
  Иван Иванов Недев НУ "Васил Левски" Габрово 1 14
  Ема Мартинова Георгиева  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 13
  Кристиян Валентинов Вълев  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 10
  Кубрат Мирослав Петров  ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 1 7
  Тодор Димитров Колев  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 4
  Елена Богомилова Иванова  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 3
  Дамян Николов Велев  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 1 1
           
1 Любомира Росенова Иванова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 55
2 Георги Георгиев Алексиев НУ "Васил Левски" Габрово 2 50
2 Нина Христина Донован ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 2 50
3 Милена Илиянова Тодорова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 49
  Василена Каменова Иванова НУ "Васил Левски" Габрово 2 48
  Християн Христов Илиев  ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 48
  Виктория Руменова Иванова  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 46
  Константин Цветанов Цонев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 45
  Даниел Пламенов Пеев ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 2 43
  Мелани Йонкова Йонкова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 42
  Никола Йорданов Цанков  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 40
  Николай Мартинов Димитров СУ" Отец Паисий" Габрово 2 40
  Ивайло Пламенов Пенчев  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 39
  Николай Асенов Михов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 2 39
  Кристиян Камен Джагаров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 38
  Виктор Михаил Боевски ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 37
  Владимир Даниелов Маринов НУ "Васил Левски" Габрово 2 34
  Георги Руменов Ковачев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 33
  Вилислава Венелинова Янчева НУ "Васил Левски" Габрово 2 32
  Мирослав Ростиславов Гатев СУ" Отец Паисий" Габрово 2 32
  Габриел  Велиан Петков СУ" Отец Паисий" Габрово 2 31
  Никол Атанасова Петкова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 31
  Юлияна Николаева Николова НУ "Васил Левски" Габрово 2 31
  Антон Боянов Антов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 28
  Давид Николов Серкеджиев НУ "Васил Левски" Габрово 2 28
  Мария Пламенова Дедева НУ "Васил Левски" Габрово 2 28
  Христо Николаев Стругаров НУ "Васил Левски" Габрово 2 28
  Ян Евгениев Овчинников НУ "Васил Левски" Габрово 2 26
  Стефка Нинова Пашова ОУ"Христо Ботев" Габрово 2 24
  Христо Димитров Стаменов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 24
  Стефан Николаев Радев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 22
  Стамен Емилов Богданов ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 2 21
  Александър Веселинов Петров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 20
  Яница Петрова Иванова  ОУ"Христо Ботев" Габрово 2 20
  Галиан Георгиев Маринов СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 19
  Гергана Евгени Тинчева НУ "Васил Левски" Габрово 2 19
  Дария Десислав Николова  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 19
  Калина Георгиева Георгиева НУ "Васил Левски" Габрово 2 18
  Камен Румен Георгиев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 18
  Константина Георгиева Дойчинова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 18
  Ема Боянова Тухладжиева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 17
  Божидар Димитров Чинчев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 16
  Надежда Найденова Боянова  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 2 16
  Теодор Искренов Късев ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 16
  Антон Бориславов Стоянов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 15
  Алина Ярославова Чепурной НУ "Васил Левски" Габрово 2 14
  Белла Ивайлова Ангелова ОУ"Христо Ботев" Габрово 2 14
  София Красимир Цанева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 13
  Христина Николаева Хаджиева ОУ"Христо Ботев" Габрово 2 12
  Теодор Красимиров Донков ОУ"Христо Ботев" Габрово 2 10
  Зорница Цветомирова Енчева НУ "Васил Левски" Габрово 2 9
  Даниел Дианов Русанов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 2 8
  Явор Стефанов Цветков СУ" Отец Паисий" Габрово 2 8
  Ростислав Радославов Петров СУ" Отец Паисий" Габрово 2 6
           
1 Антон Анатоли Трифонов НУ "Васил Левски" Габрово 3 68
2 Диана Ивелинова Екимова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 61
3 Кристиян Искренов Донев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 58
  Виктор Василев Мандичев ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 3 56
  Михаил Тодоров Попов VI ОУ "Иван Вазов" Габрово 3 55
  Далия Василева Колева НУ "Васил Левски" Габрово 3 54
  Владислав Иванов Димитров VI ОУ "Иван Вазов" Габрово 3 51
  Георги Георгиев Щърбанов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 51
  Денислав Христов Найденов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 51
  Димитър Петров Златев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 51
  Калоян Людмилов Неделчев СУ" Отец Паисий" Габрово 3 50
  Теодор Аврамов Суванджиев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 50
  Артем Алексиевич Хорольсъкий НУ "Васил Левски" Габрово 3 48
  Христо Стоянов Христов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 3 45
  Иван Михаил Башев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 40
  Димитър Цветанов Цонев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 39
  Питък-Антарес Николов Николов НУ "Васил Левски" Габрово 3 39
  Деян Пламенов Петров ОУ"Христо Ботев" Габрово 3 38
  Пламен Петков Найденов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 3 38
  Галена Станиславова Самоковлиева НУ "Васил Левски" Габрово 3 37
  Денис Ивайлов Велков ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 35
  Даниел Стоянов Стоичков ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 31
  Елица Николаева Василева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 31
  Теодора Христова Енчева  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 3 31
  Светлин Атанасов Русев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 28
  Мирослав Ясенов Симеонов ОУ"Ран Босилек" Габрово 3 24
  Радост Цветанова Косева СУ „Райчо Каролев“ Габрово 3 23
  Георги Климентов Пенчев VI ОУ "Иван Вазов" Габрово 3 21
  Божидар Росенов Ангелов  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 3 19
  Борис Първанов Димитров ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 15
  Никола Емилиян Илиев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 15
  Борислава Георгиева Димитрова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 3 14
  Бела Борилова Георгиева ОУ "Ран Босилек"  Габрово 3 5
  Паолина Стефанова Пантева СУ" Отец Паисий" Габрово 3 4
  Ерик Дмитри Огуш VI ОУ "Иван Вазов" Габрово 3 1
           
1 Калоян Каменов Иванов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 75
2 Калоян Станимиров Добрев СУ" Отец Паисий" Габрово 4 58
3 Стефан Калоянов Бойновски ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 56
  Катерина Максимова Христова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 51
  Александра Самуилова Събчева СУ "Васил Левски" Севлиево 4 50
  Здравко Евтимов Килифарев ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 4 50
  Биляна Боянова Блажева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 47
  Никита Радослав Ангелова ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 46
  Ивайло Стефанов Радев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 45
  Давид Стефанов Минков ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 39
  Никола Красимиров Кънев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 38
  Пламен Николов Тунев ОУ"Христо Ботев" Габрово 4 36
  Виктор Ангелов Спасов ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 35
  Иван Иванов Арсенов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 29
  Полина Мартинова Райкова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 29
  Велислав Руменов Петров ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 27
  Вера Калоянова Бойновска ОУ "Ран Босилек"  Габрово 4 26
  Петър Николаев Дунев  СУ „Райчо Каролев“ Габрово 4 25
  Васил Даниелов Балтиев ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 22
  Валери Минчев Едрев СУ" Отец Паисий" Габрово 4 18
  Александра Петрова Котова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 4 14
  Николай Николаев Стругаров НУ "Васил Левски" Габрово 4 13
         
  Стефан Тихомиров Тотев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 52
  Ангел Викторов Раев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 51
  Теодор Красимиров Куцаров ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 41
  Божидар Деиянов Кънчев СУ "Васил Левски" Севлиево 5 34
  Пресиана Владиславова Найденова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 5 33
  Емануил Джонатан Едгар ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 27
  Карина Цветомирова Проданова СУ "Райчо Каролев" Габрово 5 13
  Тамара Павлинова Каменова СУ "Райчо Каролев" Габрово 5 13
  Денис Радославов Рачев СУ" Отец Паисий" Габрово 5 10
  Александър Джонатан Едгар ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 5 9
  Ивайло Даниелов Тодоров  СУ" Отец Паисий" Габрово 5 3
  Петър Петров Кожухаров СУ" Отец Паисий" Габрово 5 3
           
  Емил Светославов Перчемлиев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 53
  Георги Станиславов Ноев ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 6 49
  Християна Дианова Славова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 6 39
  Христо Николаев Цветанов ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 6 35
  Габриела Бориславова Димитрова СУ "Васил Левски" Севлиево 6 31
  Виктория Василева Дангова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" Габрово 6 18
  Георги Георгиев Петров  СУ "Васил Левски" Севлиево 6 12
  Денислав Свилен Стоянов ОУ „Неофит Рилски“ Габрово 6 12
           
  Димитър Георгиев Чакалов ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 7 75
  Мария Николаева Мичева ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 7 65
           
  Вяра Пламенова Пенчева ПМГ "Акад. Иван Гюзелев" Габрово 8 15
           
  Червен цвят - диплом       
           
  При по-малко от 20 участници в даден клас  -  не се прави награждаване.      
         
  Дипломите ще бъдат разнесени по училищата.